TrendsTab virüs | Güncelleme

PUP

TrendsTab virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu TrendsTab virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Aniden bir tam ekran TrendsTab tarafından açılan varlık tam Gözatma oturumunuzu ortasında görüntülenen görürseniz, bu kesinlikle kötü amaçlı bir uygulama, sanal makine enfekte kesindir.

Potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) sürekli tarama etkinliğiniz web tarayıcınızı kullanarak istediğiniz her zaman ticari reklam sesleri ile sağlayarak rahatsız etmeyecek. Ayrıca, çok sayıda pop-up senin bilgisayar performansını yavaşlatabilir, sık sistem çökmelerine neden ve hatta kişisel güvenliğinizi tehdit. Böylece, bu reklamların hemen, onları oluşturan istenmeyen programı ile birlikte silinmesi.

Kötü amaçlı bir uygulama TrendsTab sorumlu olduğu belli olduğu gibi bilgisayarınıza yeni yazılım yüklenirken çok dikkatli olması gerekir. Ayrıca, web üzerinde görmek veya bilinmeyen göndericilerden gelen e-postaları spam için herhangi bir ek açık rasgele reklamlar tıklayın değil. Bu eylemlerden herhangi birini gerçekleştirirseniz, bu bilgisayarınızda tehlikeli bir bulaşması için neden olabilir.

Benzer reklam platformlar bol olduğundan TrendsTab reklamlar, monitörünüzde görebilirsiniz tek reklam olmayabilir unutmayın. Bu gerçeği nedeniyle, PUP sanal makinenizde hiçbirine bağlanmak ve farklı etki alanlarından birden çok reklam size.

Zaten yukarıda söz edildiği gibi monitörünüzde, TrendsTab yüz görünmesini yavru onlara neden olur. Bir kez installed üstünde senin PC, kötü niyetli app bilgisayarınızın performansını önemli ölçüde yavaş yapar ve birden çok sistem çökmelerine neden. Yine de, başka bir şey bilmiyorsun ve ticari reklam kendilerini daha daha da rahatsız edici. TrendsTab sanal etkinlik izleme özelliği var.

Size web oturumları izleme, PUP program tarama geçmişi, arama sorguları, parolalar, hesap ayarları tarayıcı ayarlarınızı için ilgili bazı bilgileri kaydeder. Ancak, bu işlem kesinlikle için bir gizlilik riski ve veri veya para kaybına neden olabilir.

Sen-ebilmek deneyim başka bir sorun genellikle herhangi bir indirme linkleri veya düğmeleri ile birlikte sunulan açılır pencereleri neden olur. Görüntülenen bağlantılar açarsanız, bilinmeyen üçüncü tarafların sisteminiz için transfer edilir kötü amaçlı Web siteleri tarafından dağıtılan malware ile enfekte için olanak sağlar. Bunu önlemek için bulun ve tehlikeli uygulama olabildiğince çabuk silin. Başka bir durumda, kişisel güvenliğinizin çok ciddi tehdit olasılığı düşüktür.

Neyse ki, TrendsTab kaldırılması zor bir süreç değildir. PUP ile birlikte tüm görüntülenen reklamları el ile veya otomatik olarak silebilirsiniz. Elle yapılan kaldırma öğretim Bu makalede verilmektedir. El kaldırma işlemini tamamlamış olsa bile, yine de, hala herhangi bir kayıt defteri artık yemek veya geçici dosyaları tanımlamak için bir tam tarama çalıştırmak var. Bunu bulmak ve silmek tüm varolan bir kez tehditler ve sisteminizi zararlı yazılımlara karşı her zaman koruyacak bir saygın antimalware aracını yükleyerek yapabilirsiniz.

TrendsTab virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala TrendsTab virüs bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *