Untrack Search virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Untrack Search kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Untrack Search kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Untrack Search kötü amaçlı tarayıcı korsanının enfeksiyondur. O gemide varsa sorunları için hazırlan. Korsanının inanılmaz derecede sinir bozucu bir zararlı olduğunu. Bu kalıyor, daha büyük karışıklık alır büyük bir karışıklık tüm sistemi ve uzun süre yapar. Bu yüzden onun istemi kaldırma senin bir numaralı önceliği olmalıdır. http://eanswers.com sayfa tercih edilen arama motoru ve bu yerini aldı fark bir kez Untrack Search yeni sayfanıza şimdi enfeksiyon bir gerçek olduğundan emin olun. Bu iki reshuffles istila ilk belirtileridir. Onları görmezden değil, onlara ihtiyacım var. Bu uyarı olarak kötü niyetli site görünümünü alın ve acil önlemler almak.

Korsanının sisteminizde bir yerlerde saklanıyor. Bu gemide daha fazla zaman vermek değil. Onun saklandığı yeri aramaya başlamak ve bulduğunda, keşif çıkarın. Eğer yapmazsan, durumunuza olmaya devam edecektir daha kötü. Korsanının asla herhangi bir şekilde sizin için yararlı olacaktır. Bu sadece sahiplerine faydalıdır. Yeterince fazla tablolardaki sanki tüm sorunlar yaşamaya bekleme. PC enfekte fark olarak hareket.

Hırsız girdiğinde, bu tarayıcılar ayarlarında izinsiz değişiklik yapmadan başlar. Dediğimiz gibi önceki ana sayfası ve arama motoru yerini alır ve süreci tersine önler. Sanki Sizce artık ilgisiz kaldığı ve zararlı her ne istiyorsa yapabilir. Sonuç olarak, bu değişiklikleri uğrar senin browsing deneyim var. Şu andan itibaren her zaman çok senin tarayıcılardan birini dokunma sen aldın kesildi. Korsanının gölgeli sayfalara her fırsatta yeniden yönlendirir. Ek sekmeler açılır. Online video form reklam sonları duraklama, vb

Buna ek olarak, Untrack Search Ayrıca tüm tarayıcılar ile günlük olarak başa çıkmak zorunda kalıyor çok sayıda reklam ile enjekte eder. Bir tek seni rahatsız reklamlar olmadan taşıma online yapamazsınız. Ziyaret girişiminde her sayfa afiş, fırsatlar, indirimler, metinler, sahte yazılım desteklenmesi ve sadece paranızı almak istiyorum vb ağırmış. Bunun dışında onlar da seni malware riski için ifşa. Tıklarsanız, daha fazla enfeksiyonları sisteminizde yanlışlıkla karşıdan yüklenebilir. Bize senin çıkmaz zaten yeterince kötü olduğunu hatırlatmak. Ve bu acı senin online hareket değil.

Makine, genel olarak, gaspçı’nın varlığı nedeniyle performanslıysa. Bu gecikme ve her zaman çöker. O hiçbir sebeple yeniden doğmuş gibi. Bu bir kabus olmalı. Her şeyi almak için tek yolu geri normale ve barış içinde web sörf yapabilmek için korsanının makinenizden en kısa sürede kaldırmak etmektir. Bir dakika israf etmeyin. Davetsiz misafir’ın saklandığı yer bulmak ve iyi için PC’nizi temiz. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Nasıl Untrack Search mi fark edilmeden makine girin? En makul senaryodur korsanının başka bir programla birlikte olduğunu ve bu programı yüklediğinizde, bunun yanında ile girdi. Soran hatırlıyor musun? No İle birlikte app için kabul ediyorsanız, girmek için gerçek zararlı kabul ediyorsunuz ki. Bu yüzden ücretsiz program yüklerken daha dikkatli olmalısın. Her zaman şartlar ve koşullar kabul etmeden önce okuyun. [[79 hakkında]] next/ unutmak ve acele etmeyin bitirmek “tekniği. Enfeksiyonları için tek yönlü bir sokaktır. Senin durum tespiti yapmak ve tekrar almak bulaştırmak senin bilgisayar izin verme.

Untrack Search Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Untrack Search–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *