Update Checker virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Update Checker

Update Checker virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Update Checker virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Update Checker program bir sahtekar olduğunu. Verdiği sözleri hiçbirini teslim etmez. Birisi güncelleştirmek için denetlemez. O sadece kötü bir şekilde online faaliyetleri ile haberci. Update Checker bir adware böcekten sınıflandırılır. Hayatta kalmak için reklamları üretmek vardır. Ve bize inanıyorum. Ama bir reklam ya da iki hayal değil. Oh, hayır. Enfeksiyon günlük bazda kötü reklam denizinde boğuluyor.

Online gitmek her zaman, tüm şekiller ve formlar reklamları ile alı. Bile yer hangi reklam ücretsiz eskiden tamamen kapsamına girmez afiş, Kuponlar, köprüler, metinler, sürgülü kapı aynası, teklifler, en iyi fırsatlar, vb ile. Tek bir online hareket adware kesintiye uğratmadan yapamazsınız. Ve bütün bunların zamanla kötüleşir. Rahatsız edici reklam her gün sayılarla büyümek. Tüm bunlarla çıkarmak ve silmek belgili tanımlık adware en kısa zamanda değil. Asla herhangi bir şekilde sizin için yararlı olacaktır. Hemen kurtul.

Remove Update Checker
The Update Checker Virus

Dediğimiz gibi Update Checker reklam ile amansız. Ama neden biliyor musun? O değil bu kesin, çevrimiçi alışveriş deneyiminizi geliştirmek istiyor çünkü. Hayır, adware’s amaç bunun için ödeme tıklama başına gelir elde etmektir sahipleri. Ne zaman bir reklamı tıkladığınızda bu sahtekarlardan para alıyorum. Sponsorlu bir Web sayfasına yönlendirildi her zaman daha iyi para alıyorum. Temelde sadece gemide kötü adware tutarak onların sponsor ol. Bunun tamamen bahsetmiyorum seni rahatsız tarafından tarama online her hareketini mahveder. Yapılmış her türlü iş elde edemezsiniz. Bir sayfa yüklemeyi deneyin, tehlikeli bir yönlendirildi. E-postanızı denetlemeye çalışın, çok sayıda reklam ekranınızda görünen ve sayfanın içeriğini engelleyin. Bir online video izlemeye çalıştığımda, reklam sonları her 10 saniyede duraklattığınız. Bu bir kabus olmalı.

Reklam yazılımını online faaliyetleri mahveder. Onları bir kabusa dönüşür ve çok rahatsız olsun ve kendi makine kullanarak kaçınarak başlar. Ancak, kaçınma bir çözüm değil. Ama ne de davetsiz misafir ve onun hiç bitmeyen maskaralık ile koyuyor. Senin için çalışan tek çözüm Update Checker en kısa zamanda çıkartılmasıdır. Bir kez bu haşere kurtulmak, her şey normale dönmesi ve sen-ecek muktedir yeniden Web’de barış içinde. Ayrıca, makinenizin performansını artırır ve deneyim Sistem çöker ve yeniden doğmuş gibi günlük bazda olmayacak. Tereddüt etmeyin. Aldatıcı haşere nerede saklandığını bulmak ve hemen gitsin. Bunu el ile yapmak istiyorsanız, bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Haydi! Ne kadar çabuk öldü daha iyi.

Nasıl did sen almak bulaştırmak Update Checker ile? PC girin adware izin gerçektir. Yeşil ışık vermek için olan sendin. Zararlı onayı olmadan can’t get gibi bunu istedin ve sen, dikkati ve dikkatsiz, Evet kalmayı sürdürüyor bilmeden söyledi. Biri en popüler taktik adware kullandığı sahte program ya da sistem güncellemeleri olduğunu. Adobe Reader ise, aslında güncelliyoruz, adware yüklemekte olduğunuz düşünebilirsiniz. Bu ihmal ve şartları ve koşulları kabul etmeden önce okumadım çünkü oldu. Asla iki kez bu hata yapmak. Her zaman her şeyi sizden izin vermeden önce iki kez kontrol edin. Enfeksiyonlar, ihmal için dua et. Onların işi bu sağlayarak kolaylaştırmak değil.

Update Checker virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Update Checker virüs–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *