Toothy Virus kaldırmak | Güncelleme

PUP

Toothy Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Toothy Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Kötü niyetli tarayıcı uzantısı dişlek adıdır. Onun adı komik geliyor olsa da, aldanmayın. Enfeksiyon ile ilgileniyor. Bu haşere yavru ailesinin bir üyesidir. Bu potansiyel unwanted bilgisayar programı için duruyor. Henüz, kelime “potansiyel” burada gereksiz. Dişlek gerçekten istenmeyen. Araç sahipleri için ödeme tıklama başına gelir elde etmek için programlanmış ama o tehlike sürecinde ortaya koyar. En kısa zamanda senin tarayıcılarda bu uzantı spot, yani, hızlı kaldırmak için hareket.

Güven bize bu yavru gemide tutmak iyi bir şey için yol. Aksine! Zararlı neden olan sorunları bile zaman geçer gibi yükselmek olacaktır. Kendine bir iyilik yap ve çok geç değil iken Toothy kurtulmak. Neyse ki, yavru köpek mücadele nispeten kolaydır. Sen çok daha ciddi bir tehdit ile enfekte olmuş ki işin aslı. Web ransomware adet, Trojans, kaçırmak, vb dolu. Bu durumdan yararlanmak ve mümkün olduğunca çabuk PC’nizi temiz. Eğer yapmazsan, senin çıkmaz üzerinde her geçen gün kötüleşen tutmak. Kesintisiz çalışması için yeterli zaman verilirse, program bile bazı geri dönüşümsüz hasara neden olabilir.

Toothy yaptığı tarayıcılar için eklenen sonra hepsi çok sayıda reklam ile enjekte etmektir. Dediğimiz gibi yavru fok arkasında crooks zahmetsiz para kazanmak için pay-per-click pazarlama sistemi kullanıyorsunuz. Her biri bir reklamı tıklama ile kendi ceplerini doldurmak. Ve reklam sayısız vardır. Ziyaret ettiğiniz her sayfa afiş, Kuponlar, fırsatlar sunuyor, metinler, pop-up, pop-under, video reklamları, büyük fırsatlar, ağır ve çok açık ve benzeri. Tarayıcılar bu reklam bombardımanı nedeniyle donma başlar olacaktır. Onlar da içeriği doğru şekilde görüntülemek mücadele edecek.

Yavru fok çığ reklamlara ve sana atıyor Yani para kazanmak için tıklama gerekir. Casuslar tarama alışkanlıkları üzerinde ne gibi ve sonra bu bilgileri ilgi kıvılcım görüntüler reklam için kullanır öğrenmek için bile. Bu bilgileri ayrıca pups geliştiriciler için gönderilen alır aklınızda bulundurun. Şüpheli niyetli insanlar. Kişisel olarak tanımlanabilir ve finansal bilgileriniz ya güvenli değildir. Neler olabileceğini hayal onlar yanlış ellerde sonunda eğer. Yavru fok oluşturur hiçbir şey doğrulanır gibi bu bir yana, sen de her zaman malware uzakta bir tıklama vardır. Gördüğünüz reklamlar çoğu kötü amaçlı yazılım teslim etmek için ödün verilir ve bu tıklarsanız, sen almak bulaştırmak. Tüm bu şimdi sona. Bizim kaldırma kılavuzu dişlek yavru kurtulmak için kullanın ve her şey normale geri dönecektir. El ile yapmak için bizim kaldırma kılavuzu izleyin.

Nasıl Toothy ile sıkışmış almak? Şey, yavru fok esas olarak büyük bir “Uzantı Ekle” aldatmaca yayılır. Bazı sağlanan düğmeleri tıklayarak olmadan gidemezsin belirten bir ileti görüntüler soma çok tehlikeli siteye yönlendirildi. Sayfa aslında bırakmasını engeller bir kod içerir. İletiyi temelde bir uygulama yüklemek için öneriyor. Aynı zamanda bir “yakın” veya “bırak” düğmesini sağlar ama onlar bozuktur. Tıkırtı üstünde onları tarayıcınızın tam ekran modunu etkinleştirir.

Ne yapmalıyım senin vazife müdür kapatmak senin kaş ASAP için kullanmaktır. Eğer kalırsan, kötü eklentisinin kurulumu kadar sona erecek. Hackerlar sizi şaşırtmak deniyorsunuz. İzin verme. Açıklanan durumda kendinizi bulursanız, yok bir şey üzerinde tıklatın ve hemen kapatmak senin kaş. Aksi takdirde, Toothy PC’NİZDE yüklü ve sen zaten neye yol açar biliyor.

Toothy Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Toothy Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *