Trojan.BtcMine virüs | Güncelleme

Trojans

Trojan.BtcMine kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Trojan.BtcMine kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Truva atı virüs bilgisayar korsanları tarafından çok çeşitli yasadışı faaliyetler için kullanılan olduğu bilinmektedir. Kimlik hırsızlığı, veri hırsızlığı, şiddetli hasar neden kurban üzerinde casusluk bilgisayar sistemi-toplam imha noktasına az bir Trojan parazit yeteneğine sahip olan şeyler bunlar. Trojan.BtcMine virüs, ancak, farklıdır. Bu kurbanın PC cryptocoin madencilik makine çevirmek için siber suçlular tarafından kullanılır. Virüs, kötü amaçlı görevlerinin güç böylece CPU ve GPU güç, artı diğer kaynakları çoğunu kullanır. Mümkün olduğu kadar cryptocurrency benim ana hedeftir. Bitcoin, Monero, Darkcoin, vb olduğunu bu Truva atı sonradır.

İşin aslı, bu kötü amaçlı işlemi kullanıcılara ilişkin sorunları neden olur. Onların bilgisayarların genel performansını aniden azaltmak, çöküyor sık ve ahşap kaplama her gün bir olay olacak. Bilgisayar programı ve kullanma daha önce olduğu gibi çalışmaya başarısız olur. Onlar Don ve hatta tamamen çalışmayı durdurmak. Kurbanın Internet bağlantısı çok öncesine göre daha yavaş olacaktır. Dahası, virüsün etkisi orada durdurmaz. Başka ne veri hırsızlığı en küçüğü olur çünkü olacak beklemiyor tavsiye ediyoruz. En kısa zamanda bu işaretleri dikkat edin, yapabileceğiniz en iyi şey tamir edilemeyecek zarar mümkün olmadan bu virüs–dan senin bilgisayar, kaldırmaktır.

Virüs Truva atı kategorisinden çok sinsi. Ama iyi haber, yakın ilgi ödemek durumunda ne tıklayın üzerinde internette iken, kendinizi bir potansiyel siber enfeksiyondan kaydedebilirsiniz. Gerçek şu ki, virüs gibi Truva atları pusuda spam e-postalar ve ekleri, gölgeli reklamlar ve bağlantılar, sahte iletileri, yazılım paketleri güncelleme ve hata yapmak ve onlara tıklayın bekleyin. Onlar çok becerikli ve çok geç olana kendi tuzağına düştü bile bilmeyeceksiniz. Açık form bir potansiyel malware infiltrasyon yönlendirmek istiyorsanız, bizim tavsiye takip öneririz.

Örneğin, ne zaman sen download bilgisayar yazılımı, ücretsiz bir paket gibi her zaman Custom/ Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki için tercih emin olun. Bu paket içeriğini görüntülemek için güç verecektir. Daha sık sık–dan değil, gizli programları ve değil düzgün açıklanması uygulamaları ve böylece Kullanıcı onların varlığını hiçbir bilgim yoktu. Fark ettiğiniz herhangi bir ek yazılım işaretin kaldırılması önerilir. Bu olası virüs enfeksiyonu kurtaracak. Birçok kullanıcı çok dikkatsiz ve bunun yerine hızlı bir kurulum seçin. Ondan beri belgili tanımlık virüs-ecek muktedir sen ne yaptın hatta farkında olmadan istila bu hata size çok, mutlaka patlar.

Truva atları virüsler en tehlikeli tür orada kendi olağanüstü çok yönlü ve gizli nedeniyle kabul edilir. Onlar fark edilmeden bilgisayar sistem içinde gizlice ve hızlı bir şekilde daha fazla ve daha fazla zaman geçtikçe soruna neden PC, öncelikli olacaktır. Bununla Trojan.BtcMine virüs, yolsuzluk ve parolaları, IP adresleri, banka hesap bilgileri, kredi kartı numaraları, çeşitli dosya türlerini ve vb gibi özel, veri hırsızlığı, sorunlarının en küçüğü olacak.

Artık virüs izin ücretsiz, türlü belaya neden sisteminizde kapsayacak şekilde mümkün olacak daha fazla yere dolaşmak. Bir noktada, senin bilgisayar-ecek var olmak içinde bu devlet herhangi bir iş üzerinde bunu yapmak mümkün olmayacaktır. Tüm kaynakları cryptocurrency, hangi-ecek götürmek sistem aşırı yükleme için benim için kötü amaçlı plan virüs yardım kaydırılır olacak çünkü. Zaman kaybetmeyin! PC’NİZİN kontrolünü yeniden kazanmak için bu pis virüs ASAP kurtulmak gerekir.

Trojan.BtcMine kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan.BtcMine bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *