Tohotweb “Virüs” kaldırma

Browser hijackers
Remove Tohotweb

Tohotweb yardımcı olmaya bu makale yazdı. Bu Tohotweb kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Tohotweb bir arama motoru ve kullanışlı ve eğlenceli özellikleri sağlayan bir Web sitesidir. Resimler, videolar, Haberler, Oyunlar ve dil ayarlarını ileri seviyededir. Tohotweb otel ve rezervasyon aramalar için özel bir bölüm var. Web sitesinin geliştiriciler bir forum korumak. Tohotweb haber makaleleri birçok ilgili konularda yayımlar ve öğeleri çeşitli alışveriş teklifler teşvik etmektedir. Platform kullanıcılar aşağıdaki ülkelerden hedef olduğunu: Amerika Birleşik Devletleri, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, İspanya, Meksika, Şili, Arjantin, Kanada, Güney Afrika, Nijerya, Hindistan, Filipinler, Endonezya, Malezya, Güney Kore, Avustralya, Polonya , Birleşik Arap Emirlikleri, Tayland ve Vietnam. Tohotweb ne bu gibi görünüyor değil mi. Alan’ın bir tarayıcı korsanı tarafından kötü niyetli amaçlarla istismar edilir.

Ne tehlikeleri benim sistem yeniden Tohotweb maruz arkasında korsanının mu?

Kullanıcıların günlük rutin bir parçası olduğundan Tohotweb korsanının web tarayıcısı hedefler. Gizli program ayarlarınızı değiştirir. Ana sayfası ve varsayılan arama motorunuz için tohotweb.com sıfırlar. Bu gaspçı, arama sonuçlarınızı değiştirmesine olanak sağlıyor. Reklam kampanyaları yürütmek için gölgeli programın temel eksenini oluşturmaktadır. Tohotweb korsanının birkaç yolu üçüncü taraf içerik teşvik etmektedir. Sorunsuz ilk yöntemdir. Sinsi programın arama sonuçlarını değiştirir. Girilen sorguları için düzenli sonuçları arasında sponsor sayfaları ekler.

Remove Tohotweb
The Tohotweb Virus

Desteklenen Web siteleri kullanıcıların dikkatini getirmek için diğer reklamlar göstererek yoldur. Tohotweb korsanının ekran reklamları sürekli olarak ile bombardımanına. Onlar-ecek var olmak brought farklı biçimlerde gibi size tüm reklamları aynı kaynaktan geliyor fark olmayabilir. Bu klasik açılan ve pop-altında pencere eşiği, afiş, metin bağlantıları, kupon kutuları, freebies, bağlamsal, interstisyel, geçiş, kayan, satır içi, karşılaştırma ve tam sayfa reklam içerir. Kullanıcıların ilgisini elde etmek için gizli program fırsatlar alışveriş üzerinde duruluyor. Tohotweb korsanının öğeleri için sunar: pazarlık gösterecektir. Önerilen listeleri sahte olabilir unutmayın. Windows nereye belirsizdir. Herhangi biri kötü amaçlı yazılım içeren bir bozuk Web sitesine yönlendirmek.

Kişisel güvenliğiniz de için bir risk olduğunu. Toplama ve bilgisayar kullanıcıları hakkında bilgi satış faaliyetini para kazandırmak Tohotweb korsanının için başka bir yolu gereğidir. Sinsi program tarama geçmişi, çerezler, tuş vuruşlarını, IP adresleri, coğrafi konumları, telefon numaraları, e-posta hesapları, Kullanıcı adları, parolalar ve diğer özel ayrıntılar izleme kaydeder. Verilerinizi satın insanlar senin hesaplarına break ve onlardan çalmak için kullanabilirsiniz.

Nasıl ben bulaştırmak ile Tohotweb korsanının?

Sorunlarınızı başlamadan önce hiç tohotweb.com ziyaret muhtemeldir. Eğer tarayıcınızın hiçbir makul açıklama ile ayarla Web sitesi kurmak, önceden bir hata yapmıştı. Sinsi program fark edilmeden bilgisayarlar girme yolları vardır. Biz hitap edecek ilk teknik donatılacak. Tohotweb korsanının onun yürütülebilir dosya başka bir program kurulum dosyasını birleştirebilirsiniz ve birlikte yüklenir. Gereğinden fazla alet parçası olarak hüküm ve koşullarını ana program dahil edilir. Bu seçenek listelendiği bulmak ve ayarını değiştirmek zorunda.

Tohotweb korsanının kullanan diğer yayma vektörü spam e-postalar olduğu. Metin belgeleri, resimleri, arşiv gibi gözlerden uzak Aracı sürgüler üzerine ekli dosyaları, klasörleri, elektronik tablolar ve diğer zip. Alıcının dikkatini toplamak için ikna edici bir ileti gönderen yazar. Kişi önemli bir belgeyi anlatacağım dosyayı açmak için talimat. Bunu yaparken anlık bir enfeksiyon neden olur. Beklenmeyen bir e-posta aldığınızda, ilgili kişileri meşru olduğunu onaylamak için kontrol edin.

Tohotweb kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R tutarak açık MS Configbirlikte. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Tohotweb–dan senin kaş silemezsiniz. Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *