Virüs Kaldır Dragon Coupon (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Dragon Coupon

Dragon Coupon virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Dragon Coupon virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Dragon Coupon tipik adware uygulamadır. Böylece, bir potansiyel olarak istenmeyen program veya yavru olarak sınıflandırılmamış. Onlar ciddi sistem güvenliğinizi tehdit edebilir gibi bu tür programlar, bilgisayarlarınızda tutulmalıdır değil. Ayrıca, monitör ile tamamen faydasız olacaktır çok sayıda ticari reklam ve çoğu zaman, senin için bile tehlikeli sel olacaktır.

Web’e göz atın çalışın her zaman yukarıda belirtilen açılır Reklamlar gösterilir. Bu aynı zamanda bilgisayarınızın performansını yavaşlatabilir ve sık sistem çökmelerine neden. Dragon Coupon bırakırsanız o üstünde senin PC bilmeniz gereken başka bir şey bilinmeyen bazı üçüncü taraflar yakında sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi bir erişim elde edeceksiniz. Bu nedenle, adware program sistemden kaldırmanız gerekir en kısa zamanda.

Sahte Web sitesi Dragon Coupon .info yalan vaatler güveniyor musun. Bu gerçek bir sayfa ile yasal bir program olsaydı, doğrudan Dragon Coupon download mümkün olurdu. Beri yapamazsın, bu Web sitesinin sahte ve güvenilmez olduğunu bilmeli.

Genellikle, Dragon Coupon alır başka freeware gizli PC’nizde yüklü. Bu onun tercih edilen yöntem, ama kesinlikle tek kişi değil. Program aynı zamanda spam e-posta eklerini yardımıyla sistem sızmak olabilir, linkler bozuk, Web siteleri bozuk veya yanlış sistem veya yazılım poz tarafından güncelleştirme.

Remove Dragon Coupon
The Dragon Coupon Virus

Çoğu bilgisayar kullanıcıları, yükleme işlemi sırasında yeterli önem verme çünkü belgili tanımlık freeware muhtemelen kolay erişim noktası sağlayan göz önünde bulundurun. Dikkatle şart ve koşulları okumak yerine sadece onlara acele kabul ettiler. Bu davranış nedeniyle kötü amaçlı izin verdiler ve hatta onları fark etmeden sistemlerini müdahaleci programları Dragon Coupon gibi girin.

Dragon Coupon, bilgisayarınızda belirli video biçimlerini izlemek yardımcı olacak bir araç olarak sunulur. Yine de, pek ana amacı bu. Aslında, uygulamanın arkasında gizli üçüncü şahıslar için kar oluşturmak için oluşturulur. Gerçeğini reklam-taraftar faaliyetlerini, devam etmek isterse, program nedeniyle ödeme tıklama başına gelir üretmek vardır. Her reklam, tıkırtı üstünde, söz konusu tarafların elinde nakit.

Dragon Coupon Web’de gezinme alışkanlıklarınızı izleme biraz zaman geçirerek, reklamlara tıklayarak içine kandırma şansını artırmak için bir yol buldu. Bu süre içinde iyi bir bakış açısı tarama alışkanlıkları alır ve hangi reklamların sizin için daha ilginç olacak karar verir. Burada tutmak dışında sanal etkinlik, Dragon Coupon göz de online her hareketini kayıtları ve toplanan bilgileri bilinmeyen üçüncü şahıslarla paylaşır ki sorun. Bu senin güvenliğin için çok riskli olabilir, böylece yapmanız gereken tek şey bu durumda hemen–dan senin PC adware uygulamayı kaldırmak için.

Neyse ki, Dragon Coupon kaldırma zor bir süreç değildir. Uygulama el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Kaldırma işleminin herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, el ile öğretim sağlamak feryat bu makalede takip edebilirsiniz. El kaldırma tamamlamış olsa bile, yine de, hala tüm mevcut tehditlere tamamen çıkarılmış olduğundan emin olmak için meşru antimalware aracı bilgisayarınızla taramak var. Güvenlik aracı bulun ve olası istenmeyen programları silmek ve olacak gelecekte zararlı yazılımlara karşı sisteminizi korumak.

Dragon Coupon virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Dragon Coupon virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Dragon Coupon virüs–dan senin kaş çıkarmak değil? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *