UNPCampaignManager.exe kaldırma | Güncelleme

Trojans

UNPCampaignManager.exe kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu UNPCampaignManager.exe kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

UNPCampaignManager.exe bir Truva atı. Bu oluşum içinde vazife müdür varlığı kötü amaçlı bir enfeksiyon sözleşmeli anlamına gelir. Truva atının aktivite sistemde ortaya birçok belirtiler vardır. Genel işaretler düşük performans hız, donuyor ve çöker vardır. Bir Windows işletim sistemi süreç olarak UNPCampaignManager.exe listeleyen bir hata iletisi görünümünü daha spesifik semptomdur. Uygulama düzgün olarak başlayamadı bildirim Birleşik. Tabii ki, görev işletim sisteminin yerine bir virüs ait. Truva atları hafife alınmaması ciddi bilgisayar enfeksiyonlarının çoğu. Onun etkinliğini farkında olmayabilir, ama o sisteminize ciddi hasar.

Hain program için kaynakları lisanssız uygulamaları, spam e-postaları ve drive-downloads yer alıyor. Freeware, shareware ve korsan yarar diğer araçlar kendi kurulum dosyasını paketi olabilir. UNPCampaignManager.exe bir bonus olarak sunulacaktır. Varsayılan başına yüklemelerde dahil edilecektir. Makinenizi girmesini önlemek için seçimi kaldırmak gerekir. Her zaman şartlar ve koşullar, bilgisayarınıza eklediğiniz programları okuduğunuzdan emin olun. Teyit edilmemiş araçlar ve istenmeyen Web sitelerinin kaçınmak en iyisidir.

Spam e-postalar genel özelliği bohça ile paylaşın. Her iki teknikleri yapmak bir dizi kullanın. Bu yöntem düzenli veri dosyaları kullanır. Gönderen UNPCampaignManager.exe eklenmiş bir dosyayı gizler. O bir belge olarak tarif ve önemli görünüyor olun. Bu spam gönderen olarak kez varolan kuruluşlar alıntı olması gerekmektedir. Bu eki belgeleri gerçek bir öğedir mümin olarak laf alabiliriz. Güvenli tarafta olmak için aldığınız e-posta kişileri denetleyin. Onlar bir tüzel kişilik adına yazılır, başvuru için kendi resmi web sitesi ziyaret edebilirsiniz. Bozuk bir web sayfası açılıyor veya bir yönlendirme bağlantı gibi takip almak bulaştırmak için en kolay yoludur. Bu aktarıp, Truva atının bilgisayarınıza takarak bir arabayla indir, başlatacaktır.

Ne zaman installed, UNPCampaignManager.exe açığındaki başlıklı onun klasör oluşturur C:\ sabit disk sürücünüze içinde bulabilirsiniz. Belgili tanımlık Trojan yasal bir uygulamadır insanları ikna etmek için WINDOWS dizini altındaki System32 klasörü seçer. Sisteminize yüklü üzerine, uğursuz programın arka plan üzerinde çalışmaya başlayacak. Sen-ecek değil görmek ne yapıyor. Truva Gizemlilik kez sonuçlarını içlerindeki atları algılama kaçınmak. Diğer makinelerde olacak gibi işlemleri UNPCampaignManager.exe yürütmektedir, sisteminizde yansıtmıyor. Sinsi programın bir botnet bilgisayarınızı kapatın ve Uzaktan cihazları saldırılar başlatmak için kullanabilirsiniz.

UNPCampaignManager.exe insanlar üzerinde bilgi toplamak amaçlamaktadır. Hedeflenen aygıtlarla veri her türlü toplar ve geliştiricileri için gönderir. Belgili tanımlık Trojan yetenekli siber suçlular sahipleri. Onlar online kullanıcı hesabı kesmek. Kimlik hırsızlığı için para çalmak bu eylemler aralığı sonuçlarından. UNPCampaignManager.exe çeşitli türde bilgilere bilgisayarlardan toplayabilirsiniz. Bu tarama geçmişi, Çerezler, sistem özellikleri, IP adresi, coğrafi konum, alan kodu, e-posta hesabı, telefon numarası, Faks ve tuş vuruşlarını izleme kapsar. Bu ayrıntıları sırayla ev adresi, Adı Soyadı, doğum, kullanıcı adları, parolalar, mali kimlik bilgileri ve diğer hassas giriş tarihini açığa.

Siber suçlular online finansal hesaplarınızdan para çekerim. Onlar senin adına sahte hesap kayıt ve kredi almak ve sizin adınıza alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Aynı UNPCampaignManager.exe diğer kurbanları ile yapılır. Bilgisayarınızı bu suç düzene yardımcı olacaktır unutmayın. Bir botnet soruşturma zaman araştırmacılar için belirli bir zaman diliminde yer alan cihazlar el koymak. Bazı ülkelerde ihmal adil Internet kullanım için para cezası vardır. Böyle bir durumda zamanında harekete geçmeye yapmadığı için para cezası.

UNPCampaignManager.exe Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala UNPCampaignManager.exe bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *