Virüs Kaldır Disk Optimizer Pro (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Disk Optimizer Pro

Disk Optimizer Pro kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Disk Optimizer Pro kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Disk Optimizer Pro genellikle üçüncü taraf montajcılar yardımı ile dağıtılmış bir tarayıcı uzantısı diğer Windows ile uyumlu programları ile birlikte olarak sınıflandırılır. Aslında bu nedeniyle Disk Optimizer Pro olan üç büyük web tarayıcılarında – Yani, Mozilla Firefox ve Google Chrome ile uyumlu uzantısı herhangi bir tanesinin üzerine yüklenebilir. Bu durumda, kişisel bilgisayarınızla bulup sanal makinenizde fark adware uygulama silmek için şiddetle tavsiye edilir.

Disk Optimizer Pro bir ücretli programdır kullanmak istiyorsanız 79,99 $ ödemek zorunda kalacak. Yine de, ne olursa olsun, Disk Optimizer Pro kesinlikle senin sistem sızmak için bir yol bulacaksınız. Şartlar ve koşullar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumaz çünkü bu genellikle üstünde senin PC, yeni yazılım kurulumu sırasında olur. Bu durumda, sadece için her şeyi kabul ediyorum ve farkında bile olmadan içine belgili tanımlık sistem belgili tanımlık adware izin.

Disk Optimizer Pro Invasion de diğer yöntemlerini kullanır. Aracın kez spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları veya Web sitelerinin bilgisayarınıza girmeye gizler veya sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi teşkil etmektedir.

En kısa zamanda Disk Optimizer Pro virtual machine, bulaşan program bir tam bombardıman uyarıları her türlü bundan sonra başlayacaktır. Bu uyarılar sabit diskinizde en iyi duruma getirme ihtiyacı ikna etmeye çalışacaktır ve bu aracı satın almak için panik içinde açılmışken. Disk Optimizer Pro hakkında bilmeniz gerekenler bu satın alma yerine bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekir ki be. Aksi takdirde, lots-in güvenlik ile ilgili sorunlar yaşamaya çok olasıdır.

Remove Disk Optimizer Pro
The Disk Optimizer Pro Virus

Aslında rağmen bu Disk Optimizer Pro olduğunu size tarama oturumları optimize etmek gerekiyor, adware uygulama bu işlemi yerine zorlaştırıyor. Uzantısı uzak adware sunucularla iletişim kurar ve web tarayıcınızı kullanarak çalışın her zaman açılır pencereleri ve afiş teklifi, gibi çeşitli ticari reklam görüntüler. Ne yazık ki, bu reklamların güvenilir ya da değil olması durumunda hiçbir garantisi yoktur, böylece onların hiçbirini açılış sisteminizi tehlikeye atar. Ayrıca, [[203 tarafından]], sağlanan çok sayıda pop-up Kabil, Internet hızı yavaşlama, sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik rahatsız. Böylece, senin PC–dan en kısa zamanda Disk Optimizer Pro silmeniz gerekir.

Monitörünüzle birlikte çok sayıda ticari sel dışında reklam, Disk Optimizer Pro sanal etkinliklerinizi izleme ve gözatma geçmişinizi kaydetmesini verebilir. Bir kez belgili tanımlık adware hakkında yeterli veri toplar, sanal ilgi ve tercihlerini yapmak için açmadan ilgili özelleştirilmiş reklamlar ile vermeye başlar. Yaptığınız her tıklama programın saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. Bunu olmasını önlemek ve sistem güvenliğinizi korumak istiyorsanız, Disk Optimizer Pro virtual machine kaldırarak ticari reklam sonlanmalıdır.

Durumda size tarama oturumları güvenilmez ve güvenli olmayan Web sitelerine yönlendirildi, bazı dosyaları tehlikeye ve bilgisayar virüsleri senin PC nüfuz başardı. Sonuç olarak, enfeksiyonlar şimdi sistemde gizli olabilir ve bilgisayarınıza erişip kişisel ve mali bilgilerinizi çalmak siber suçlular için olası hale getirebilir. Bu durumda, söz konusu antimalware programı kullanmak için herhangi bir tehdit ve virüs baştan başa çıkarmak ve bilgilerinizin çalınmasını korumak için tek yolu bu. Bunu kullanarak, kolayca bulun ve sisteminizde gizli tüm tehditlere silin.

Disk Optimizer Pro kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Disk Optimizer Pro–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *