Support.windows.com kaldırmak | Güncelleme

PUP

Support.windows.com kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Support.windows.com kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Support.windows.com Sayfa ekranınızdaki görünümünü kötü bir haberdir. Senin tarayıcılardan birini açtığınızda her zaman site görürseniz, sisteminizde bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olduğunu bilmeli. Bir scamware. Bu an app hangi sizleri senin için en iyisi karşı hareket ettirmek senin yüzüne yalan amacıyla oluşturulur. Çünkü daha sonra pişman olacağız diyor bir kelime bile inanmıyorum. Bunun yerine, en kısa zamanda Support.windows.com sayfa nokta, bu ve bu kulak uyarı olarak kabul et.

Gerçek şu ki kötü bir yavru bir yere içinde senin sistem kabul ve çıkarmak için acil önlemler almak. Buraya ait değil. Uzun süre kalır seni besleyen daha fazla yalan. Kendine bir iyilik yap ve o neden önce ondan zarar. Er ya da geç bitecek. Bunun olmasına izin vermeyin. Daha önce çok geç ve davetsiz misafir kurtulmak.

Yavru köpek senin makine girer sonra Support.windows.com sürekli online gölge olur. Haşhaş yukarıya sayfa olmadan tek bir online hareket yapamaz. Evet, varlığını can sıkıcı bir durum ama, tek sorun bu değil. Site sana yalan söylüyor. Online gitmek her zaman görünür ve devletler, bilgisayarınızda tarar sahne aldı ve başının üzerine asılı olan çok sayıda tehdit buldu. Şey PUPs tarama işlemi yapamıyor. Kötü amaçlı yazılım bulma yeteneğine değiller. Bu size gösterileceğini sonuçları sahte olduğu anlamına gelir. Gerçek değiller. Neden yavru fok onları sana sonra gösteriyor? Basit. Seni korkutmaya çalışıyor. Bunu yaparsanız, daha ne yazdığını yapmaya razı olacak çünkü panik istiyor.

Enfeksiyon inanıyorum PC enfeksiyonlar ile trimming ve sonra ironik bir şekilde, bir çözüm sunar hale getirir. Bu çözüm sorunları ile başa çıkmak yardımcı olan teknik uzmanıyla iletişim kurun için Ücretsiz telefon numarası çağırmaktır. Dokunmatik katiyen bu insanlar alamadım. Çağırmayın, yazmayın. Onlar scammers de vardır. Onları başvurursanız, sana daha fazla yalan besleyecek. Genellikle, sundukları çözüm için non-peyda sorun yardımcı olacak bazı sahte anti-malware programı satın almak içindir. Evet, var olmayan.

Senin makine ile şeyim olmadığını. YAVRU bir yana, elbette. Hakkında endişelenmenize gerek tek malware olduğunu. Bu insanlar deme, onlara herhangi bir para vermeyin ve herhangi bir kişisel bilgi açıklamayacaktır. Onlar kaybetmek. Senin için gerçekten en iyi olanı yapmak ve bu yavru bir kalemde silmek. Bir kez sen yapmak, Support.windows.com ve onun sahte uyarı gitmiş olacak. PC’nizi temiz ve bizim kaldırma kılavuzu kullanın. Haydi! Gecikmeler pişmanlık için yol.

Yavru fok bilgisayarınıza girmeye nasıl aldın? Yine, yalanlarla. Belgili tanımlık hastalık olmadan giremezsiniz çünkü girmek için izin vermeleri için kandırdı. Freeware demetleri, sahte program güncellemeleri, bozuk bağlantıları, üçüncü taraf reklamları, doğrulanmamış sel, vb gibi aldatıcı yöntemler kullanır. Dikkatsiz ve ne tıklayın dikkat ödemezseniz, istemeden malware girmek izin verir.

Senin ihmal yok haşere olmadan başarılı olabilir bir şey var. Değil sağlamak. Daha uyanık ve şüphe olacak. Her zaman dikkatle okuyun ile kabul ediyorsunuz. Bir parazit bununla uğraşmaktan daha o zaten bir kez girmesini önlemek her zaman daha kolaydır. Bunu unutma!

Support.windows.com kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Support.windows.com bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *