Sensearch Virus kaldırmak | Güncelleme

PUP

Sensearch Virus kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Sensearch Virus kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Sensearch genel tarama geliştirmek için hangi sözler deneyim bir programdır. Araç arama sonuçlarınızı iyileştirmek ve Web’de bilgi daha uygun bulma olun. Tarama verimliliği artırmak için bir yol arıyorsanız, bu amaç için yardımcı olmak için Sensearch üzerinde güvenmemelisiniz. Aracın yanında güvenlik uzman bir potansiyel olarak istenmeyen program (yavru) olarak kategorize edilmiş. Arka planda yetkisiz görevleri yürütmektedir sebebi. Sadece yıkıcı olduklarını, ama onlar da tehlikeli vardır. Yavru fok sen farkında bile olmadan güvenlik riskleri için neden olur. Durumun ciddiyetini ihmal değil. Sensearch senden daha fazla hasara neden olabilir gibi kötü niyetli programları beklenebilir.

Sensearch büyük miktarlarda reklam görüntüler. Ekran afiş, kupon kutuları, metin bağlantı, freebies, geçiş, interstisyel, kayan, bağlamsal, satır içi, karşılaştırma ve video reklamlar ile sel olacaktır. Onları üretmek için sistem kaynaklarını yavru fok uygular. Bu, bilgisayarınızın performansına olumsuz yansıtır. Bu biraz ağır oldu ve kez dondurma. Görünümlerini sürekli kesintiye uğrar. Sakıncaya bir şey bir işareti temel alınan bir tehdit daha vardır. Sensearch aldatıcı bir programdır. O insanların dikkatini dağıtmak ve onları reklam hizmet olarak getirilen çalışır. Bu durum böyle değil.

İçerik bakımından, alışveriş Teklifler reklamları içerir. Düşük fiyatlı listelenen fırsatlar vardır. İndirimler ve diğer exclusives kez yükseltilir. Ürün paleti Giysi, Aksesuar, mobilya, Dekorasyon, teknolojik cihazlar, Bahçe ekipmanları, spor vites, Oyunlar, oyuncaklar ve diğer öğeleri kapsar. Bir sorun var. Sensearch alışveriş listeleri bulmak için web taraması yapmaz. Reklamları olan geliştiriciler özellikli onların içerik ödemek bazı Web siteleri için yol. Şüpheli araç sahiplerinin promosyon hizmet için komisyon alırsınız. Kayıtlı her tıklama için para alıyorum. Bu yöntem pay-per-click sistem denir. Yavru fok kaynakları siteleri son kullanıcıya duruma getirmeden önce taraması yapmaz ki bir sorundur. İnsanlar böylece bir güvenlik riski maruz kalır.

Ayrı–dan açık, Sensearch arka plan üzerinde bir görev gerçekleştirir. Gizli araç monitör kullanıcıların tarama oturumları ve onların tarama istemciden değişik bilgiler toplar. Bu onların geçmişi, Çerezler, tuş vuruşlarını, IP adresi, coğrafi konumu, demografik bilgi, e-posta hesabı, telefon numarası, Faks, kullanıcı adları, parolalar ve mali kimlik bilgileri kapsar. Yavru köpek sahipleri toplanan giriş darknet pazarlarda satmak. Onlar online faaliyetlerini izlemek ve onlara bilgi toplamak için insanlar onay için sormayın. Programını bilgisayarınızdan kaldırmak için Sensearch sana casusluk önlemek için tek yolu bu.

Nasıl enfeksiyon yayılır bilmek önemlidir. Sensearch gibi bir program sisteminizi nasıl girdiğini bilmek gelecek saldırılara karşı önlem yardımcı olabilir. Gözlerden uzak bir program aktarmak için en yaygın yolu yazılım başka bir parçasıdır. Ana freeware, shareware veya ücretli bir yardımcı program korsan kopya gibi lisanssız bir program olabilir. Onun kurulum dosyasını yavru fok çalıştırılabilir içerir. Sihirbazı’nı başlattığınızda, başka bir araç kabul veya seçimi kaldırmak için seçeneğiniz olacaktır. Seçeneği ilave bir programı için son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) dahil edilir. Ancak, yalnızca Gelişmiş veya özel modda listelenebilir. Bu mod seçtiğinizden emin olun.

Sonraki en yaygın dağıtım spam e-postaları bir tekniktir. Sensearch bir dosyayla bir makro komut dosyası yardımıyla transfer edilebilir. Gönderen ekli dosyayı national post, yerel polis departmanı, bir kurye firması, bir banka, bir kurum, bir hükümet şube, bir sosyal ağ veya bir online mağaza gibi saygın bir varlıktan önemli bir belge olarak anlatacağız. Mevcut kişileri bakarak verilen e-posta orijinal olup kontrol edebilirsiniz. Adrese ihtiyacımız son yayılma vektör arabayla teçhizatları var. Bir Web sitesi yavru fok girdiğinizde sisteminize aktarabilirsiniz. Web üzerinde güvendiğiniz kaynaklar konusunda dikkatli olmak gerekir. Araştırma gerekiyorsa yapın.

Sensearch Virus kaldırma

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Sensearch Virus bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *