Virüs Kaldır Browse Pulse (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Browse Pulse

Browse Pulse virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Browse Pulse virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Browse Pulse genellikle üçüncü taraf montajcılar yardımı ile dağıtılmış bir tarayıcı uzantısı diğer Windows ile uyumlu programları ile birlikte olarak sınıflandırılmış. Aslında bu nedeniyle Browse Pulse olduğunu büyük web tarayıcılarında – Yani, Mozilla Firefox ve Google Chrome ile uyumlu uzantısı herhangi bir tanesinin üzerine yüklenebilir. Bu durumda, bulun ve sanal makinenizde fark adware uygulama silmek için tavsiye edilir.

Uygulamanın resmi web sitesi browsepulse.net, ancak, sağlanan bağlantı için download böylece etkin, değil Browse Pulse oradan elde edilemiyor. Bu nedenle, aynı şekilde, en iyi için reklam destekli programlar, Browse Pulse yayıldı diğer freeware ile birlikte birlikte web genelinde. Şartlar ve koşullar uygulama Kur Sihirbazı tarafından sağlanan okumaz çünkü bu genellikle üstünde senin PC, yeni yazılım kurulumu sırasında olur. Bu durumda, sadece için her şeyi kabul ediyorum ve farkında bile olmadan içine belgili tanımlık sistem belgili tanımlık adware izin. Bu nedenle, bilgisayarınızda yeni bir yazılım yüklediğinizde her zaman çok dikkatli olmalıdır. Aksi takdirde, sistem güvenliğinizi ciddi tehdit.

Remove Browse Pulse
The Browse Pulse Virus

Aslında rağmen bu Browse Pulse olduğunu size tarama oturumları optimize etmek gerekiyor, adware uygulama bu işlemi yerine zorlaştırıyor. Uzantısı uzak adware sunucularla iletişim kurar ve web tarayıcınızı kullanarak çalışın her zaman açılır pencereleri ve afiş teklifi, gibi çeşitli ticari reklam görüntüler. Ne yazık ki, bu reklamların güvenilir ya da değil olması durumunda hiçbir garantisi yoktur, böylece onların hiçbirini açılış sisteminizi tehlikeye atar.

Ayrıca, [[199 tarafından]], sağlanan çok sayıda pop-up Kabil, Internet hızı yavaşlama, sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik rahatsız. Böylece, senin PC–dan en kısa zamanda Browse Pulse silmeniz gerekir. Ayrıca, hepsi aynı şekilde hareket çünkü pozitif bulur, güçlü sinyal, dolaşım hızı ve Injekt motoru üzerine kurulmuş diğer klonlar gibi programlar da sistemden, kaldırılmalıdır.

Monitörünüzle birlikte çok sayıda ticari sel dışında reklam, Browse Pulse sanal etkinliklerinizi izleme ve gözatma geçmişinizi kaydetmesini verebilir. Bir kez belgili tanımlık adware hakkında yeterli veri toplar, sanal ilgi ve tercihlerini yapmak için açmadan ilgili özelleştirilmiş reklamlar ile vermeye başlar. Yaptığınız her tıklama programın saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. Bunu olmasını önlemek ve sistem güvenliğinizi korumak istiyorsanız, Browse Pulse virtual machine kaldırarak ticari reklam sonlanmalıdır.

Emin tüm yukarıda bahsedilen göz önüne alındığında, bu Browse Pulse faydalı bir program değil. Ancak, bu uygulama hakkında iyi haberler onun kaldırma çok zor değildir. Yavru fok sistemden el ile veya otomatik olarak silinebilir. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

Browse Pulse virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Browse Pulse virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *