Smokeloader Virus kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Smokeloader Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Smokeloader Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Smokeloader Truva atları kategori içine düşüyor. Bu cümle tehdidine karşı acil önlem yaptığınız fazlasıyla yeterli oluyor. Truva atları korkunç. İnsanlar onları virüslerin en tehlikeli türü olarak bir sebebi var. Ve bu doğrudur. Ne tam olarak bir Trojan programlanmıştır bilmek asla yapmak. Hepsi crooks şu anda gerekenler üzerinde bağlıdır. Bu yüzden bu parazitler çok tehlikeli. Onlar farklı sorunlar, her biri tonlarca daha önce daha kötü neden olabilir. Yani, derhal hareket. Ne ile ilgileniyor farkında olduğu için kendini şanslı düşünebilirsiniz.

Bazen Truva atları hafta için kullanıcıdan farkedilmeden kalır. Gemide olduğunun farkında olarak enfeksiyon kurtulmak için senin böcek var. Smokeloader zaman geçtikçe daha da saldırgan olacak. Bu kara borsada 2011 yılından bu yana oldu ve hacker üzerinde çalışıyor ve bu yükseltme bırakmadım. Çok geç olmadan sisteminizden kaldırmak emin olun. Bir kez bu virüs kontrol dışı olur, işte geri dönüş yok. Smokeloader üstünde senin makine nerede gizlenmiş bulmak ve iyiliği için kaldırın. Zaman israf etmeyin. Gecikmeler pişmanlık için yol.

Biz açıklandığı gibi Smokeloader kötü niyetli özellikleri uzun bir listesi vardır. Örneğin, zararlı sistem kayıt defteri ile uğraşamaz. Bu ekler ve girdilerini kaldırır, değiştirir veya tamamen zarar dosyaları sonucu olarak bazı uygulamalar düzgün çalışmayabilir. Bütün bunların senin tabii herhangi bir izinsiz. Artık, makinenizin ayarları kontrolünüz altındadır. Aynı senin browsers ayarları için geçerli. Smokeloader onları de değiştirir. Güvenilir tarayıcılar ton bozuk reklamlar ve bağlantılar ile enjekte eder ve onları her zaman entrikalı siteler için yeniden yönlendirmek neden olur. İnternette gezinmek artık ne eğlenceli ne de güvenli. Tüm, ama bu değil.

Ne trojan çoğunlukla kullanılan kurbanlarını üzerinde casus etmektir. Ve onlar her şeyi dahil sizin kişisel ve finansal veri erişimi. Ne’daha çok, Smokeloader de senin hakkında oluşturan sahtekarlarla bulduğu her şeyi paylaşır. Bu ne kadar düşündürücü niyetleri olan bazı kişiler senin mahremiyet üstünde ele geçirmek. Sence bu güvenli mi? Bu tür bilgiler ile neler yapabileceklerini düşünsene.

Mali dolandırıcılık ve kimlik hırsızlığı ilk akla gelen üzeresiniz. Ve bu yeterli değil gibi Smokeloader de daha fazla kötü amaçlı bir arka kapı görür. Daha fazla enfeksiyon zaten tehlikeye bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Bu durumda, senin PC-ecek muktedir ölüm mavi ekran karşısında önce bekle ne zamandır Sence? Hiçbir uzun, emin olun. Bu senaryo açılmak izin vermeyin. Şimdi belgili tanımlık Trojan kaldırın. Bunu yapmak için bizim kaldırma kılavuzu kullanın.

Ne kadar Smokeloader fark edilmeden makine girdiniz mi? İşin aslı, zararlı aldatıldığını. Bu gemiye ulaşmak için eski ama altın spam e-posta yöntemini ortaya. Yabancılardan gelen iletileri açmak eğilimi yok? Bu büyük bir hata olur. Kullanıcılar e-posta–dan bilinmeyen gönderen e-posta adresi doğrulama olmadan açılış günü devam çünkü bu taktiği hala çok etkilidir. Zaten şunu yapmayı kes! Temelde, ihmal nedeniyle kendi bilgisayarınızda bulaşmasını. Yapma! Dikkat uygulanır. Alacağınız her iletiyi açın. Özellikle eğer bilmiyorsanız kim gönderdi. Bilgisayar korsanları, oyalama ve acele için dua ediyorlar. Onlar olmadan başarılı olamaz. Bu yüzden, işlerini kolaylaştırmaya durdurmak ve enfeksiyon-Alerjik bilgisayarınızı tutmaya odaklanmak. Bunu yapmanın tek yolu senin durum tespiti yapıyor.

Smokeloader Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Smokeloader Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *