Showad.js/ads.pubmatic.com “virüs” kaldırma

Adware
Remove Showad.js/Ads.pubmatic.com

Showad.js/Ads.pubmatic.com yardımcı olmaya bu makale yazdı. Bu Showad.js/Ads.pubmatic.com kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışıyor.

Showad.js/ads.pubmatic.com kaos, bilgisayarınıza neden yeteneğine bir tehlikeli adware uygulaması olarak sınıflandırılmış. Bu reklam destekli bir program büyük web tarayıcıları – Internet Explorer, Google Chrome ve Mozilla Firefox ile uyumlu olduğu gibi üzerlerine görüntülenecek tüm ticari açılır reklamları için sorumludur. Ancak, Showad.js/Ads.pubmatic.com tarafından sağlanan reklam olduğunu bilmeniz gerekenler ciddi sistem güvenliğinizi tehdit edebilir. Böylece, bu bilgisayar programı–dan senin PC o üzerindeki varlığı fark dakika kaldırılması gerekir.

Aslında, Showad.js/Ads.pubmatic.com önce bilgisayarınızda yüklü, ama bu sizin için yararlı olacak anlamına gelmez onayına ihtiyacım. Aslında, sen kendi başına bile farkında olmadan indirmek başarabilir miyim usta bir uygulamadır. Çoğu zaman, Showad.js/Ads.pubmatic.com diğer ücretsiz sağlanan PC girer ve çoklu başlangıç monitörünüzde gösterilen reklamlar kadar varlığını gizli tutar. Çünkü bu onun en kolay erişim gibi seyahat etmek malware ile birlikte freeware genellikle işaret sistemi için aslında, bu hiç alışılmadık değil.

Bazen Showad.js/Ads.pubmatic.com PC sızmak için diğer yöntemleri kullanır. Bu spam e-posta eklerini, bozuk bağlantıları ve Web siteleri saklanıyor, ya da sadece sahte bir sistem veya program güncelleştirmesi poz içerir. İstemeden de olsa adware yükleme önlemek istiyorsanız, bu nedenle, acele, saflık ve oyalama kesinlikle sen hiç yardım etmeyeceğini unutmayın.

Remove Showad.js/Ads.pubmatic.com
The Showad.js/Ads.pubmatic.com Virus

En kısa zamanda Showad.js/ads.pubmatic.com PC girer, web tarayıcınızı işe yaramaz ticari reklam sesleri ile sular altında alırsınız. Bunlardan herhangi birini tıklatırsanız, sen üstünde belgili tanımlık sistem daha istenmeyen kötü amaçlı yazılım yüklemeden sonunda olabilir göz önünde bulundurun. Ayrıca, Web’de gezinmek çalışın her zaman bu açılır pencereler görünür onlar size çeşitli sorunlara neden yeteneğine şunlardır. Bunlar arasında sık sistem gürültüyle çarpmak yaşıyor ve tarama etkinlik kesmeden, Internet hızı, yavaşlama vardır. Showad.js/Ads.pubmatic.com en kısa zamanda görüntüler reklam kaldırmak için bunu durdurmanın tek yolu bu.

Ne yazık ki, müdahaleci ticari reklam hakkında endişelenmenize gerek tek sorun değildir. Showad.js/Ads.pubmatic.com hakkında bilmeniz gereken başka bir şey uygulama izleme ve kayıt senin browsing tarih ve sanal tercihleri verebilir olmasıdır. Program Tarama alışkanlıklarınız hakkında yeterli bilgi topladıktan sonra üçüncü taraf içeriğini monitörünüzde görüntülemek başlar.

Bu uygulama web tarayıcınıza gösterilen içeriği için sorumluluk kabul etmez gibi Showad.js/Ads.pubmatic.com tarafından sağlanan herhangi bir reklam güvenmemek unutmayın. Bu yüzden, sağlanan reklamlara tıklarsanız, bozuk malzeme içeren çeşitli web siteleri aktarıldıklarından.

Ayrıca, bir reklam Showad.js/Ads.pubmatic.com tarafından görüntülenen her tıklayın adware programın saklanıyor üçüncü kişilere kar getiriyor ve varlığını devam ediyor. Showad.js/Ads.pubmatic.com bilgisayarınızdan kaldırmak için işe yaramaz reklamlara sonlandırmak için tek yolu bu. Böylece, bu uygulama sistemden silinmesi önerilir. Ayrıca, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı iyi korunmuş olduğundan emin olmak var.

Çok büyük olasılıkla bazı bilgisayar enfeksiyonlar virtual machine sızmayı başarmış mi size tarama oturumları güvenilir olmayan Web sitelerine, güvenliği aşılan resimler, yönlendirildi. Sonuç olarak, enfeksiyonlar sisteme gizli olabilir ve bazı siber suçlular PC’nizi erişebilir ve hassas verileri çalmak izin verebilirsiniz. Bu olursa, herhangi bir tehdit ve virüs sisteminden tamamen silmek ve çalınmasını, kişisel verilerinizi korumak için tek yol olduğunu güvenilir otomatik güvenlik aracı kullanmak için. Bunu kullanarak, herhangi bir adware program Showad.js/Ads.pubmatic.com gibi olacak bulunan ve aynı anda silindi.

Showad.js/ads.pubmatic.com Kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son görevini seçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Showad.js/Ads.pubmatic.com–dan senin kaş çıkarmak değilmi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *