Virüs Kaldır Amazing Tab (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Amazing Tab virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Amazing Tab virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Amazing Tab yönlendirme bilgisayar sisteminizi bir tarayıcı korsanı tarafından sızmış bir işarettir. Böyle malware enfeksiyon sonucu olarak, kurbanları da onların homepage yanı sıra yeni sekme sayfası ve arama sağlayıcısı onların onayı olmadan özel olanlar için değiştirildi fark edebilirsiniz. Bu belirli tarayıcı korsanının Kullanıcı sürekli feed.amazingtab.com Web sitesine yönlendirildi tarayıcı ayarlarını değiştirmek için yeteneğine sahiptir.

Başka bir ortak bu kötü niyetli yazılımın bulaşmasını açılır pencereleri, reklam, kuponlar, fırsatlar, sahte güncellemeleri ve uyarı iletileri ani bombardımanla belirtisidir. Kullanıcıların kendilerini çok bu içeriğin ilgisini bulacağını ve arkasında neden gözatma geçmişi ve alışkanlık-in kullanıcı içine kandırdın büyük olasılıkla hedefli reklamlar nesil sağlar kurban çalmaya korsanının’ın yeteneğidir tıkırtı üstünde.

Kesinlikle–dan bilinmeyen gönderen e-postalar aldık. Günümüzde, spam e-postaları gelen kutusu içinde almak için ortak bir şey vardır. Ne, bilmeniz gereken şey kez bilgisayarınıza zarar verebilir ve hatta gibi kişisel bilgilerinizi çalmaya değil kötü amaçlı yazılım bulaşmış olup sınırlı şifreleri, kredi kartı numaraları, IP adresleri, tarayıcı geçmişi, oturum açma kimlik bilgileri, vb

Dağıtım diğer anlamı sahte güncelleştirmeleri, virüslü bağlantılar, şüpheli reklamlar ve pop-up, de özgür yazılım paketleri vardır. Kullanıcılar, olası bir virüs enfeksiyonu önlemek için ne yapabilirim onlar yazılım indirme zaman bir özel tür yükleme yapmak ve aynı zamanda daha önce bahsedilen demetleri dahil herhangi bir ek yazılım seçimini kaldırın emin olmaktır, Onlar asla bile ilk etapta indirmek tasarlanmıştır.

Tarayıcı korsanları şeyle kurbanlar oluşturulan reklam içeriği sakınmak olduğu sürece, kendi bilgisayar sistemi için ciddi bir tehlike yok olmasıdır. Ancak, her zaman misclicking riski yoktur. Kullanıcıları tek bir tıklama uzakta, başka bir virüs enfeksiyonu-ciddi zarar Truva atı virüsü gibi bilgisayar sistemi yeteneği olan biri neden olabilir şüpheli bir üçüncü taraf Web sitesine yönlendirildi değildir.

Tarayıcı korsanının’ın asıl amacı kurbanın üzerinde oluşturulan reklam yapar her tıklama ile kar etmektir, ancak özel veri hırsızlığı gibi diğer sonuçları olabilir. Yani kişisel bilgilerinizi güvenli olduğundan emin olmak istiyorsanız, bilgisayarınızı bu enfeksiyonu taşıyan fark en kısa zamanda Amazing Tab korsanının kaldırılması ile devam etmelisiniz. Sen bu kötü amaçlı yazılım temelli kurtulmak nasıl dışarı bulmak için bu makaleyi okuyarak bu devam!

Amazing Tab virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Amazing Tab virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *