Virüs Kaldır Deviceextff.cool (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Deviceextff.cool kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Deviceextff.cool kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Tarayıcınız tarafından kötü amaçlı yazılım bulaşmış olmadığını merak ediyorsun? Sürekli Deviceextff.cool Web sitesine yönlendirildi eğer, muhtemelen öyle. BT uzmanları için bir tarayıcı korsanının enfeksiyon Bu sayfa bağlantı. Site bir ‘virüs’ kendisi değil, kesinlikle bir araç bilgisayar korsanları elinde iken. Hava korsanı ana ve tercih edilen arama sağlayıcı ile özel bir sayfa yerine edebiliyoruz. Bu durumda, Deviceextff.cool Web sitesi.

Bu da hırsız kurbanlarını müdahaleci reklam içeriği açılır pencereleri, metin, afiş ve uyarı iletileri yanıp sönen şeklinde bir sürü bombalayan bilinmektedir. Hedef kullanıcı tıkırtı üstünde onları mümkün olduğunca çok ve böylece pay-per-click kar oluşturmak yapmaktır. Gaspçı’nın yetenekleri sayesinde, bu kolay bir iş olacağına. Tarayıcı korsanları web verilerini kullanıcının kolaylıkla elde edebilir çünkü. Kurbana daha çekici bakmak ve onları üzerlerine tıklayınız büyük olasılıkla yapmak onlar tarayıcı geçmişi ve arama sorgularını çalarak, onlar reklamları, özelleştirebilirsiniz.

En yaygın korsanının dağıtım araçlarının spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve çalıştırılabilir dosyalar, bozuk reklamlar ve bağlantılar, yazılım donatılacak, sahte yeni araçlar, sahte güncelleştirme isteklerini, vb dahil. Olası kötü niyetli yazılımın bulaşmasını önlemek amacıyla, bizim okuyucu-e yeğlemek için Kurulum Sihirbazı hızlı bir Kurulum seçmek yerine, Custom/ Gelişmiş modda öneririz.

Bizim tavsiyemiz takip ederek, karşıdan yüklediğiniz tam içeriği görüntülemek yapabileceksiniz. Herhangi bir ek program veya karşıdan yükleme işlemi açıklanması değildi uygulama görürseniz, onları işaretini kaldırın öneririz. Daha sık sık–dan değil, böyle gizli aslında malware, kılık değiştirmiş bir yazılımdır. Bu yüzden ne tıklayın için yakın ilgi ödemek zorunda üzerinde ne zaman internet tarama konum. Ne arkasında tehlike pusuda asla bilemezsiniz görünüşte güvenilir bir reklam.

Tarayıcı korsanları gerçek virüs olarak kabul değil iken, onlar zararsız değildir. Bunlar yalnızca, değil tüm bilgisayar sistemi tarayıcı saldırmak için bilinir. Ama hiç kuşkunuz olmasın, onlar ciddi hasar yapma yeteneğine sahiptir. Bu bir tarayıcı görüntüleyemez reklamlarla çok fazla yüklenmiş ulaşmadan önce zaman meselesi. O-ecek sonunda başlamak çökmesini ve tamamen çalışmayı durana kadar buz gibi. Neden bu kötü amaçlı parazit bilgisayarınızdan kaldırmak önemli bu yakında varlığını fark vardır. Uzun süre dolaşmak ücretsiz, kötüye gider izin. Sadece herhangi bir tarayıcı üzerinde iş yapmak mümkün değil, ama online gizliliğinizi ve güvenliğinizi tehlikeye.

Hackerlar bu zayıflık yararlanma ve önemli verileri gibi çalmaya ama şifreleri, kredi kartı numaraları, IP adresleri, banka hesapları, oturum açma kimlik bilgileri için sınırlı değildir, vb. Bu senin de başına gelmesini istemiyorsun, değil mi? Merak etme. Başarıyla bu kötü tarayıcı korsanının kurtulmak yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken hızlı hareket ve güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için geri dönmek için ayrıntılı talimatları aşağıda, izleyin.

Deviceextff.cool kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Deviceextff.cool–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *