Virüs Kaldır Deepteep (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Deepteep Virus

Deepteep virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Deepteep virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Deepteep yeniden yönlendirme, tarayıcı korsanları kategori içine düşüyor. Kötü amaçlı yazılım bu tür kurbanları kez git yönlendirildi. deepteep .com Web sitesi. Ayrıca onların homepage, yeni sayfalar ve tercih edilen arama motoru tarafından aynı sayfa almıştır fark edeceksiniz. Bu korsanının işi bu senin browsing Tarih, alışkanlıkları ve arama sorguları, Kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu reklam içeriğin oluşturmak için alacağını bu.

Gaspçı’nın asıl amacı gelir pay-per-click yöntemi tarafından oluşturmaktır. Bu kötü amaçlı parazit nedeniyle kullanıcıların reklamları açılır pencereleri, özel fırsatlar, özel teklifler, kuponlar, sahte satış, yanıp sönen mesaj, sahte güncelleştirme isteklerini, gibi her türlü tarafından alı vb

tarayıcı korsanları kez istenmeyen postalara dağıtılmış e-posta mesajları, e-posta eklerini ve–dan bilinmeyen gönderen, özgür yazılım paketleri, yürütülebilir dosyaları sahte güncelleştirmeleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, sel eğe. Biz bir gelecekte tarayıcı korsanının enfeksiyonu önlemek için yapabileceğiniz bazı şeyleri tavsiye edebilirim. Her zaman güvenilir ve resmi kaynaklardan yazılım güncellemek önemlidir. Garip bir bağlantıyı izlemek için teşvik şüpheli güncelleştirme açılır pencereler güvenmiyorum.

Remove Deepteep Virus
The Deepteep Virus

Ayrıca, içerik Internet’ten yüklerken bir özel veya Gelişmiş yükleme için tercih emin olun. Bu şekilde yapmak için gereken tek şey sadece herhangi bir şüpheli görünümlü uygulama veya gereksiz ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri programı kaldırın.

Tarayıcı korsanları çok tehlikeli olarak kabul değil, bir Truva atı virüsü gibi onlar bilgisayarınıza zarar veremem. Hava korsanı sadece tarayıcılar etkiler. Korsanı tarafından oluşturulan reklamlar kendileri tarafından zarar veremez iken, onlar potansiyel olarak zararlı ve tehlikeli Web sitelerine yeniden. Diğer virüsler icar içinde uzak bir tıklama olabilir. Ve bu yüzden değil. Güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye.

Ayrıca gibi kişisel verileri elde etmek muktedir kesmek için mümkün ama bunlarla sınırlı olmamak üzere parolaları, banka hesapları, kredi kartı numaraları, IP adreslerini vb. değil. Onlar bile kar için diğer üçüncü şahıslarla bu tür bilgileri paylaşabilirsiniz. Bunun için de, olmasını istemezsin, değil mi? En kısa zamanda bilgisayarınızda varlığını fark böyle tehlikesinden kaçınmak için hemen bu kötü amaçlı yazılım temizleme ile devam gerekir. Bu görevi başarıyla tamamlamak için ayrıntılı talimatları aşağıda takip etmenizi tavsiye ediyoruz.

Deepteep virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Deepteep virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Deepteep virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *