Virüs Kaldır Allowcontent.site (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Allowcontent.site virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Allowcontent.site virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Ana sayfa ve arama motoru Allowcontent.site adlı sayfaya tarafından yerini almış? Yanıp sönen mesaj ve sahte güncelleştirme isteklerini, rahatsız edici açılır pencereleri, reklamlar, özel fırsatlar, özel teklifler, tarafından alı? Senin için kötü haberlerim var. Tüm bunların sebebi bu malware tarayıcı hijacker olarak adlandırılan belirli bir türüdür.

Böyle bu siber parazit tarayıcı ayarlarınızı değiştirir ve şüpheli ve oftentimes kötü amaçlı araç çubukları, eklentileri ve Uzantıları yükleme yapabiliyor kazanıyor. Ayrıca tarama geçmişi ve alışkanlıkları oluşturulan reklam içeriği kolayca Kullanıcı dikkat çekecek emin olun böylece, elde edebilirsiniz. Bu PPC (Pay-Per-Click) yöntemi ile kar için bir amaç ile yapılır.

Tarayıcı korsanları birçok şekilde dağıtılabilir. Bir gaspçı bulaşması en yaygın spam e-posta yoluyla ve ekleri, sahte güncelleştirmeleri, şüpheli bağlantıları ve reklamlar, ücretsiz yazılım, torrent dosyaları, vb. Özellikle ekler veya yürütülebilir dosyaları içeriyorsa, bilgisayarınızın virüslere karşı güvende tutmak için ne yapabilirim spam e-postalar, açılış kaçınmaktır. Başka bir şey yapmak için tavsiye her zaman resmi ve güvenilir kaynaklardan gelen güncelleştirmeleriniz elde etmektir.

Yazılım indirirken ne aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip bu yüzden bir Custom/ Gelişmiş tip-in tesisat, takip etmek en iyisidir. Bu modu Kurulum Sihirbazı’nda seçerek, sen kolayca herhangi bir program veya şüpheli ya da ilk etapta indirmek için asla amaçlanan gördükleri uygulama seçimini kaldırabilirsiniz.

Sonuçta, tarayıcı korsanları olmak çok tehlikeli kabul edilmez. Bu, ancak, ücretsiz bilgisayar sisteminizde dolaşmak için gitsen iyi gelmez. Doğru bu sinir bozucu reklamlar ve pop-up çok tehdit görünmeyebilir, ama onlar için yönlendir siteleri enfekte. Potansiyel bir Truva atı enfeksiyonu uzakta bir tıklama olabilir!

Bu reklamlara nereye bilmenin yolu yok. Kötü amaçlı yazılım tarafından oluşturulan, sadece malware de bazı türüne göre bulaşmış kabul etmek mantıklı çünkü. Dahası, bir özel teklif tıklayarak, ama gerçekte, bilinçsizce kesmek kim kişisel bilgilerinizi kolaylıkla çalmak için bir arka kapı açmakta olduğunuz düşünebilirsiniz.

Parolalar, IP adresleri, oturum açma kimlik bilgileri, banka hesapları, kredi kartı numaraları, vb siber suçluların eline düşmek gibi özel veri istemiyorsanız, hızlı hareket ve bilgisayarınızdan kötü amaçlı bu haşere. Bu görevi ile yardımcı olabilecek ayrıntılı talimatları aşağıda bulabilirsiniz.

Allowcontent.site virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Allowcontent.site virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Allowcontent.site virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *