Shadowsocks Virus kaldırmak | Güncelleme

Trojans

Shadowsocks Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Shadowsocks Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Shadowsocks bir Truva atı var. Cryptocurrency madenciler kategorisine ait. Bir cryptocurrency sadece online işlem gören dijital bir parasal birim olduğunu. Pazar lideri Bitcoin, Ethereum, Litecoin, çizgi, NEM, dalgalanma ve diğerleri dahil. Bu sektörde hızlı bir büyüme son birkaç yıl boyunca gördü. Piyasa değeri artış kaçınılmaz olarak kötüye için açmıştır. Cryptocurrencies kez siber suç düzenlerinde katılmaktadırlar. Böyle bir araştırma var. Shadowsocks dijital para için web tarama gibi programları onu toplamak ve onların geliştiricileri için gönderin. Belgili tanımlık Trojan bir program olduğundan, bu faaliyet için bir aygıt gerektirir. Gizli program bilgisayar sistemleri patlatır. Makinenizi kendi düzeninde bağlı olan zorlu güvenlik sorunlarına yol açabilir.

Shadowsocks tespit etmek kolaydır. Belgili tanımlık Trojan websock.exe adı verilen bir işlem çalışır. Görev Yöneticisi İşlemler sekmesini açıklama başına altında listelenen, program bir CPU yardımcı sınıflandırılır. Gerçekten de sistem CPU ile ilgilenecektir. Hain program kendi zamanlanmış görevleri gerçekleştirmek için operasyonel bellek uygular. Bu, makinenizin performansını yansıtır. Bu biraz ağır oldu ve normal işlemler Tamamlanıyor ve isteklerinizi yerine getirmede güçlük. Truva atının müdahaleler iç kesintileri neden olabilir. Bu kayıtları düzenlemek, dosyaları silmek ve aksi takdirde bileşenleri, hataları ve çöker önde gelen zarar. Bu özetlemek için belirtiler Shadowsocks varlığı katmak için yavaş performans hız, Don, gürültüyle çarpmak, hata iletileri ve mavi perde-in ölüm (BSoD).

Belgili tanımlık Trojan müteahhitlik bildiğim kadarıyla, çok var. Yayma vektörel çizimler açıklayarak başlar. Lisanssız yazılım uygun bir ev sahipliği yapmaktadır. Yürütülebilir dosyanın freeware, shareware ve korsan programları ile birleştirilmesi sorunsuz bir şekilde yüklenmesi Shadowsocks sağlar. Bu şartlar ve koşullar indir istemcinin bir bonus programı olarak dahil edilir. Temel yükleme çalıştırın ve varsayılan ayarları kabul etmek, sahte programı sizin haberiniz olmadan yüklenir. Shadowsocks ayrı bir sihirbaz çalıştırmayın ve bir iletişim kutusunu açın. Gizli yazılım bulmak ve yüklü gelen önlemek için size kalmış.

Spam e-posta Shadowsocks için başka bir ortak ev sahibi vardır. Bu durumda Truva atının yükü için taşıyıcı bir düzenli veri dosyasıdır. Gönderenin eki ile birlikte bir komut dosyası veya makro tenha programla birleştirir. İkinci bileşeni Truva otomatik transferi yapar. Eki açtığınızda virüs download olacak ve yüklü. Gönderen eklenmiş belge önemli bir konu üzerinde önemli bir bildirim olarak sunacak. Meşru ileti spam filtre uygulamak için e-posta adresi ve listelenen diğer kişileri denetleyin. Korumaya ihtiyacımız son dağıtım arabayla teçhizatları yöntemidir. Bozuk Web siteleri ve güvenliği aşılan bağlantılar ne zaman belgili tanımlık Trojan aktarýmýný baþlatabilirsiniz. Tehlikeleri her köşede bakıyorlar, böylece kaynaklarınızın dikkatle seçin.

Daha önce belirtildiği gibi ana Shadowsocks websock.exe işlemidir. Service.exe ile açıklama taskxmr adı verilen ikinci bir görev vardır. Görev Yöneticisi işlemler aynı listede bulabilirsiniz. Belgili tanımlık Trojan arka planda çalışır. Durdurulamaz. Görevlerinin sonlandırırsanız, geçici olarak yeniden görünecektir. Shadowsocks tüm virüslü bilgisayarları bağlamak için bir botnet oluşturur. Bu daha fazla etkili ve dayanıklı yapar. Nicel bir açıdan, toplanan cryptocoins için madencilik cihazlar daha fazla sayıda artırır.

Bir botnet kavramı bağlantı ortalanır. Her enfekte cihaz ana görev için bir araç olarak ve bir dağıtımcı olarak davranır. Bu durumda, ana hedefi cryptocoins toplamaktır. Virüslü bir makine belgili tanımlık Trojan dünyanın herhangi bir yerinde bulunan bir bilgisayar sistemine aktarabilirsiniz. Transferal Internet üzerinden olur bu yana, iki cihaz arasýndaki fark etmez. Bu cihazlar kontrol için geldiğinde bu aynıdır. Hackerlar Shadowsocks arkasında bir komuta ve kontrol (C & C) aracılığıyla uzaktan işlemleri işlemek sunucu. Bu bazı ülkeler başarısızlık cyber Exploitlere karşı hareket için mahkum yasaları kabul etmiş olması gerekmektedir. Kullanıcılar belirtileri fark ve içinde onların bilgisayar tehdit keşfetmek üzerine hemen harekete geçin için yasa ile yükümlüdürler.

Shadowsocks Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Shadowsocks Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *