SpeedUp PC 2018 virüs | Güncelleme

PUP
Remove SpeedUp PC 2018 Virus

SpeedUp PC 2018 virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Tüm Windows sürümleri için bu SpeedUp PC 2018 virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Ne olmak iddia değil SpeedUp PC 2018 programıdır. Onun reklam göre iyimserlik ve senin makine temiz ücretsiz bir program var. Ancak, bu sözü kısa düşüyor. SpeedUp PC 2018 aslında bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olarak sınıflandırılır. Yine de, sizin durumunuzda potansiyel bir şey yoktur. Bu app gerçekten istenmeyen. Yararlı, yasal bir program kılık değiştirmiş bir parazit değildir Ayrıca yüzüne yalan söylüyor.

Yavru fok diyor bir kelime inanmıyorum. Bunun yerine, sen ve senin sistem için en iyi olanı yapmak ve gemide fark davetsiz misafir silmek. Kalmasına izin verirsen, senin durumun önemli ölçüde kötüleşeceğini. Her geçen gün yavru daha agresif olacak ve daha fazla ve daha fazla sorunlara neden olur. İzin vermeyin. Nerede gizlenmiş bulmak ve oracıkta silin. Ne kadar çabuk bunu, daha iyi.

Ücretsiz PC optimize edebilirsiniz birçok program bulunmaktadır. Ne yazık ki, SpeedUp PC 2018 onlardan biri değil. Bu yavru özellikleri saklı bulunmaktadır. Size yardım etmek yerine, bu reklam ile amansız. Ama bir reklam ya da iki hayal değil. Oh, hayır. Zararlı reklamları açtığınız her sayfada enjekte eder. Bile yer hangi reklam ücretsiz eskiden şimdi tamamen kaplıdır. Bile bir milyon kez gölgeli bir sayfaya yönlendiriliyorsunuz olmadan e-posta iade edemezsiniz. Bu çok sinir bozucu.

Yavru fok da olağandışı uzun ticari tatili için online video duraklatır. Ek sekmeler kesintisiz açılır. Tarayıcılar herhangi bir içeriği doğru şekilde görüntülemek için mücadele ediyoruz. Bu bir kabus olmalı. Ama daha fazla yavru fok SpeedUp PC 2018’ın tam sürümünü satın içine kandırmaya çalışıyor.

Remove SpeedUp PC 2018 Virus
The SpeedUp PC 2018 Virus

Bazı görüntüler reklam makine having piyasaya çıkarma ile malware devlet uyarı işaretleri vardır. Panik yapmayın ve yapmak değil güven reklam. Hakkında endişelenmenize gerek tek malware SpeedUp PC 2018’dır. Onun tam sürüm satın almayın. Makinenizi gayet iyi ve sahtekarlardan yavru fok arkasında size şantaj mı yapıyorsun. Paranın peşinde olduklarını. Bir kez sen göndermenize, SpeedUp PC 2018 tam sürümünü bile olsun olmayabilir. Buna ihtiyacım yok. Değil.

biz söylediğim gibi hakkında endişelenmenize gerek tek malware SpeedUp PC 2018 ve çıkarmak için herhangi bir özel program gerekmez. Yapman gereken şey, bu makalenin sonundaki bizim ayrıntılı kaldırma kılavuzu izleyin ve yakında yeterince senin makine tekrar enfeksiyon ücretsiz olacak. Oyalanmak yok. Rehberimiz kullanın ve her şey normale geri dönecektir.

Nasıl SpeedUp PC 2018 mi PC girin? Şey, sizi içine yükleme için sadece başka bir yol girmek yavru bilerek, yüklemediyseniz. Öyle. Sizin onayınız olmadan giremezsiniz. İzni yok, hiçbir giriş. Onayınız için istemek hileler kullanır. Sahte program güncellemeleri en sık kullanılan yöntemlerden biridir. Örneğin, Java güncelleştirmekte olduğunuz düşünebilirsiniz iken, bir parazit aslında yüklemiş olursunuz. Bunun tekrar olmasını istemiyorsanız, yalnızca güvenilir download kaynak kullanın.

Ayrıca, yükleme işleminin acele etmeyelim. Zaman acelesi varsa, daha sonra yapmak, ama asla acele. Her zaman onları kabul etmeden önce hüküm ve şartlarını okumak için zaman ayırın. Onlar tamamen ile iyi olmayan bazı yanıltıcı yan tümceleri gizleyebilirsiniz. Uyanık olun. Makinenizi güvende tutmanın tek yolu bu.

SpeedUp PC 2018 virüs kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala SpeedUp PC 2018–dan senin bilgisayar-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *