Virüs Kaldır Anysearchmanager (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers
Remove Anysearchmanager

Anysearchmanager virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Anysearchmanager virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Bilgisayarınıza zarar vermek için amaçlayan kötü amaçlı bir parazit herhangi bir arama yöneticisidir. Bu yardımcı program yararlı olarak yükseltilir ve web arama kolaylaştırmak vaat ediyor. Ayrıca, bu senin okul sırası ile web arama imkanı sunuyor. Böyle yalan vaatler güveniyor musun. Bu alet-ecek getirmek sen sadece baş ağrısı. BT uzmanları bu aracı tarayıcı korsanının enfeksiyon için bağlantı. Bir kez verilen erişim, Anysearchmanager yeni ana ve tercih edilen arama motoru da görünür. Dahası, o-ecek almak özgürlük nihai misyonunu hasara yol yeni araç çubukları, eklemek-üstünde ve yardımcı olacaktır Uzantıları yükleme.

Anysearchmanager sonra kendisi üstünde senin kaş, korsanının hareket edecek, web etkinliklerinizi-tarama geçmişi, alışkanlıkları, arama sonuçları, vb önemli veri toplamak için kurar. Böyle bilgi ile çok sayıda hedefli reklamlar ve pop-up Kullanıcı tıkırtı üstünde en yüksek olduğu, üretme yeteneğine sahip olacaktır. Ziyaret ettiğiniz her sitenin her türlü reklam ve yanıp sönen mesaj ile sular altında olacak. Açılır pencereleri Out of nowhere, herhangi bir iş yapmak için izin değil ortaya çıkacak. Bir tarayıcı korsanının enfeksiyonu olan en kısa zamanda kurtulmak gerekir bir sıkıntı olduğunu!

Remove Anysearchmanager
The Anysearchmanager Virus

Kaçırılan tarayıcınızın arkasında muhtemel nedeni Internet’e göz atarken durum tespiti, olmaması. Tarayıcı korsanları sadece bilgisayarınızda yollarını kesmek olamaz. Onlar istila için izniniz gerekiyor. Ne zaman Kullanıcı bir yükleme işlemi sırasında yakın dikkat etmeyip bu sık sık olur. İşin aslı, kullanıcılar için onlara zaman kazandıracak seçeneği tercih bilinmektedir. Böylece, onlar hızlı yükleme işlemi takip tercih. Bu büyük bir hata olur.

Bunun yerine, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki yürüttüğünü öneririz. Bu-ecek vermek sen hangi uygulamalar seçmek için güç ve programları, PC ve hangi cant erişim hakkına sahip olabilir. Çoğu zaman, kılık gizli malware için ek yazılım çıkıyor. Yani, böyle bir yazılım herhangi bir kutularını işaretini kaldırın emin olun. Bu sorun gelecekte ilgili bir sürü kurtaracak ve aynı zamanda olası cyber enfeksiyon kaçınmak gerekir.

Neden bunu kaçırmak Korsanları ‘virüs’ gerçek kabul edilmeyen bu yüzden onların saldırı tarayıcılar için yalnızca, bilgisayarınızda sınırlamak tehlikeli
birçok kişi tarafından bir tarayıcıdır. Ancak, onlar zararsız değildir. Kaçırılan bir tarayıcı çevrimiçi gizlilik ve güvenlik için belirli bir tehlike anlamına gelir. Eğer tarayıcınız tarafından kötü amaçlı bu parazit bulaşmış fark ederseniz, vakit da değil! Çok geç olmadan hemen onun kaldırma ile devam! Reklamlar tehlikeli bir şey yapma yeteneğine sahip olmak görünmüyor olabilir, ama mesele şu, arkalarında ne tehdidi pusuda bilemezsin! Yanında tıkırtı üstünde onları, seni bulaştırmak PC zarar etmeye üçüncü-eğlenti websites yönlendiriliyorsunuz.

Ayrıca, reklamlar ve pop-up sayısını büyük ölçüde tarayıcınızın çökmesini ve eninde sonunda tamamen çalışmayı keser misin içerik reklam ile aşırı yüklenmiş alacak kadar dondurma başlayacak anlamına gelir zamanla artacaktır. Tarayıcı korsanları olacak gerçek bir baş belası olan herhangi bir normal yapmak size online iş yapamaz. Güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, bizim yönergeleri izleyin öneririz.

Anysearchmanager virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Anysearchmanager virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *