Virüs Kaldır Clearload.bid (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Clearload.bid

Clearload.bid virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Clearload.bid virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Clearload.bid yönlendirme bir yerde bulunan ve bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılım tarayıcı korsanının kategorisinden pusuda bir işaretidir. Bu kötü amaçlı yazılım varlığı ana sonuçları değişmiş tarayıcı ayarlarını, müdahaleci reklam içeriği, değiştirilen ana sayfası ve arama sağlayıcısını, yanı sıra veri hırsızlığı tarama vardır.

Muhtemelen sen kurtulmak zordur rahatsız edici reklam içeriği ile bombardıman tarayıcı korsanları hakkında en sinir bozucu şey olduğunu ve bile böyle açılır pencereleri kapatmak yönetmek, onlar reappearing tutmak. Kim böyle kesintiler sırasında gözatma oturumlarını deneyim ister misiniz? Cevap – kimse yok ki. Böyle kötü amaçlı yazılım temel amacı nedir? Ödeme tıklama başına gelir elde etmek.

Ve ekleri, sahte güncelleştirmeleri, yazılım, torrent siteleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, vb birlikte spam e-posta yoluyla bir tarayıcı korsanının üstünde senin bilgisayar almak için en yaygın yolu vardır. Kullanıcıların PC’lerini güvenli tutmak için yapabilir misin? Biz her zaman bizim okuyucu yapmak için onların bilgisayar malware ücretsiz tutmak için tavsiye bir kaç şey var. Bir tanesi her zaman güvenilir ve lisanslı kaynaklardan güncellemelerinizi almak emin olmaktır.

Remove Clearload.bid
The Clearload.bid Virus

Yazılım indirme bu her zaman ne aslında bilgisayar sisteminizde yüklü üzerinde tam denetime sahip böylece bir özel veya yükleme, gelişmiş türü üzerinden takip etmek en iyisidir. Tek yapmanız gereken sadece herhangi bir istenmeyen program veya gereksiz ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri uygulama kaldırın.

Muhtemelen bu tür reklamlara tıklarsanız değil güvenli olabilir düşünüyorum. Sadece kısmen doğru çünkü hava korsanı tıklayın büyük olasılıkla hedeflenmiş reklam içeriği sağlamak için tarama geçmişi ve alışkanlıkları, gibi kişisel bilgiler edinin seçeneğine sahipsiniz. Bu yüzden sen-ecek görmek hemen hemen her reklam bir şekilde daha önce ziyaret ettiğiniz bir sayfa ile ilişkilidir. Çekici bir reklamı tıklatarak karşı koymak zor olabilir.

Oluşturulan reklam pop-up şeklinde çoğu kez, özel fırsatlar, özel teklifler ve kuponlar, sahte güncelleştirme isteklerini, yanıp sönen mesaj, vb. Dahası, bu reklam potansiyel olarak diğer korsanlara karşı arka kapılar açık ve daha fazla bilgisayarınızı tehlikeye şüpheli üçüncü taraf web siteleri için yol açabilir. Bu yüzden değil tarayıcı korsanları gücünü küçümseme ve bilgisayarınızda varlığını algılamak Clearload.bid korsanının kaldırılması ile devam gerekir.

Clearload.bid virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Clearload.bid virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Clearload.bid virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *