Trojan.Downloader.Dde.Gen kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Trojan.Downloader.Dde.Gen kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Trojan.Downloader.Dde.Gen kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Biri bir “bilgisayar virüsü” dediğinde aklımızı hemen düz Truva atları için gidin. Evet, aklımıza ilk türü budur. Henüz, Truva kategorisi üyeler farklı türleri vardır. Olan bu makalede tüm hakkında Örneğin, Trojan.Downloader.Dde.Gen, hangi daha fazla malware kurbanların makinelere yüklemeniz için programlanmış bir enfeksiyondur. Ama bunun o olduğunu sanmıyorum. Tabii ki, değil. Belgili tanımlık Trojan geliştiricileri ile sürekli bir komuta ve kontrol sunucusu üzerinden iletişim kurar ve bunu her istediklerini yapmak için programlayabilirim. Ne kesmek gerekir, Trojan.Downloader.Dde.Gen bağlı olarak hasar her türlü sen ve senin sistem neden olabilir. Tabii ki, en kısa zamanda bu haşere silmeniz gerekir.

Neden Truva atları çok korkunç bir sebebi var. Bu son derece tehlikeli ve çok öngörülemeyen. Ne virüs yapması asla bilemezsiniz. Yine de bulmak için beklemeyin. Derhal karşı saldırgan hareket. Ne kadar çabuk size, daha iyi at gitsin. Şimdi, Trojan.Downloader.Dde.Gen sofistike bir virüstür ve onun kaldırma daha gelişmiş bilgisayar becerileri gerektirir. Neyse ki, biz ayrıntılı bir sağladı ve bu makalenin sonunda takip etmek kolay, adım adım kılavuzu. Whit, enfeksiyon makinenizden silmek hiçbir sorun olmalıdır. Hala tereddüt edersen, otomatik bir çözüm her zaman kullanabilirsiniz. Hızlı harcanmak için hiçbir zaman olarak her iki durumda da hareket.

Ne Trojan.Downloader.Dde.Gen yeteneğine sahip olduğunu açıkla. Yeni başlayanlar için virüsü sana o girdiği andan itibaren casusluk başlar. Aslında, kurbanını üzerinde casusluk en bilinen onun özelliğidir. Zararlı erişim IP, e-posta adresleri ve hesapları kullanıcı adları, şifreleri, online alışkanlıkları ve tarama geçmişinizden gelen her şeye sahiptir. Tüm bu sadece izlenen ama aynı zamanda kaydedilir ve belgili tanımlık Trojan arkasında crooks için gönderdi. Onlar bu bilgileri ele sonra onlar-ebilmek kullanma o için ne olursa olsun uygun gördükleri. Da, belgili tanımlık Trojan üstünde senin PC varsayılan ayarlarla uğraşamaz. Siler ve programları ekler, kaldırır veya girdileri ekler sistem kayıt defteri, vb. Sonuç olarak, senin makine underperform başlar ve bazı programlarınıza yüklemede başarısız.

Zararlı yapabileceğiniz başka bir şey değil sadece bulaşmış ama diğerleri de enfeksiyon yayılmış bir botnet bir parçası haline bilgisayarınızı açmak olduğunu. Bu, bu tamamen yasadışı ve size yol tarafından yetkililer ile ciddi sorunlar olabilir. Tüm bu sürekli malware riski eklediğinizde, sizin için karar. Belgili tanımlık Trojan kolayca senin makine daha fazla enfeksiyonları ile istila. Genellikle, Truva atları bir arka kapı ransomware olarak hizmet vermektedir. Zaten kötü bir durumunuz daha kötü olmak beklemeyin. Trojan.Downloader.Dde.Gen hemen silin. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu.

Nasıl Trojan.Downloader.Dde.Gen mi girin? Enfeksiyon web spam e-posta ekleri yayılır. Örneğin, bir dosya eklenmiş bir bilinmeyen gönderenden bir e-posta alırsınız. İletiyi açın ve yasal görünüyor. Henüz daha fazla bilgi almak istediğiniz gibi ilk başta dosya indirmek karar. Uygun yeterli, iletiyi güya bu bilgileri sağlayan bir bağlantı içerir. Sen tıkırtı o ve işte böyle. Belgili tanımlık Trojan downloaded ve installed üstünde senin PC.

Ne yazık ki, bu tür bağlantılar genellikle bozuk. Eki de indirilen vardı aynı olmayacaktı. Asla e-posta ilk etapta açmış olduğunuz. Her zaman Tanımadığınız kişilerden gelen iletileri ile çok daha dikkatli olmak. Hackerlar tanınmış şirketler, bankalar veya diğer kuruluşlar adına seni aptal için yazmak eğilimindedir. Bir adım önde olmak ve dikkatsizlik umurumda bile değil. Uyanık olmak senin makine güvende tutmanın tek yolu var.

Trojan.Downloader.Dde.Gen kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan.Downloader.Dde.Gen bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *