Trojan.Zeussent.dns kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Trojan.Zeussent.dns kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Trojan.Zeussent.dns kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Trojan.Zeussent.dns n. korkunç Truva atı ailesinin üyesidir. Daha doğrusu, Trojan.Zeussent.dns bir DNS Trojan olduğunu. Bu virüs, etki alanı adı sistemi (DNS) ayarlarını değiştirmek için programlanmıştır anlamına gelir. DNS IP adreslerine harflerle yazılmış web siteleri dönüştürür. DNS enfeksiyon kontrol beri aynı zamanda ziyaret ettiğiniz sayfaları ne kontrol ediyor. Tarayıcılar istediği herhangi bir sayfaya yeniden yönlendirmek yapabiliyor.

Bu tehlikeyi anlıyor musun? Son derece tehlikeli bir virüs üzerinde arazi hangi siteleri karar verir. O her zaman gölgeli sayfaların ton için yönlendirme yapar. Var bolluk bu online-aldatmaca sayfaları, kötü amaçlı yazılım sayfa, iyi bilinen platformları, vb düzenini taklit sayfaların tam. Site gerçek ya da değil olup olmadığını söylemek mümkün olmayacaktır. Örneğin, bir çevrimiçi satın sahte bir sayfa üzerinden yaparsanız, sahtekarlardan fatura adresi, telefon numarası ve hiç kredi kartı ayrıntıları adınız kaydeder. Onlar para çalmak olacaktır.

Sadece ne okumak işlemek için bir dakikanızı ayırın. Bu sizin güvenliğiniz için büyük bir risk teşkil etmektedir. Parazit en kısa sürede silin. Trojan.Zeussent.dns enfeksiyon ne adres barına yazılı online faaliyetleri kontrol eder ve PC ekranda görüntülenenleri denetler. Güvenli bir şekilde artık Web’de sörf yapılmaz. Tek bir tıklama uzakta daha fazla malware are her zaman. Haşere ilk fırsatta kurtul.

Belgili tanımlık Trojan başka ne yapar? Sen çok sayıda reklam ile sel. Aslında, virüs onun rakip reklamları engeller ve bunları kendi ile değiştirir. Bu şekilde onun mülkiyet için gelir elde etmek için tıklama başına ödeme pazarlama sistemi kullanır. Temel olarak, her ad için Trojan.Zeussent.dns kazanç kar arkasında crooks tıklayın. Sizin pahasına. Online onların sponsor ol. Böyle bir davranış genellikle bir adware ile karışabilir. Ancak, çok daha tehlikeli bir tehdit ile ilgileniyor. Bunu görmezden değil.

Belgili tanımlık Trojan için çok sayıda entrikalı siteler yönlendirme yapar ve kötü niyetli hacker amaçlara hizmet için sayısız reklamlar görüntüler. Yine de, acı çekecek tek kişi sen olduğunu bilmeli. Senin PC kadar çok enfeksiyonlar için bir ana bilgisayar yakında olacak bu sonunda aşağı çarpışma olacak. Bu olay ilk belirtileri, ahşap kaplama, düşük performans dondurma, yeniden, vb

görmezden olmayan bu uyarılar. Bulma ve çok geç olmadan Trojan.Zeussent.dns Trojan silme. El ile yapmak için bu makalenin sonunda bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu kullanın. Bilgisayar becerilerinizi emin değilseniz, sizin için işi yapmak için bir iyi anti-malware programı indirin. Seçenekleri var ama zamanım yok. Ne olursa olsun karar, hızlı hareket.

Nasıl bununla did sen almak bulaştırmak? En sık kullanılan Truva atları arasında hala spam e-posta mesajları taktiktir. Evet, dogru. Bu yöntem eski olsa bile hırsızlar hala olarak hala çalışır kullanabilirsiniz. Neden işe yaramazsa? Kullanıcılar nedeniyle, tabii. Kaç kere “e-postalar gelen yabancılar açık değil!” duydun mu uyarı? Muhtemelen milyonlarca? Ama sen hala, öyle değil mi? Henüz, bu tamamen senin hatan değil.

Hackerlar daha pratik hale gelmiştir. Onlar meşru ve tanınmış şirketler ve kuruluşlar adına yazmak için e-postalar gizler. Yok bu bir dahaki sefere aptal ve iletiyi açmayın. Gönderenin e-posta adresi arama motorunuzu girip sonuçları üzerinden gidiş doğrulayın. Ayrıca, e-posta bir şirket ise, onun resmi sitesine gidin ve onların resmi adresi üzerinden e-posta aldım bir ile karşılaştırır. Onlar eşleşmiyorsa, yapmanız gerekeni biliyorsunuz. Online iş için geldiğinde her zaman uyanık olmak. Kendi bilgisayarınızı güvenli tutmak için sorumlu olan sensin.

Trojan.Zeussent.dns kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan.Zeussent.dns bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *