Virüs Kaldır Bzza Setup (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Bzza Setup virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Bzza Setup virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Bzza Setup adware kategoriye ait olan kötü niyetli bir parazit. Ne onu tıklayın olasılığı en alakalı reklam içeriği sağlamak için tarama etkinlik izler var. Ne zaman senin bilgisayar infiltratlar, tüm tarayıcılar saldırıları ve kötü niyetli eklentileri, uzantıları ve araç çubukları için yükler. Çevirmek onları içine reklam görüntüleme için hedeftir dedi reklamlar bilgisayar korsanları ve virüs bulaşmış sitelerin sahipleri için para üretmek araçları yeniden yönlendirmek için.

Adware kimlik ve veri hırsızlığı yanı sıra bunlarla Truva atları, ransomware, solucanlar, tarayıcı korsanları, casus yazılım, vb için sınırlı değildir virüs enfeksiyonları gibi diğer tehditler için kolay bir hedef dönüştürebilirsiniz. Adware kolayca gibi özel teklifler ve fırsatları, özel Kuponlar, sahte güncelleştirme isteklerini, yanıp sönen mesaj ve diğer tür reklamlar ve pop-up reklam içerik her türlü seninle bombardıman tarafından tarama deneyimi berbat edebilir.

Adware-cant kesmek onun yol üstünde senin bilgisayar. Sisteminize nüfuz için tek yolu senin için erişim vermek kendinsin. Şansı var, bunu bilmeden yaptın. Sık internetten bohça bilgisayar yazılımı yükleyerek olur. Adware gibi kötü amaçlı yazılım kolayca diğer uygulamalar ve programlar bu tür paketler içinde arasında gizli olabilir. Nasıl böyle bir şey için olmasını, olası sormak nedir?

Çoğu kullanıcı yazılım yüklerken ‘İleri’ düğmesine tıklayın ve asla Genel Is Sartlari okumaya zahmet çok hızlı. Dahası, genellikle hızlı bir yükleme için tercih ve böylece sahip hiçbir şekilde ne tam olarak aslında paket içeriyor mu bilmenin. Hangi yazılımı bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip olmak istiyorsanız, aşağıdaki gelişmiş veya özel yükleme ile ve sadece sadece şüpheli veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek için aranan gördükleri herhangi bir program kaldırın öneririz.

Adware, biri gibi tacizkar davranış internet bağlantınızın hızını ani bir düşüş neden olabilir. Gürültüyle çarpmak başlamak için uygulamalarınızı olasılığı saymıyorum bile. Bu bilgisayarla imkansız hale getirecek. Ve hepsi bu değil. Adware Ayrıca parolalar, banka hesabı kimlik bilgileri, oturum açma kimliği, IP adresleri, kredi kartı numaraları gibi kişisel bilgileri elde etmek vs. Bunun sana da olmasını istemiyorsanız, en kısa zamanda varlığını fark–dan senin PC hemen bu sataşmak adware kaldırmalısınız. Ayrıntılı talimatları ile bu görevi yardımcı olabilir.

Bzza Setup virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Bzza Setup virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Bzza Setup virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *