Virüs Kaldır Chrome Update Pending (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Google Chrome tarayıcı güncelleştirmesi açılır pencereleri görüntüler fark ederseniz, sorun için hazırlamak gerekir. Bu tür iletilerin hileli ve sadece bilgisayarınıza zarar vermek için bir araç olarak hizmet unutmamak önemlidir. Chrome Update Pending açılır pencereleri PC sızmış bir tarayıcı korsanının nezaket vardır. Google Chrome böyle uyarı taktikleri kullanıyor bilmeliyim. Bu parazit ile çok sayıda müdahaleci reklam, bazıları şüpheli kaynaklarına neden olabilir ekran sel için programlanmıştır. Bu kötü amaçlı yazılımlar gibi birçok promosyon mümkün olduğunca görüntüleme ve onlar için güvenli sayfalar yeniden yönlendirme Eğer bakmakta değil sadece hakkında umurunda değil çünkü.

Üzerinde yaptığınız her tıklama için korsanının ödemesi yapılacak. Korsanının kullanacağı tarama geçmişinizi onları özelleştirmek ve them size daha çekici görünmesi için reklam çok yanıltıcı olabilir. Körü körüne gerçek olamayacak kadar iyi görünüyor rastgele bir reklam güvenmiyorum. Chrome Update Pending açılır pencereler ilk kez yaptığınızda, hızlı hareket ve varlıklarını için sorumludur parazit kaldırmak gerekir.

Tarayıcı korsanının kez özgür yazılım demetleri, gölgeli bağlantıları ve reklamlar, bozuk sel eğe, sahte güncelleştirmeleri yanı sıra ekler veya yürütülebilir dosyaları içeren spam e-posta iletileri pusuda. Spam e-postaları açmayın bir alışkanlık haline getirin. Her zaman bir şey üzerinde tıklatmadan önce iki kere düşün. Acele ve saflık herhangi bir Kullanıcı en kötü nitelikleri ikisidir. Satır aralarını okumak ve şartlar ve koşullar sayfası ilk tam metnini okumadan atlamayın.

Ne zaman installing bilgisayar yazılımı üstünde senin bilgisayar, ne indirdiğiniz tüm içeriği görüntüleyebilmek için yükleme, gelişmiş bir tür için gözle öneririz. Bu şekilde, herhangi bir gizli program veya uygulama size otomatik olarak PC’NİZDE yüklü değil seçimini kaldırmak görülebilecek.

Tarayıcı korsanları, bilgisayarınızda tehlikeli parazitler. Bilgisayarınızda kalmak için izin verirseniz, ciddi, tarayıcınızın zararlar verebilir. Ahşap kaplama ve yavaş internet kaçınılmaz olarak görünür belirtiler ikisidir. Ardından, web tarayıcınızı yolunda her gün atılır birden çok reklam ile çok fazla yüklenmiş alırsınız. Bu çökmesine neden olabilir ve bir noktada tamamen çalışma durana kadar günlük olarak dondurma. Uygunsuz pozisyonda yakalanın, özel verilerin saymıyorum bile.

Boşta kal ve eyleme gecikme olabilir, ama crooks bu fırsatı geçmesine izin vermeyeceğim. Onlar kolayca diğer kişilerle paylaşabilirsiniz sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi elde etmesini faydalanmak için bu zayıflık istismar edecektir. Bir güvenli ve reklam ücretsiz çevrimiçi deneyim döndürmek istiyorsanız, en kısa zamanda harekete geçmeliyiz! O bulmak gibi bu tarayıcı korsanının kaldır! Aşağıdaki bu madde, bu görevi ile yardımcı olabilecek ayrıntılı talimatları bulabilirsiniz.

Chrome Update Pending virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Chrome Update Pending virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *