Trojan.JS.Redirector.xa kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Trojan.JS.Redirector.xa kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Trojan.JS.Redirector.xa kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Trojan.JS.Redirector.xa tehlikeli bir enfeksiyondur. Adından da anlaşılacağı gibi bu kötü bir Truva atı var. Bu zararlı malware Sahne Alanı’nda yeni bir şey değil. Yıl için yaklaşık edilmiş. Ancak, ilk bulmak o zamandan beri onun geliştiricileri kendi yaratılış yapmak daha da korkunç ve tehlikeli için birçok değişiklikler yaptık. Onlar kendi işlevselliği, enfeksiyon strateji, sebat mekanizması, vb iyileştirilmiştir. Henüz, belgili tanımlık Trojan temel amacı hala aynıdır. Bu ZeroAccess de daha fazla kötü amaçlı yazılım yüklemek için botnet bir parçası yaparak enfekte makine üzerinde tam denetime hackerlar verme amaç.

Trojan.JS.Redirector.xa her ikisi 32 ve 64-bit Windows sistemleri ile mükemmel uyumlu ve kendisi saklamada çok iyi. Kopyalar, böylece onun bulma ve kaldırma daha da zor hale yaparken o kendisi senin OS derin kökleri. Komut istemi onun kaldırma çok önemlidir. En kısa zamanda Trojan.JS.Redirector.xa farkında olduğunu, onu bulup hemen kaldırmak için elinden geleni yap. Dediğimiz gibi çok karmaşık bir enfeksiyon ile ilgileniyor. Bilgisayar becerilerinizi yeterince emin değilseniz, daha iyi sizin için işi yapmak iyi anti-malware programı indir. Ya da sen-ebilmek kullanma bizim adım adım kılavuz için el kaldırma.

Belgili tanımlık Trojan sisteminizi sessizce girer ve Gölgelerin içinden çalışmaya devam eder. Zararlı PC ayarlarınızı çok sayıda yetkisiz değişiklikleri yapar. Sistem kayıt defteri ile haberci ve ekler veya girdilerini kaldırır. Bu da değiştirin veya tamamen bazı önemli sistem dosyaları zarar verebilir. Bu hiç Eğer düzgün çalışması mümkün olmayan programlarda neden olabilir. Ayrıca, Trojan.JS.Redirector.xa geliştiricileri ile hangi iletişim kuran bir komuta ve kontrol sunucusu ile bağlantı kurar. Virüsün casuslar üzerinde ve sonra o gönderir bu kişisel bilgileri toplar her sahtekarlardan için. Bu, fatura adresi, parolalar, kullanıcı adları, hesapları, tarayıcı ile ilgili veri, finansal veri, sürüm OS, vb adını içerir. Hepsini kim-ebilmek kullanma o cybercriminals elinde biter ne için uygun gördükleri.

Bu, Trojan.JS.Redirector.xa dışında diğer kötü amaçlı yazılım için bir gelişmiş teslimi platformudur. O hiçbir zaman senin makine ile çok sayıda tehdit istila. Bu acil kaldırma önemlidir. Hakkında ZeroAccess botnet hatırlatmak için değil. Bir botnet bir parçası olmak çoğu ülkede yasa dışı. Yetkilileri ile ciddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Makinenizi bir zombiye pratik olarak salınmak saymıyorum bile. Bu olursa olsun üzerinde hiçbir kontrole sahip olacak. Crooks ilgilenecek. Bu senaryolardan açılmak için izin vermeyin. Kendinizi ve bilgisayarınızı korumak. En kısa zamanda çıkarmak Trojan ve sorunları ton kurtar kendini. Oyalanmak yok. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Trojan.JS.Redirector.xa dağıtılmış olmak nasıl? Tehdit online yolu ile birkaç anlamına gelir yaymak. Yeni başlayanlar için kötü amaçlı siteler girildi meşru olanların Trojan-den geçerek üstünde senin makine güvenlik açıkları kullanan yararlanma kitleri yükleyebilirsiniz. İkinci olarak, bir nakliye şirketinden taklit kötü amaçlı eki olan e-posta iletilerini spam. Sen ekli dosya da Trojan.JS.Redirector.xa açık sen olmadan sisteminize giren bile fark. Zararlı da kendisi s program ya da sistem güncelleştirme olarak seni aptal için disguise olabilir. Koruma senin PC Güvenli dikkat ve uyanıklık gerektirir. Dikkatsiz iseniz, korsanların işi daha kolay yapıyoruz. Senin durum tespiti ve acele ve oyalama umurumda değil.

Trojan.JS.Redirector.xa kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan.JS.Redirector.xa bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *