Virüs Kaldır Brow Setup (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

Brow Setup virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Brow Setup virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Brow Setup programı adware ailesine ait. Bu istenmeyen reklam içeriği oluşturur bir davetsiz misafir var. Bilgisayarınız bu tür malware ile enfekte olur sonra tarayıcınızı açtığınızda bazı değişiklikler fark başlar.

Ziyaret ettiğiniz her sayfa pop-up reklamları ile sular altında olacak, özel fırsatlar ve kupon, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme istedi, rasgele Web sayfası metin, vb üzerindeki köprüler özel sunmaktadır. Böyle bir kötü amaçlı yazılım böylece tıklayın en çok reklam tür sağlamak için web etkinliğinizi izleyebilirsiniz. Adware’nın amacı nedir? Tıklama başına ödeme veya ödeme yöntemi yoluyla gelir oluşturmak için.

Adware, kendi bilgisayarınıza sızmak olamaz. Yaptığını bilmeden ya da değil olup olmadığını bu erişim, izni anlamına gelir. Adware dağıtım en yaygın anlamı spam e-postalar ve ekleri, sahte güncelleştirme isteklerini, sel eğe, şüpheli bağlantılar ve pop-up’lar, de özgür yazılım paketleri vardır.

Kez geliştiriciler programlar ve uygulamalar yeniden paketlemeyi ve onları kötü amaçlı yazılım ile paket. İle bu tür ücretsiz demetleri şey, onların tam içeriği düzgün hangi kullanıcıların nasıl bazı programlar ve uygulamalar hiç bilgisayarlarında yüklü merak sol yol açar başkalarına açık değildir ki. Kullanıcılar bir özel veya Gelişmiş tip-in tesisat, böylece için bilgisayar yazılımı bohça içerik üzerinde tam denetime sahip için tercih Eğer böyle şey kolayca önlenebilir.

Herhangi bir şüpheli görünümlü program veya hiç ilk etapta indirmek için amaçlanan uygulama kullanıcıların fark ederseniz, onlar kolayca sadece o yanında kontrol kutusu olmadığından emin olarak seçimini kaldırabilirsiniz.

Kullanıcılar bu adware zararsız değildir farkında olmalıdır. Gezme malware izin her gün ile bilgisayarınızda ücretsiz size sadece daha fazla ve daha çok kurtulmak zor tacizkar reklamlar ile swamped alacak. Artık sürekli burada sergilenmektedir reklam sayısı ile yetişmek mümkün olacak çünkü bu yakında çökmesini, başlatmak için tarayıcınızda neden olur.

Kim böyle bir tarama deneyimi ister ki? Hiç böyle virüslü tarayıcı ile herhangi bir iş yapmak mümkün olmayacaktır. Durdurmanın tek yolu bunun için tıklatmasını virüslü bir reklamı gelebilir olanlar gibi diğer tehlikelere maruz elde riske önce–dan senin bilgisayar, zararlı haşere kaldırarak var.

Brow Setup adware oluşturulan reklam muhtemelen sen diğer korsanlara karşı kapılar açabilirsiniz şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf web sitelerine yeniden yönlendirmek. Şüpheli reklamlara veya açılır pencereleri tıklatarak tarayıcı korsanları, Truva atları, spyware, solucanlar veya hatta ransomware gibi diğer virüs ile enfekte PC riskini! Sadece en kötü olmasını beklemeyin. Bu riske değer değil! Bizim ayrıntılı talimatları uygulayın ve çok geç olmadan bu adware sıkıntı kurtulmak.

Brow Setup virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Brow Setup virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *