Trojan-spy.html.fraud.gen kaldırma | Güncelleme

Trojans

Truva atları en tehlikeli virüslerin birini orada bir sebebi var. Onlar inanılmaz çok yönlü ve gizli vardır. Trojan-spy.html.fraud.gen böyle pis virüs tipik bir örneğidir. Parazit, bu tür hakkında meraklı ne olduğunu en kısa zamanda kurbanını bilgisayar işgal mutlaka bir saldırı başlatmak değil. Trojan tespit etmek çok zordur yüzden ustaca, kılık seçeneğine sahipsiniz. Ama onlar aktif hale sonra tüm cehennem kırılmak bağsız. Bu virüs herhangi bir sistem dosyası veya işlem, bozgunculuk yanı sıra kayıt defterini değiştirmeyle ve bilgisayardaki farklı dosyaları silme yeteneğine sahiptir.

İle bu parazit gemide sistem hataları normal bir şey olacak. Ve hepsi bu değil. Kişisel bilgiler ve özel dosyalar crooks eline düşme tehlikesi vardır. Söz, bu hacker bu virüs-den geçerek senin üzerinde casus olabilir değil. Hem sanal hem de fiziksel olarak. Trojan-spy.html.fraud.gen güvenlik ve gizlilik içinde toplam bir ihlaldir. En kısa zamanda cyber makinenizi tamamen yok etmek mümkün olmadan varlığını fark–dan senin PC kaldırmanız gerekir.

Truva atları özgür yazılım demetleri gizlemek, güncelleştirmeleri sahte yanı sıra ekler ve çalıştırılabilir dosyaları içeren e-posta iletileri spam olduğu bilinmektedir. Bu virüs da sel eğe, virüslü bağlantılar ve gölgeli reklamlar yaymak. Ne Internet tarama yaparken tıklattığınız dikkatli olun. Sen farkında bile olmadan bilgisayarınızı bulaştırmak tehlikeli bir tehdit izin uzak tek bir tıklama olabilir.

Korunmaya devam emin olmak için aşağıdaki şeyler- Custom/ bir Gelişmiş yükleme için mümkün olduğunda gözle yanı sıra yalnızca lisanslı güvenerek öneririz ve yazılım için resmi kaynaklar güncelleştirir. Körü körüne güven gölgeli güncelleştirme bağlantısını aşağıdaki içine kandırmaya çalışıyor rasgele bir açılır pencere yok. Başka bir şey yapmak için tavsiye aldığınız spam e-postaları sakınmak etmektir. Özellikle ekler veya yürütülebilir dosyaları içerenleri. Zararlı parazitler kuşkulu gönderenlerden gelen e-postalar ile uğraşmak zaman dikkatli olmak gerekir bu yüzden bu mesajlar pusuda olduğu bilinmektedir.

Truva atları onların kurbanın bilgisayarında her istediklerini yapmak kesmek için nihai yolu vardır. Onlar senin webcam ve mikrofon casusluk, yanı yapabilirsiniz online her hareketini izlemek. Dahası, kolayca çevrimiçi kimliğinizi çalmak ve senin adına ceza işlerini yapmak. Biz zaten belirtildiği gibi Truva atları ciddi bir şekilde bilgisayarınıza zarar verebilir. Bir gün geçecek olmayacak yerde sistem hatası veya programı gürültüyle çarpmak her türlü.

Müdahaleci reklam online, ile birlikte kalmış ve yavaş internet hızı her gün rahatsız. Truva atının çok yönlülüğü sayesinde crooks kişisel dosyalarınızı-fotoğraflar, belgeler, yürütülebilir dosyaları, vb ellerini alabilirsiniz. Onları iyi kar getirebilir bu yana bu tür veri için çok değerlidir. Ancak, Trojan-spy.html.fraud.gen virüsü ile geliyor kabir azabı, kendi sonu olabilir. Yalnızca sonuç hoşuna gitmeyecek. Bilgisayarınızda virüs kesintisiz aktivite sonucunda ölüm mavi ekran görebilirsiniz.

Bunu önlemek için hızlı hareket gerekir! Bu virüs bilgisayarınızı uzun bir süre kalmak izin vermeyin. En kısa zamanda belirtileri fark, buna karşı hareket ve tamir edilemeyecek zarar mümkün olmadan sisteminizden tamamen kaldırmak!

Trojan-spy.html.fraud.gen kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan-spy.html.fraud.gen bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *