Smart PC Care Fake Optimization Tool kaldırma | Güncelleme

PUP

Smart PC Care Fake Optimization Tool kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Smart PC Care Fake Optimization Tool kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Smart PC Care Fake Optimization Tool falls yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program) kategori içine. Bu araç çok yararlı ve güvenilir reklamı, ama gerçekte-bu değil. İlk olarak, herhangi bir önemli konular karşılaşmazsınız. Bu kötü amaçlı parazit yavaş yavaş hasar neden olduğu bilinmektedir. İşin aslı, bu alet şimdi varken de kadar temiz PC’NİZİN performansını artırmak ve tüm sistem optimize yardımcı olmak için ters bir şey yok.

Smart PC Care Fake Optimization Tool diğer kötü niyetli uygulamaları ve uzantıları, aslında var olmayan, bilgisayarınızda olası tehditlere görüntüleyerek satın içine çekmeye çalışacağız. Bu araç bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım varlığı taraması için bilinen ve bilgisayarınızda bulduğu sözde tehditleri kaldırmak için onun tam lisanslı sürümü satın içine kandırmak çalışacağız. Bu tuzağa düşmek değil!

Dağıtım en yaygın anlamı bozuk tarayıcı yeniden yönlendirmeleri, yazılım donatılacak, kötü niyetli uygulamaları veya bilgi, vb olmadan bilgisayarınızda yüklü uzantıları vardır. Çoğu kullanıcı tam olarak onlar bu alet üstünde onların bilgisayar yüklediğinizde hatırlamak başarısız olur. Sık sık, onların bilgisi veya onayı olmadan olur. Gördün mü, ne zaman yazılım indirme, kullanıcılar “Next” butonuna tıklayın ve onlar aslında kalmayı sürdürüyor küçük hiçbir dikkat çok hızlı olduğu bilinmektedir.

Hızlı yükleme için gözle ortak hata yapmayın. Bunun yerine, özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’nda seçtiğiniz. Bu yazılım paketi yüklendiğinde düzgün ifşa değil herhangi bir ek yazılım seçimini kaldırmak için güç verecektir.

Yavruların göz ardı üzeresiniz. Daha sık sık–dan değil, onlar bilgisayarınıza zarar vermek veya paranızı almak isteyin. Yalnızca lisanslı ve güvenilir kaynaklardan gelen uygulamalar, programlar, uzantıları veya herhangi bir yardımcı program araçları yüklediğinizden emin olun.

Ayrıca, yükleme veya güncelleştirme işlemi ile ilgili olarak birisi düğme iki kere’ı tıklatmadan önce düşünüyorum. Durum tespiti zararlı tehditlere karşı güvende olmak için anahtardır. Bu sahte optimizasyon aracı varlığı fark ettik hemen onun kaldırma ile devam ediyorum. Bilgisayarınızdan kaldırmak nasıl kullanacağınızdan emin değilseniz, bu görevi yardımcı. Sadece bizim ayrıntılı talimatları izleyin.

Smart PC Care Fake Optimization Tool kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Smart PC Care Fake Optimization Tool bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *