Virüs Kaldır Brightvar.bid (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Brightvar.bid Web sitesi, ekranınızdaki görünümünü tek bir anlama-tarayıcınızın kötü amaçlı yazılım tarafından kaçırıldı. Sonra kısa bir süre işgal etti, parazit tarayıcınızın ayarlarını değiştirmek ve birden çok müdahaleci reklam pop-up, metin, afiş ve hatta uyarı iletileri yanıp sönen gibi farklı formlar oluşturmak başlamak. Söz konusu parazit tarayıcı korsanının kategoriye aittir.

Zararlı ana sayfası ve arama motoru ani değişiklik sorumludur. Brightvar.bid denilen aynı gölgeli sayfa onların yerini alacaktı. Ama hepsi bu değil. Sadece gelir onun yaratıcıları ve teşvik edeceklerdir sayfaları oluşturmak için korsanının gibi kötü amaçlı yazılımlar bulunmaktadır. Bu görevde başarılı emin olmak için parazit geçmişiniz gibi Kullanıcı web verilerini elde edecek ve kurbanın dikkatini çekmeye olasılığı daha yüksektir bu yüzden daha iyi arama sorguları terfi içeriği özelleştirmek.

Kullanıcıların çevrimiçi olduklarında küçük hiçbir dikkat olduğu bilinmektedir. Web şüpheli içeriği ile çevrilmişti ve bu kullanıcılar için tehlike onların bilgisayar uzak tutmak için. Gördün mü, crooks, saflık itimat ve çeşit tuzağa düşen içine kandırmak denemek için verilen her fırsatta istismar edecektir. Gizli tehlikeleri spam e-postalar, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, yazılım donatılacak ve sahte güncelleştirme iletileri gizleniyor.

Daha önce iki kez sen değilsin bir bağlantıyı takip kesinlikle meşrudur düşünün. Birçok kişi özel fırsatlar ve özel indirimler zaman gerçekte teşvik reklamları tarafından kandırılma, hepsi yalan. Bilmeden malware bilgisayarınıza yüklemeniz ya da çalmak senin özel veri için aramak kesmek için bir arka kapı açmak için tek bir tıklama alır. Çalışkan ve satır aralarını okumak. Başka bir şey yapmak için bizim okuyucu öneririz bir özel yükleme için mümkün olduğunda tercih etmektir. Hızlı yükleme Kur Sihirbazı’ndaki gizli ek yazılım otomatik kurulum için senden neden olabilir bir hatadır seçimi, önerimiz görmezden tercih etmeliyim.

Tarayıcı korsanları göz ardı üzeresiniz. Kendi hallerine bırakılırsa ciddi hasar yapabilirler. Onlar sadece, tarayıcı üzerinde kontrol ama de zarar. Hava korsanı gölgeli apps, uzantıları ve araç çubukları için senin iznine rahatsız olmadan yükleyebilirsiniz. Sadece bu değil, ama sizin kişisel ve finansal bilgilerinizi kolayca korsanlara karşı faydalı olacağı malware için erişilebilir olabilir. Sonuçta, şifreleri, kredi kartı numaraları, IP adresleri, banka hesabı kimlik bilgileri, oturum açma kimliği gibi veri, vb kara borsada çok değerlidir ve sahtekarlardan kar için diğer üçüncü şahıslarla bu gibi bilgileri paylaşmak için bilinir.

Hiç kuşkunuz olmasın, PC’NİZDE bir tarayıcı korsanının sahip sadece kendisi ile reklam-saldırılar can sıkıcı getirmek değil. Yakında, web sağlayıcınız düzgün çalışması için sorun yaşamaya başlayacak ve reklam çok sayıda sık sık çökmesine ve dondurmak için yol açacaktır. Sadece o değil, ama internet hızınıza azalmıştır fark edeceksiniz. Bir noktada, tarayıcınız tamamen bozuk parazit tarafından başlatılan ağır reklam saldırılarına karşı olacaktır. Uzun süre boşta kal, senin durumun daha kötü olacak. Yakında bu zararlı yazılımlara karşı davranma, yukarıda belirtilen her şeyin aslında olacak. Güvenli ve özel bir tarama deneyimi için dönmek için bu kötü tarayıcı korsanının en kısa sürede kaldırmanız gerekir!

Brightvar.bid kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Brightvar.bid–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *