Trojan.LockScreen.EM kaldırma | Güncelleme

Trojans

Trojan.LockScreen.EM kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Trojan.LockScreen.EM kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Trojan.LockScreen.EM erişim dosya ve programları bilgisayarınızı bilginiz ve blok olmadan infiltratlar LockScreen Trojan sürümleri biridir. Gerçeğini onlar ekran kilidini açmak için para istemek nedeniyle Trojans bu gruptan ransomware uygulamaları gibi davranır. Örneğin, bir şifre almak için bir SMS mesajı göndermek istenebilir.

Yine de, Trojan.LockScreen.EM does değil sormak için ödeme, sadece ekran kilitler ve şüpheli bir ileti görüntüler. Bu nedenle, bir meşru antispyware aracı Trojan.LockScreen.EM Bilgisayarınızdan silmek için yüklemeniz gerekir.

Bilgisayar kullanıcılarının ransomware uygulamaları, Ukash FBI virüs programları gibi diğer türdeki farkındayız. Tüm bu uygulamalar trojan tarafından dağıtılır, ama onlar daha Trojan.LockScreen.EM daha tehlikelidir. Makinenizi açmak için ödemek için sormuyor çünkü kesin olmak gerekirse, bu program bir beta sürümü gibi daha çok benziyor.

Trojan.LockScreen.EM en kısa sürede bilgisayar, girdikten bir dosya yükler ve iki kayıt defteri değerlerini ekler. Bu enfeksiyonun ait olduğu dosya DragonDay.exe olarak adlandırılır ve genellikle ProgramData dizininde düştü. Değer adı “Dragon gün” de bu bölümü program Windows çizme yukarıya her zaman otomatik olarak yüklemek için sorumlu olan Windows kayıt defteri ile eklenir.

Trojan.LockScreen.EM ile sisteminiz bulaşmışsa, hemen göreceksiniz. Bu uygulama konuya değil. Belgili tanımlık Trojan diyor bir hızlı yükleme ekranı görüntüler:

tespit 3 yeni arka kapılar
Zulu programı tespit
sistem son derece savunmasız

bundan sonra ekranın bir flamboyant değişecek “Halk Cumhuriyeti MEMNUNİYETLE YOUR bağlılık”, ama ne olduğunu için herhangi bir daha fazla açıklama sunmuyor o okuma iletisi gönderir.

Trojan.LockScreen.EM ile enfekte diye, panik. Bu program paranı çalmakla yeteneğine sahip değildir. Dosyalarınıza yeniden erişmek istiyorsanız, yine de, kesinlikle sistemden kaldırmanız gerekir. Bir deneyimli bilgisayar kullanıcısı değilseniz el kaldırma girişimi gerekir değil unutmayın.

Büyük olasılıkla, Trojan.LockScreen.EM, bilgisayarınızda mevcut yalnızca kötü amaçlı enfeksiyon değil. Dolayısıyla, masaüstü erişimi geri yükledikten sonra diğer potansiyel tehditlerden aramak için bir saygın antispyware aracı bilgisayarınızla taramak sahip. Herhangi bir yardıma ihtiyacın olursa, aşağıdaki kaldırma yönergeleri okuyabilirsiniz. Onlar senin ekran kilidini açmak ve Trojan.LockScreen.EM tamamen sonlandırmak için yardımcı olacaktır.

Trojan.LockScreen.EM Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan.LockScreen.EM bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *