Virüs Kaldır 4HD (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove 4HD Virus

4HD virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu 4HD virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

4HD tipik bir adware, böylece gizli üstünde senin PC program karşılaşırsanız, size daha iyi hemen kaldırmak. Aksi durumda, sanal güvenlik ciddi tehdit.
Daha iyi bir fikir almak için yol 4HD işleri, bu kez bilgisayarınızda yüklü, potansiyel olarak istenmeyen program monitörünüzle birlikte ticari açılır reklamlar her zaman sel başlamak ve o-ecek kesinlikle tarama aşağı yavaş bilmelisin oturumları. Bilgisayarınızdan silmek için bu durumda yapabileceğin en iyi şey bu yüzden müdahaleci ve işe yaramaz olmasının dışında 4HD tarafından görüntülenen reklamlar güvenlikle ilgili sorunları neden olabilir. Sürede sistemden Kaldır 4HD olarak çok sayıda reklam da tamamen yok olacaktır.

4HD hakkında bilmeniz gerekenler bu dağılımın çeşitli yöntemler olmasıdır. Seni kurulumu onaylayın ve fark edilmeden sistem girmeye devam etmek için uygulama başarılı olduğunda en yaygın olanıdır.

Örneğin, program PC spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları, bozuk Web siteleri ve ücretsiz arkasına saklanarak sızmak olabilir. Aslında, arasında tüm yukarıda belirtilen, dağıtım için en sık kullanılan yöntem gibi kolay erişim noktası sağlayan yazılımdır. Bunun nedeni çoğu bilgisayar kullanıcıları değil freeware yükleme sırasında çok dikkat ve tüm süreç acele. Bu nasıl sağlanan koşulları okumak yerine, onlar sadece her şey için acele ve bitiş kadar adware veya bilgisayarlarında daha da kötü bir şey katılıyorum. Her zaman yeni yazılım sistemi kurmak ve uygulama tarafından sağlanan tüm bilgileri okuyun bunu önlemek için çok dikkatli olman.

Remove 4HD Virus
The 4HD Virus

4HD ile ilgili başka bir sorun şey program PC infiltratlar zaman bu online davranışların sizin bilginiz dışında izleme başlar. Uygulama ne hitap ve ilgi nedir daha iyi anlamak için tarama etkinliklerinizi kaydeder. Bu şekilde, 4HD hangi ile daha sonra sağlamak için reklamlara bilir. Sen tıkırtı üstünde, her reklam kazanır çünkü kar aracın gizli yabancı üçüncü şahıslar için çok sayıda pop-up adware program için büyük önem taşımaktadır.

Ancak, bu durumda 4HD tek tutmak senin browsing alışkanlık göz değil ama Ayrıca size ve sonra bu kadar kötü niyetli amaçlarla kullanabilirsiniz yukarıda belirtilen kişiler ile hisse her parça-in bilgi depolar. Yani, Eğer 4HD koru, bilinmeyen, büyük olasılıkla kötü niyetli, insanlar için kişisel ve mali bilgilerinizi paylaşma riski. Kişisel güvenliğinizi riske etmek istemiyorum diye, 4HD en kısa zamanda kaldırmak ve sistem gelecekte daha iyi korunacaktır emin olun.

Burada iyi haber 4HD kaldırma zor bir işlem değildir. Program el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve malware 24/ karşı sisteminizi korur bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsin 7 günde.

4HD virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan 4HD virüs kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

4HD virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *