Trojan.script.agent.gen kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Trojan.script.agent.gen kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Trojan.script.agent.gen kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Trojan.script.agent.gen tipik bir Truva atı. Gizli program sinsi teknikleri aracılığıyla bilgisayar girer ve onları patlatır. O oluşturma sisteminizin iç ayarlarını, özel bilgilerinizi çalmak ve makinenizi bir zombiye çevirmek. PC, Trojan.script.agent.gen istismar uzak aygıtları nüfuz. Bu aslında bir kurban ve bir suç ortağı yapacaktır. Doğrudan tavizler düzeni, makinenizin tutulumu nedeniyle kişisel güvenlik ve sonuç olarak ortaya çıkan sorunları etkileyen olabilir.

Trojan.script.agent.gen karanlık desenler aracılığıyla dağıtılır. Çoğu yayma vektörü spam e-postalar olduğu. Bu tekniği normal dosyalarda dayanıyor. Belgili tanımlık Trojan yükü haksız yere yasal bir belge olarak açıklanan bir dosyaya birleştirilir. Hakiki ikna etmek, dolandırıcı bu saygın şirket veya kuruluş, national post, bir kurye firması, bir banka, bir kurum, bir hükümet şube, sosyal medya ağı, bir alışveriş platformu veya yerel polis gibi adına yazacağım bölümü. Bir ileti kişileri eşleştirerek saygın bir kaynaktan geldiğini söyleyebilirim. İlgili varlık resmi web sitesine gidin ve iletişim sayfası başvurusu için başvurabilirsiniz.

Hızlı bir şekilde aktarmak Trojan.script.agent.gen bir arabayla yüklemesidir. Bu download ve install uğursuz programının bir Web sitesi tarafından conduced anlamına gelir. Sen etki alanına girmek bu işlemleri tetikleyecek şekilde alır. Web’de ziyaret yerleri konusunda dikkatli olmalıdır. Orada bir sürü gizli mayınların, böylece insanlar sana güveniyor ve kişisel olarak seçili kaynaklarınız güvenilir olduğundan emin olun. Sadece insanlar üzerinde kimliği hakkında belirli ve yabancı Web sitelerinde araştırma yapmak itimat. Freeware, shareware veya korsan bir araç gibi başka bir program Trojan paket başka bir alternatiftir. Ana bilgisayar virüs bir bonus aracı olarak kendi şartları ve koşulları listeler. İlave bir uygulama sunuluyorsa reddetmek.

Trojan.script.agent.gen büyük ölçüde çalışır. Tüm virüs bulaşmış cihazlar kendi süreçlerinde katılmaktadır. Hain program onları arasında bağlantı kuran bir botnet oluşturur. Belgili tanımlık sistem belgili tanımlık Trojan geliştiricilerin uzaktan komut alırsınız. Hackerlar sürekli daha fazla cihaz bulaştırmak ve botnet için eklemek için saldırılar. Güvenliği aşılan makineleri sayısı virüs etkinliği için esastır. Her aygıt işlemlerin aynısını gerçekleştirir. Aynı botnet içinde daha fazla zaman, saldırıları cihazlar daha fazla sayıda ulaşmak mümkün. Trojan.script.agent.gen kayıt defterleri içine girişleri yapar ve sonuna kadar yararlanmak amacıyla sistem iç ayarlarını değiştirir.

Trojan virüs bulaşmış cihazlarından bilgi almak extorts ve darknet pazarlarda satıyor. Her türlü veri kaydedebilirsiniz. İlk olarak, kötü niyetli programı izleme tanımlama bilgileri, tuş vuruşlarını, IP adresi, coğrafi konumu ve sistem özellikleri, gözatma geçmişinizi erişir. Bu veri sistem varsayılan başına içine depolanır. Etkinlik ifşa her diğer ayrıntı kayıt edilecek. Eğer çevrimiçi hesapları, Trojan.script.agent.gen günlüğüne kullanıcı adlarını ve parolaları elde edecek. Bu onlara nüfuz ve içlerinde bulunan tüm ek bilgileri çalmak hackerlar sağlayacaktır. Siber suçlular tam adınızı, kimlik bilgileri, fiziksel adres, telefon numarası, Faks, mali kimlik bilgileri ve diğer hassas giriş ellerine almak.

İnsanların parasını ve kimliklerini çalmak için Trojan.script.agent.gen arkasındaki insanlar arıyorlar. Onlar mali hesaplarınızdan para çekme ve amaç için yeterli bilgi varsa senin adına sahte hesap kayıt. Başka bir şey onlar-ebilmek yapmak size darkweb üzerinde topladıkları bilgileri satmak etmektir. Satın insanlar siber hırsızların kendilerini olabilir. Bir Trojan varlığı tespit zor ama bunu tanımlamak daha kolaydır. Bilgisayarınızı sergilemek başlamışsa ilgili belirtiler, şüpheli işlem için görev yöneticisi kontrol ya da bir anti-virüs programı ile bir tarama yapmak. Eylem mümkün olduğunca çabuk almak önemlidir. Uzun süre belgili tanımlık virüs üstünde senin makine, yamamak daha fazla hasar kalır.

Trojan.script.agent.gen kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan.script.agent.gen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *