VideoBuzzer virüs | Güncelleme

PUP
Remove VideoBuzzer Virus

VideoBuzzer virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu VideoBuzzer virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Tipik bir reklam yazılımı olarak uygulama, VideoBuzzer gizlice içine senin PC unnoticeably ve bir reklam gösterilen başlar etiketli “VideoBuzzer tarafından getirilen size” web tarayıcı bu erişim çalışın her zaman. Ne yazık ki, bu sadece tarama etkinlik rahatsız değil ama aynı zamanda hemen VideoBuzzer bir potansiyel olarak istenmeyen program olarak sınıflandırır sistem güvenlik tehdit edebilir.

Tarayıcınızı açtığınızda “VideoBuzzer tarafından getirilen size”, etiketli tebrik reklam dışında diğer ticari reklam tonlarını monitörünüzün sel. Bu kaçınılmaz olarak sık sistem gürültüyle çarpmak ve daha yavaş PC performans gibi hoş olmayan diğer sorunlara yol açacaktır.

Ancak, rahatsız edici olmasına rağmen yukarıda belirtilen sorunları gerçeğine göre olamaz bu VideoBuzzer kişisel güvenliğinizi tehdit yeteneğine sahiptir. Bu yapabileceğin en iyi şey size onu üzerindeki varlığı fark olarak adware uygulamayı sanal makineden kaldırmak için olduğu anlamına gelir.

VideoBuzzer kullanan PC sızmak için yöntemleri farklı tür. Program sen çok sayıda reklam başlayana kadar birden ortaya çıkıp, farkında bile olmadan kurulmasından onaylama içine hile.

Çoğu kez, VideoBuzzer çünkü muhtemelen kolay erişim noktası sağlayan diğer ücretsiz sağlanan bilgisayarınızı girer. Bu durumda, bu aslında kullanıcıların hatası, kendi makinelerine yeni yazılım yüklenirken yeterince özenli oldukları değil gibi değil. Yerine tüm şartlar ve koşullar program yükleme Sihirbazı tarafından sağlanan okuma, onlar sadece acele her şeye katılıyorum ve sistemlerini girin adware.

Remove VideoBuzzer Virus
The VideoBuzzer Virus

Bilgisayarınıza bulaşmasını için VideoBuzzer tarafından kullanılan diğer yöntemler spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve bozuk Web siteleri kullanımını içerir. Ayrıca, adware uygulama yapmak sen install o üstünde senin bilgisayar için sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi olarak oluşturabilir. Yine de, ne kesin olarak bu freeware kez çeşitli ciddi güvenlikle ilgili sorunlar neden olabilir kötü amaçlı yazılım ile birlikte olduğunu bilmelidir.

VideoBuzzer platformlarda YouTube gibi video izleme deneyiminizi geliştirmek için yardımcı olacak faydalı bir program olarak terfi etti. Ancak, sen kesinlikle bu güven. Yardım yerine size, VideoBuzzer ile mücadele etmesi güvenlik sorunların her türlü neden olur.

Örneğin, çünkü birden çok reklam internette gezinti çalışın her zaman haşhaş yukarıya, bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde yavaşlar ve sistem yaygın gürültüyle çarpmak yaşamaya başlar. Ayrıca, akılda çalmak senin kişisel ve finansal bilgi ve paylaşımları VideoBuzzer olabilir sahip bu bilinmeyen üçüncü şahıslarla seni ikna sisteminizi olabildiğince hızlı uygulamadan silmek için.

Neyse ki, VideoBuzzer kaldırma zor bir süreç değildir. Program el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. El kaldırma yönergeleri sağlanan bu makalede feryat. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bu tüm mevcut tehditlere bir kez silmek ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirler.

VideoBuzzer virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala VideoBuzzer–dan senin bilgisayar-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *