Slove.exe Virus kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Slove.exe Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Slove.exe Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Slove.exe bir Truva atı var. Daha net olmak gerekirse, Truva atının işgalden sonra çalışmaya başlar kötü amaçlı bir işlem olduğunu. Senin makine son derece tehlikeli bir parazit limanlar göz önünde bulundurun. Truva atları enfeksiyonların en tehlikeli türü olarak kabul edilir ve bunun için sağlam bir sebebi. Virüs bilgisayarınızı tamamen işletmek için yeterli zaman verilirse yok edecek. Buna karşı acil eylem almak önemlidir.

En kısa zamanda Slove.exe gemide fark, onun saklanacak yer aramaya başlamak ve keşif çıkarın. Sen-ebilmek almak eylem en iyi ders bu. Eğer almazsan, korkunç bir deneyim için hazırlan. Belgili tanımlık Trojan çok sayıda kötü niyetli özellikleri sergileyen ve yaklaşık hepsini bir deneyim yaşamak üzeresin. Zararlı içinde senin sistem, daha fazla baş ağrısı uzun süre kalır ve piyasaya çıkarma ve problem sen yüz. Tehdit bile size bazı geri dönüşümsüz hasara neden olması hiç şüphe yok ki. İzin vermeyin. Nerede gizlenmiş bulmak ve en kısa sürede çıkarın. Bu virüs senin makine yıkılması sırasında tembel tembel oturmak yok. Eğer senin makine ve kendinizi korumak değil, başka kimse yapmayacak. Oyalanmak yok. Gecikmeler pişmanlık için yol.

En kısa zamanda senin makine Slove.exe girer, onu bozmaya başlar. O arkanda senin varsayılan ayarlarla haberci. Sistem kayıt defteri reedits. Bu reklamlar veya Kaldır girişler. Bu değiştirir ya da tamamen bazı önemli sistem dosyaları ve uygulamalar düzgün çalışması başarısız. Bu gerçek bir kâbus. Bilgisayarınızı zararlı sürekli müdahale olmadan kullanamazsınız. Her zaman yeniden yönlendirme ve reklam ton ile bombalamaya tarayıcılar bile neden olur. Ancak, bu Truva atları için ortaya koyar en büyük güvenlik bir risktir.

Slove.exe’nın hedefi sadece sonra ilk etapta Yayınlandı korsanlara karşı göndermek için kişisel olarak tanımlanabilir ve mali kimlik bilgilerinizi çalmak olduğunu. Onun ulaşamayacağı bir şey. IPS, e-posta adresi, kullanıcı adları, şifreleri, gerçek adı, fatura adresi, kredi kartı bilgileri, tarama ile ilgili veri erişimi olduğundan, vb

hayal ne olabilir bu kimlik bilgilerini crooks elinde eğer. Senin durum-ecek almak çok daha kötü. Kendini sorunları ton kaydedebilir ve hala zaman varken silmek belgili tanımlık Trojan. Her saniye seni atık, zararlı zarar için kullanır. İzin verme. Bu makalenin sonunda, bir ayrıntılı adım adım kaldırma kılavuzu bulabilirsiniz. Davetsiz misafir el ile kurtulmak yardımcı olacaktır. Eğer, ancak, bilgisayar becerilerinizi emin hissetmiyorum, senin için işi için güvenilir bir virüsten koruma programı her zaman kullanabilirsiniz. Seçenekleri var ama zamanım yok. Bu yüzden, hangisi seçeceğiniz çabuk yap. Senin çıkmaz ikinci tarafından kötüleşiyor. Gereksiz tartışmalar vaktini harcama. Şimdi çıkarmak Trojan! Ne kadar çabuk gitti, sen ve senin makine için daha iyi.

Nasıl Slove.exe sisteminizi girdiniz mi? İnfiltrasyon freeware demetleri, bozuk sayfalar, kötü amaçlı reklamlar, spam e-posta mesajları, sahte program güncellemeleri, vb gibi eski ama altın anlamına gelir dayanır. Enfeksiyon ücretsiz PC tutmak istiyorsanız, üzerinde tıklatın ve Evet için söylemek daha dikkatli ol. Bilinmeyen bir gönderenden gelen e-posta alırsanız, örneğin, dikkat edilecek noktalar ile bir virüs olabilir ve sen almak bulaştırmak açık tıklarsanız gibi devam edin.

Ayrıca, kendine doğrulanmamış Web sitelerini ziyaret etmenizi hakim ol. Bazen tek bir tıklama gemide parazit davet etmen için yeterli oluyor. İhmalkar olma. Senin durum tespiti yapmak. Dikkatsiz davranarak, yalnızca bilgisayar korsanlarına yardımcı oluyor.

Slove.exe Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Slove.exe Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *