Virüs Kaldır BingTracker (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove BingTracker

BingTracker virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu BingTracker virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

BingTracker adware uygulamalarını kategoriye aittir. Çünkü senden kar elde etmek için ana amacı olan bilinmeyen üçüncü taraflarca çalıştırmak gibi potansiyel olarak istenmeyen program gizli. En kısa zamanda BingTracker PC, girer sağlayan çok sayıda Kuponlar, seninle ilgilenir ve hangi tasarruf yardımcı içindir sunuyor başlar. Online alışveriş için yararlı bir araç olarak teşvik ediliyor rağmen uygulama aslında para kazanmak için yardımcı olmuyor, ancak çabaları senin yerine çalmak için yapar.

BingTracker yetenekli bir ajan olarak hareket ve kişisel verileri çalmak olduğunu. Böylece, birden fazla reklam o kadar tutma BingTraker üzerinde sakıncası yoksa değil olsa bile sistem kişisel güvenliğinizi tehlikeye atar. Bu nedenle, bu adware uygulama hemen silmek için ve herhangi bir diğer karşı bilgisayarınızı korumak için yapabileceğin en iyi şey içinde belgili tanımlık gelecek tehditler.

BingTracker virtual machine sızmak için çeşitli yöntemler kullanır. Aslında, program sizin onayınız o installs kendisi üstünde senin PC, ama bu seni tutar anlamına gelmez güvenli götürelim. Tam tersine, BingTracker bile pop-up reklamlar monitörünüzün sel başlamak kadar sistem enfekte fark olmaz böyle bir hile uygulamasıdır.

Genellikle, BingTracker gizler arkasında çoğu bilgisayar kullanıcıları herhangi bir kurulum süreci boyunca giderken dikkat yoktur aslında nedeniyle diğer freeware. Akılda bu freeware sahip kez malware ile birlikte yeni yazılım sistemi kurarken çok dikkatli olmalıdır, aynı zamanda Yükleme Sihirbazı tarafından sağlanan koşul ve şartları okuyun. Diğer durumda, BingTracker gibi adware üstünde senin PC ile bitirmek çok muhtemeldir.

Girmek belgili tanımlık sistem için BingTracker tarafından kullanılan diğer yöntemlerden bazıları bozuk bağlantılar, bozuk Web siteleri ve spam e-posta eklerini veya bilgisayarınıza yüklemeniz yanlış bir sistem veya program güncelleme sadece kılığında otostop içerir.

Remove BingTracker
The BingTracker Virus

Web tarayıcınızı açmak her deneyinizde, BingTracker tarafından açılan bir reklam göreceksiniz. Adware program–dan senin PC kaldırana kadar bu tekrar olmayacak. Gördüğünüz reklamlar özellikle sizin için seçilmiş ve belirli bir amacı vardır. Bir kez installed üstünde senin sistem, BingTracker başlar tarama etkinlik izleme sanal tercihlerinizi anlamak için sipariş. Bu şekilde, adware seni alır ve hangi reklamların ilgi kışkırtmak ve bir tıklamayla neden öğrenir. O zaman sen onlarla sağlar.

Aracın arkasına saklanan insanlar için kar kazanır çünkü her bir reklam tıklama reklam destekli program için büyük önem taşıyor aklınızda bulundurun. Yine de, Web’de gezinme alışkanlıklarınızı gözlemleyerek BingTracker neredeyse tek amacı budur. Aslında, uygulama online her hareketini kaydetmek için ve bir yolda tutmak için programlanmıştır. Ne zaman belgili tanımlık adware sana yeterli bilgi toplar, bu söz konusu üçüncü taraflar, kim kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz ile bu hisse. Güvenliğinizi riske önlemek istiyorsanız, bu yüzden, seni BingTracker bilgisayarınızdan hemen silmek.

Neyse ki, BingTracker kaldırma zor bir süreç değildir. Program ile birlikte reklam el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. El kaldırma yönergeleri sağlanan bu makalede feryat. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

BingTracker virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Tip msconfigve vurmak girmek.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala BingTracker virüs–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *