Virüs Kaldır Browser-tools.systems (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Browser-tools.systems kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Browser-tools.systems kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Web tarayıcınızda ani değişiklikler yaşıyor musun? Belki sayfanıza yabancı bir Web sitesi tarafından değiştirilmiştir? Tercih edilen arama motorunuzu de değişti? Bunu söylemekten nefret ediyorum ama görünüşe göre bir tarayıcı korsanı tarafından saldırıya uğradı. Bu bir reklam görüntüleme aracı senin kaş çevirmek istiyor kötü amaçlı bir parazit var. Ayrıca, kötü amaçlı olarak taşımak için gerekli gördüğü herhangi bir ayarı değiştirir. Sen bile fark uzantıları, eklentiler ve sizin bilginiz veya izniniz yüklü araç çubuklarının olabilir.

Ne bu tür siber ‘virüs’ hakkında en sinir bozucu olan, senin ekran reklamları-pop-up’lar, metin, afiş, yanıp sönen mesaj şeklinde bile bir ordu ile sel olacaktır. Ve korsanının’ın yeteneğini tarama geçmişi ve arama tutmak nedeniyle, tıkırtı üstünde büyük olasılıkla içeriğin oluşturur emin olun. Bu eylemin amacı pay-per-click gelir elde etmektir.

Tarayıcı korsanının dağıtım en yaygın anlamı yazılım donatılacak, sahte güncelleştirme isteklerini, spam e-postaları ve sahte bağlantılar veya reklamlar vardır. –Dan bilinmeyen gönderen aldığınız tüm e-postaları sakınmak için tavsiye ederiz. Ayrıca, gerçek ve sahte şirketlerden ayrı e-postalar nasıl öğrenmek gerekir. Oftentimes kullanıcılar onların mektubu açın yaptığınız için eBay, PayPal ya da ünlü bir banka olduğunu iddia şirketlerden e-postaları almak. Ayrıca onlara farklı ekleri veya yürütülebilir dosyaları içeren çok yaygındır.

Onları açmayın öneririz. Şansı var, onlar, bilgisayarınızda bir virüs saldırısı yapmak aramak virüslü dosyaları vardır. Gelecek kötü niyetli yazılımın bulaşmasını önlemek için ayrıca yükleme bile ilk etapta indirmek için istediğiniz herhangi bir ek yazılım seçimini kaldırmak edebilmek için Custom/ Gelişmiş türü için gözle öneririz. Üstünde senin bilgisayar yazılımı güncelleştirmek istiyorsanız, en iyisi yerine rasgele şüpheli görünümlü açılır pencere yalnızca, lisanslı ve resmi kaynaklardan üzerinde güvenmek.

Tarayıcı korsanları gerçek virüs olarak kabul değil. Onlar tarayıcınızın sadece, tüm sistem bulaştırmak içindir. Ancak, bu onları zararsız yapmaz. Aslında, korsanı tarafından oluşturulan reklamların gerisinde pusuda birçok tehlikeleri vardır. Daha sık sık–dan değil, böyle şüpheli Reklamlara bilgisayarınıza zarar vermek için aramak tehlikeli üçüncü-eğlenti websites yol açabilir. Virüslü bu tür bağlantıları tıklatarak, bilgisayarınızda bir virüs saldırısı başlatmak hackerlar izin veya daha da kötüsü-bilgisayarınızdaki değerli bilgileri çalmak izin!

Parolalar, IP adresleri, kredi kartı numaraları, banka hesabı kimlik bilgileri gibi önemli veri oturum açma kimliği, vb, kolayca düşebilir kar için diğer üçüncü şahıslarla paylaşabilirsiniz siber suçluların eline. Tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve huzurlu bir dönmek istiyorsanız, güvenli ve reklam ücretsiz tarama deneyimi, biz nasıl başarılı bir şekilde kötü amaçlı bu parazit bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz bulmak için aşağıdaki talimatları izleyin öneririz.

Browser-tools.systems kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Browser-tools.systems–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *