Tfa5e.top virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Tfa5e.top

Tfa5e.top virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Tfa5e.top virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Tfa5e.top Web sitesi bilgisayarınızı adware sızmış bir tabela varlığıdır. Bu kötü amaçlı yazılım ekran reklamları-metin, afiş, açılan her türlü ile bombardıman olduğu bilinmektedir. Eğer olursa olsun hangi sayfa ziyaret ettiğiniz saldıracaklar. Çoğunlukla, bu tür reklamlara tarayıcınızın faydalı olduklarını iddia eden, sahte araçları teşvik edeceklerdir. Gerçekte, onlar değildir. Reklamlar ve pop-up de özel fırsatlar formunda olabilir ve teklifler, özel kuponlar ve satış, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirmeleri, vb

müdahaleci reklam içeriği ana amacı gelir pay-per-click yöntemi aracılığıyla elde etmektir. Tfa5e.top adware kurbanları kolayca kötü amaçlı bu tuzağa düşebilir. Reklam içeriği özel olarak, kötü amaçlı yazılım kendisi tarafından zaten elde edilen web verilere göre hedef olacak çünkü. Adware enfeksiyonlar böylece kurban tıklayın en yüksek olduğu içeriğin sağlamak için kullanıcının gözatma geçmişi, alışkanlıkları ve arama sorguları çalmak edebiliyoruz.

Remove Tfa5e.top
The Tfa5e.top Virus

Genellikle kullanıcıların ne onlar indirirken için yeterli kulak asmayın. Ne zaman sen are değil varlık dikkatli ve çok hızlı bir yükleme işlemi sırasında ‘İleri’ düğmesini tıklatın kötü amaçlı yazılım için kurban düşmek kolaydır. Dahası, ek yazılım ne tür yaygın karşıdan ücretsiz demetleri dahil asla bilemezsiniz. Daha sık sık–dan değil, kullanıcılar bilgisayarlarında tehlikeli yazılım izin veriyorsun habersiz olacak bu yüzden yeterince başkalarına açık değildir, malware içerirler.

Böyle bir şey asla emin olmak için olursa olsun, gözle ilgili için yükleme işlemi üzerinde tam denetime sahip böylece özel veya gelişmiş bir tür tavsiye ediyoruz. Garip program veya gereksiz gördükleri uygulama dikkat edin, bir hiç bile, tüm yapmanız gereken indirmek üzerinde planlanan listeden kaldırın yoksa. Özgür yazılım demetleri adware dağıtım için tek yolu değildir. Böyle kötü amaçlı parazit spam e-postalar ve ekleri, sahte bağlantıları ve reklamlar, sahte güncelleştirme iletileri, bozuk sel eğe yolu ile yayılan, vb

o adware bilmeniz gereken tarayıcınız değil tüm bulaşan bu yana gerçek bir virüs olarak kabul değil bilgisayar sistemi. Ancak, bu zararsız bir şey gelmez. Adware Tfa5e.top gibi sadece getirebilir sorun. Sizi içine oluşturulan reklamlar ve pop-up aslında yardımcı olacak ve eğer sen install onları üstünde senin PC o onlardan faydalı olacağını düşünmek çalışacağız. Böyle sözler güvenmiyorum! Onlar sadece bilgisayarınıza zarar! İşin aslı, bu zararlı haşere tarafından görüntülenen reklamlar sizi nereye götüreceğini asla bilemezsin. Diğer virüsler için arka kapı açmak istiyor bir potansiyel olarak enfekte kaynak gönderileceklerdi. Hatta bir Truva atı tarafından enfekte olsun veya hatta bir ihtimal ransomware!

Adware genel olarak çevrimiçi güvenliğinizin ve gizliliğinizin için ciddi bir tehdit oluşturuyor. Web geçmişi ve arama verileriniz üzerinde ellerini alabilirsiniz tek şey değil. Bu ‘virüs’ hackerlar özel bilgileri gibi elde edebilirsiniz ama sınırlı şifreleri, kredi kartı numaraları, banka hesap kimlik bilgileri, IP adresleri, oturum açma kimlikleri, vb. Bunun için de olmasını istemiyorsanız, en kısa zamanda varlığını fark tfa5e.top bu adware hemen kaldırılması ile devam tavsiye! Bu görevde sana yardım edebiliriz. Tek yapmanız gereken bu bizim talimatları uygulayın!

Tfa5e.top virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Tfa5e.top virüs–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *