Trojan.apt.9002_post virüs | Güncelleme

Trojans

Herkes ne kadar tehlikeli Truva atı virüs vardır bilir. Adından da anlaşılacağı gibi Trojan.apt.9002_post aynı virüs kategoriye aittir. Bilgisayarınız tarafından da bulaştıysa, ciddi sorunlar bulunmaktadır. Bu virüs o üstünde senin bilgisayar sistem ayak olarak büyük hasara yol tasarlanmıştır. Bu uygun gördüğü her türlü ayarlarını değiştirmek, silmek önemli dosyaları, bozuk temel sistem işlemleri, vb.. Bu tamamen şüpheli sayfalara kurşun birçok reshuffles neden yanı sıra, tarayıcınızın öncelikli olacaktır.

Birden çok gölgeli reklam şüpheli bir kaynakla aynı zamanda ekranınızdaki görünür. Kayıt defteriniz bozulmuş değiştirilmiş, önemli dosyaları, vb. olacaktır. Bilgisayarınız için bir sorun neden olabilir her şey olabilir. Belgili tanımlık yanlışlık haber gözükmek üstünde senin perde, çeşitli uygulamalar ve programlar normalde çalışmayı durdurur durdurmaz. Bilgisayar sisteminizi underperform ve çok halsiz hissediyorum başlayacak. Bu virüs tüm sayesinde.

Ama nasıl fark edilmeden, aygıtınızda gizlice başardı? Şey, bu kesin yolunu kesmek değil. Bu kadar gelişmiş. Sadece erişim verme gücü var. Kasıtlı olarak olmayabilir. Sadece bir saniyelik dikkatsizlik virüs için bir istila etmek için bir fırsat almak için alacaktır. Çoğu durumda, bu Trojan yazılım demetleri ve virüslü reklamlar aracılığıyla bilgisayarınıza infiltratlar. Spam e-postalar, sahte güncellemeleri ve sel eğe yolu ile dağıtılan için nadir değildir. Hackerlar saflık ve ihmal sayesinde para kazanan.

Satır aralarını okumak için bir alışkanlık haline getirin. O ‘Kabul ediyorum’ düğmesini tıklatmadan önce tüm şartlar ve koşullar okumayı unutmayın. Ne tehlikeli yazılım görünüşte güvenilir paket içinde saklanıyor olabilir asla bilemezsiniz. Bu yüzden yükleme hiçbir gizli program veya uygulama sizin bilginiz dışında otomatik olarak yüklü emin olmak için bir özel veya gelişmiş türü için seçmelidir.

Truva atı virüs bilgisayar sisteminizde yüklü bir veba vardır. Bilgisayarınızdaki her şeyi bozmaya güçlüler. Trojan.apt.9002_post virüs de daha fazla hasar neden için diğer tehlikeli yazılım ile bilgisayarınıza bulaşabilir. Parazit bir zincirleme reaksiyon veya hataları ve sistem gürültüyle çarpmak tetikler. Toplam imha önlemek tek yolu, bilgisayarınıza ile bu Truva atı bulaşmış farkında olarak hareket etmektir.

Kötüye gider, ne kadar uzun zaman kaybetmeyin. Bu yüzden kaybedecek zamanım yok! Trojan.apt.9002_post baş belası en kısa sürede kaldırılması ile devam! Gizliliğinizi tehlikeye ve mali ve kişisel verileri çalmak için izin vermez. İşletim sisteminiz bu Trojan yıkıcı güç kaydedin ve iyiliği için at gitsin.

Trojan.apt.9002_post kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Trojan.apt.9002_post bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *