Virüs Kaldır Convert2mp3 (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Convert2mp3

Convert2mp3 virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Convert2mp3 virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Ana sayfa ve arama motoru aniden Convert2mp3 Web sitesi tarafından yerine? Tarayıcınızın kaçırıldı yapılmış gibi görünüyor. Aslında, diğer tarayıcı ayarları, araç çubuklarını, uzantıları ve eklentileri yetkisiz yüklemesi gibi değiştirildi çok olasıdır. Tarayıcı korsanları aynı zamanda bombardıman açılır pencereleri, reklamlar, özel fırsatlar, kuponlar, kurbanları sahte güncelleştirmeleri ve özellikle, zaten elde edilen gözatma geçmişini ve alışkanlık-in Kullanıcı göre sayesinde herkese hedef yanıp sönen mesaj Gaspçı’nın yetenekleri.

Kim takip onların tarama bilgilerini almak ister ki? Bu yüzden Convert2mp3 ” virüs ” kurbanları bu reklamların bulaşmış olabilir şüpheli üçüncü-eğlenti websites komuta edecek fırsat bulamadan bu kötü amaçlı yazılımlar, hemen kaldırılması ile devam etmek için tavsiye edilir bir ciddi güvenlik ihlali olduğunu diğer virüsler ile.

Spam e-postalar ve ekleri dağıtılan tarayıcı korsanları çok yaygındır. Kullanıcılar bilinmeyen göndericilerden gelen mektupları sahip potansiyel tehdit farkında olmalıdır. Bu şüpheli kökenli herhangi bir e-posta veya ekleri açmak için tavsiye edilmez.

Remove Convert2mp3
The Convert2mp3 Virus

Convert2mp3 korsanının kez özgür yazılım demetleri gizlenir. Ne kullanıcı-ebilmek yapmak bu gibi durumlarda her zaman dedi demetleri dahil hiçbir ek yazılım emin olmak için bir özel yükleme işlemi için tercih etmektir. Bu şekilde, tüm yapmanız gereken şüpheli gördükleri herhangi bir yazılım seçimini kaldırın olduğunu ya da ilk etapta indirmek niyetinde değildi. Aşağıdaki yükleme adımlarını koştu yapılmasının bir virüs enfeksiyonu neden olabilir çünkü o “Next” butonunu basın için acele etme.

Convert2mp3 yönlendirme tam olarak bir virüs olarak kabul edilir, hala bir araç bilgisayar korsanları elinde iken. Tarayıcı korsanları genellikle sadece rahatsız edici reklam gelir pay-per-click yöntemi ile oluşturduğunuz PUPs (potansiyel olarak istenmeyen programların) oluşturma. Ama hiç kuşkunuz olmasın, hala sadece herhangi bir tarayıcı korsanının birlikte gider ortalama reklam saldırı almanın bir olasılık. İşin aslı, bu şüpheli bağlantılar için nereye yönlendirebilirsiniz bilemezsin. Hatta ransomware, solucanlar veya bile Truva atları şifreleri, kredi kartı numaraları, banka hesap bilgileri gibi kişisel bilgilerinizi kolayca edinebilecekleri gibi diğer daha tehlikeli virüsler için kurban olmasını, buna engel olmak için vb

sen en kısa zamanda tarayıcınız tarafından enfekte olmuştur fark Convert2mp3 korsanının kaldırılması ile devam etmeliyiz. Bu görevi size yardımcı olabilir. Sadece okumaya devam ve bu kötü amaçlı yazılım sıkıntı kurtulmak için ayrıntılı talimatları izleyin!

Convert2mp3 virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Convert2mp3 virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Convert2mp3 virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *