Similar Photo Cleaner kaldırma | Güncelleme

PUP

Similar Photo Cleaner klasik bir yavru (potansiyel olarak istenmeyen Program). Birden çok fotokopileri, tüm otomatik ayarlarını kullanarak kaldırma yardımcı olabilir yararlı bir uygulama olarak duyurulan bulabilirsiniz. Upto GBs disk depolama hızlı temizlemek için ve aynı zamanda bir organize fotoğraf arşivi ile sağlamak için vaat ediyor.

Bu yalanlar için düşmek değil. Gerçekte, bu uygulama online aktivite izlemek ve tarama geçmişi, arama sorguları, sık kullanılan sayfaları, vb gibi hassas verileri toplamak için emirlere uyar. Bu bilgiler işlendikten sonra bu parazit ekran amacı senin dikkatini çekmeye ve üzerlerine tıklayınız yaptığınız hedefli reklamlar ile sel sağlayacağız.

Her tıklama için yaptığınız ödeme yavru. Tüm promosyonlar aldırmamak ya da kaş belgili tanımlık enterne yolu ile gizli mod çalışsanız bile, sorun devam edecek. Aslında, yavru fok daha Agresif alırsınız. Yakında, tarayıcınızın underperform ve çok halsiz hissediyorum başlayacak. Herhangi bir online iş yapmak için zorluklar deneyim olacak. Tek kurtuluşunuz Similar Photo Cleaner uzantısı çıkartılmasıdır.

Bu yarar sen-ebilmek download o–dan resmi bir Web sitesi var. Ama bu, bilgisayarınızda yüklü tek yolu bu değil. Size bilmeden bu erişim, aygıtınıza gölgeli reklamları tıklayarak veya şüpheli bağlantıları izlemesini verebilir. Spam e-postaları ve özgür yazılım demetleri bilgisayar sisteminize nüfuz için başka yollar vardır. Torrent dosyalarını ve sahte bir dağıtım dahil güncelleştirme iletileri.

Hackerlar bilgisayarınıza bulaştırmak için saflık ve acele, itimat olduğunu bilmek önemlidir. Aşağıdaki rasgele reklamlar veya bağlantılar, ikinci bir düşünce vermeden acele etmeyin. Güvenilir kaynaklardan, ancak sonraki şey biliyorsun sürüklenmek, kötü amaçlı bir yazılım kurbanı düşünebilirsiniz.

Yazılım güncelleştirmelerini almak için yalnızca lisanslı ve resmi kaynakları kullanmanızı öneririz. Ayrıca, Yazılımı indirdikten sonra bir Custom/ Gelişmiş tip-in tesisat, hızlı bir yerine tercih öneririz. O zaman, bu yüzden onlar yüklü değil herhangi bir isteğe bağlı teçhizatları, seçimini kaldırmak emin olun. Malware hızlı bir kurulum seçerseniz otomatik olarak PC’NİZDE yüklü bonus içerik gizlenmiş olduğu bilinmektedir.

Similar Photo Cleaner gibi bir program gerekmez. Şu andan itibaren aygıtınızda yüklü kötü amaçlı bu app casusluk başlayacak. Toplanan tüm veriler karşı kullanılabilir ve crooks, bu verileri diğer şüpheli üçüncü taraf web sitelerine satmak için talep tarafından kullanılabilir. Dahası, varlığını bir sorun için web tarayıcınızın performansını çok olacağına. Ciddi zarar yapmak izin vermeyin.

Bilgisayarınızı katılımsız kalmak bu yavru izin verirseniz tarama deneyimi eskisi gibi değil. Ne kadar çabuk buna karşı daha iyi davranıyorsun. Similar Photo Cleaner getirdi parazit kaldırarak app, sen tarayıcınızın kontrolünü yeniden kazanmak ve korumak senin özel veri. Nasıl devam etmek için emin değilseniz, size yardımcı olabilir. Tek yapmanız gereken aşağıdaki yönergeleri izleyin.

Similar Photo Cleaner kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Similar Photo Cleaner bilgisayarınızdan kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *