Shalledinition.club virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Tarayıcı korsanları tamamen web tarayıcınız alabilir ve çevrimiçi deneyiminizi tam cehenneme çevirmek kötü parazitler. Shalledinition.club yönlendirmeleri böyle parazit, bilgisayarınızda bulunan bir işaret vardır. Bir kez bu kötü amaçlı yazılım işgal etti, o tarayıcı ayarlarınızı değiştirme, hem hem ile aynı şüpheli web sitesi ana sayfası ve arama sağlayıcınızın değiştirmesini.

Yeni bir sekme açtığınızda, aynı zamanda yönlendirildi Shalledinition.club sayfasına. Dahası, bu kötü amaçlı yazılım kolayca tarayıcı geçmişi, alışkanlıkları sörf gibi web veri erişim ve arama sonuçları. Kullanıcı-ecek var olmak tıkırtı üstünde olasılığı daha hedefli reklamlar sağlamak mümkün olacak çünkü bu tür bilgileri misyonunu için değerlidir.

Gaspçı’nın temel amacı gelir pay-per-click şeması üzerinden oluşturmaktır. Daha fazla reklam görüntüler, misyonunu’nın başarı daha iyi şans. Ancak, parazit sadece reklam sayısı hakkında umurunda değil. Onlar için güvenli kaynaklardan neden doğrulamaz. Böyle şaibeli promosyonlar zararlı tehditlere gizlemek demek ki.

Hava korsanı genellikle virüslü bağlantıları ve reklamlar, spam e-postalar ve ekleri, bohça bilgisayar yazılımı, sel ve sahte güncelleştirme iletileri yolu ile yayılır. İzin verirsen bu parazit sadece bilgisayarınızı istila edebilir, aygıtınız güvenli kulak olmanı içindir. Internet’e göz atarken dikkatli olun. Tehlike her yerde pusuda. Ama aceleci ve ödeme yakın ilgi değilseniz ne tıklayın, parazit sızmak başarısız olur.

Bir reklam çok iyi görünüyor eğer doğru olması için tıkırtı üstünde o değil en iyisidir. Kötü amaçlı yazılım çoğu kez özel indirimler, özel fırsatlar veya kişisel indirimler teşvik etmek ve kupon anında yapmak için iki kez düşünmeden böyle linklere tıklayın çekici reklamlar oluşturur. Ama sen asla nerede bu reklamlar için sizi yönlendirecektir emin olabilirsiniz. Farkında bile olmadan, bilgisayarınızda kötü amaçlı bir parazit yüklemek için tek bir tıklama alır.

Gaspçı da bilmeden hacker kişisel ve mali bilgilerinizi erişim vermek için sadece tek bir tıklama alır. Crooks kullanıcının saflık ve ihmal güveniyor ve onların Tuzaklarına düşme içine kandırmak için verilen herhangi bir fırsat yararlanmaya çalışacağız.

İyi haber ise, tarayıcı korsanları web tarayıcıları sadece onların saldırı sınırlamak. Onlar bilgisayar sistemi bulaşmaz. Bu yüzden çoğu kullanıcı bunları gerçek virüs olarak kabul etmiyorum. Ancak, bu kaçırmak zararsız olduğunu anlamına gelmez. Tam tersi. Web tarayıcılar, ağır reklam saldırılar sayesinde tüm tamamen yok etme gücü var.

Artık bilgisayarınızda kalmak parazit izin, daha fazla reklam oluşturulan. Hatta bizim online video ticari tatili için kötü amaçlı yazılım tarafından kesintiye uğrar. Dahası, verilerinizi web geçmişi ve arama gibi crooks sizden çalmaya şansa sahip olacak tek bilgi olmayacaktır. Parolalar, IP adresleri, oturum açma kimliği, kredi kartı numaralarını ve banka hesabı kimlik bilgileri kolayca bu verileri diğer insanlara kar için satmak isteyen bilgisayar korsanları tarafından elde edilebilir.

Güvenli ve reklam ücretsiz bir tarama deneyimi için döndürmek istiyorsanız, tek seçenek bu cihazınızdan Shalledinition.club korsanının rahatsız edici kaldırmaktır. Artık sana daha fazla zarar yapmak mümkün olacak katılımsız, kalmasına izin. Şimdi harekete geçin!

Shalledinition.club kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Shalledinition.club kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Shalledinition.club–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *