Virüs Kaldır CheapNEnjoy (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

CheapNEnjoy virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu CheapNEnjoy virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

CheapNEnjoy, seçmiş olduğunuz Kuponlar, fırsatlar ve çeşitli online pazarlık sunarak tasarruf yardımcı olacak bir araç olarak terfi etti. Ancak, yararlı olarak gösterilmek rağmen aslında hiçbir şey daha fazla müdahaleci reklam yazılımı da güvenlikle ilgili sorunlar neden olabilir öyle. Potansiyel olarak istenmeyen program ve o üstünde senin PC sağlamayalım gibi bunun için neden, CheapNEnjoy kategorilere ayrılır.

Bir adware uygulama iznini olmadan sistem girer, monitör çok sayıda pop-up reklamları ile sel. Web tarayıcınızı açmayı denediğinizde ne zaman onlar göstermek gibi bu açılır pencereler gerçekten sinir bozucu. Sonlandırılacak bu reklamların tek yoldur CheapNEnjoy bilgisayarınızdan kaldırma tarafından. Programı kötü niyetli olarak sınıflandırılır olarak sistemden silme de sanal güvenlik ile herhangi bir sorunları önlemek yardımcı olacaktır.

CheapNEnjoy makinenizi sızmak için çeşitli yöntemler kullanır. Hala senin onay kurulumu için elde ederken yanından gizlice yeteneğine sahiptir. Çoğu zaman, belgili tanımlık adware üstünde senin PC ayarladığınız yeni bir freeware arkasına saklanarak icar içinde içine hileler. Ayrıca, CheapNEnjoy Ayrıca yanlış bir sistem veya program güncelleme olarak poz veya grup bozuk bağlantılar, bozuk Web siteleri ve spam e-posta ekleri ile birlikte. Bu tür programlar sisteminizde izin kaçının için yeni yazılım yüklenirken çok daha dikkatli olmanız veya güvenilir olmayan e-posta eklerini açarken aldık.

En kısa zamanda CheapNEnjoy, bilgisayarınıza gelir bu hemen bir tarama performansını yavaşlatır. Ayrıca, sık sık sistem gürültüyle çarpmak ve en kötüsü de neden olur, kişisel güvenliğinizi tehdit olacaktır. Bunun nedeni uygulamanın temel amacı, tasarruf yardımcı değil uzakta sizin potansiyel olarak istenmeyen program doğrulayan para.
CheapNEnjoy amacı olan faaliyetlerine devam etmek için ödeme tıklama başına gelir elde etmek için bir reklam destekli uygulama olduğunu. Böylece, tıklattığınız her reklam, bilinmeyen üçüncü şahıslar için kar arkasında saklanıyor. Bu neden nedenidir CheapNEnjoy tarayıcı çok açılır pencereleri ile basar.

CheapNEnjoy Ayrıca tarama etkinliklerinizi izlemek, her hareketini kaydetmek ve sonra toplanan veriler söz konusu üçüncü taraflarla paylaşmak için geliştirilmiştir. Bir kez onlar bilgi varsa, onlar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz olduğunu unutmayın. Bu nedenle, CheapNEnjoy PC üzerinde tutmak ve en kısa zamanda program silmek için risk almamalıdır.

Neyse ki, CheapNEnjoy kaldırma zor bir süreç değildir. Program el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. El kaldırma yönergeleri sağlanan bu makalede feryat. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

CheapNEnjoy virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala CheapNEnjoy virüs–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *