Secassingly.club virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove Secassingly.club

Kötü amaçlı yazılım araştırmacılar Secassingly.club yönlendirmeleri ve adware arasında bir bağlantı bulduk. Bu web sitesi, ekranınızda kadar haşhaş tutar, bu kötü o adware tarayıcınızın sızmayı başarmış demektir. Böyle bir işgal sonuçları ciddi vardır.

Adware gibi kişisel bilgilerinizi elde edebilirsiniz ancak geçmiş, alışkanlıklar ve arama sorguları tarama için sınırlı değildir. Bu gibi veriler amacı reklam, onlar daha çekici ve böylece kullanıcı üzerlerine tıklayınız olasılığı daha yüksektir özelleştirmek parazit yardımcı olmaktır. Daha fazla tıklama oluşturulur, orada daha fazla kar crooks adware arkasında olacağını ve sponsor sayfaları için parazit teşvik etmektedir. Ama hepsi bu değil. Bu siber haşere serbestçe şüpheli yazılımları için iznine rahatsız olmadan onun kurbanın bilgisayara yükleyebilirsiniz.

Adware kez spam e-posta mesajları, e-posta eklerini ve yürütülebilir dosyaları, sahte güncelleştirme isteklerini, özgür yazılım demetleri, sel eğe ve virüslü bağlantıları ve reklamlar gizler. Kötü amaçlı bir tehdit güvenliğinizi ve gizliliğinizi tehlikeye, güvenilir bir AV bilgisayar yazılımı üstünde senin bilgisayar, sahip dışında koyar emin olmak istiyorsanız, Ayrıca ne web tarama sırasında tıkladığınız daha iyi dikkat gerekir.

Remove Secassingly.club
The Secassingly.club Virus

Malware üstünde senin PC yolunu kesmek olamaz. Bu doğru istila, Evet, için izniniz gerekiyor. Tek başına bu parazit cyber makinenizde izin gücüne sahip. Hackerlar ihmal ve saflık düşen içine onların tuzağına sen bile farkında değil kandırmak için güveniyor. En sık, internetten indirdiğiniz yazılımı yüklemek olur. Hızlı yükleme seçmek için kullanılan konum Eğer, şu anda bu alışkanlığı kurtulmak gerekir.

Bunun yerine, Eğer bir Custom/ Gelişmiş türü için tercih yükleme. Bu aksi takdirde sizden saklı kalmak herhangi bir bonus yazılım olup olmadığını görmek sağlayacaktır. Herhangi bir isteğe bağlı yüklemesi varsa, onlar büyük olasılıkla kötü amaçlı yazılım, kılık değiştirmiş olduğundan hepsini dışarı tercih öneririz.

Tabii, adware örneğin bir Truva atı olarak kadar tehlikeli değildir. Ama bu hala zararsız olduğu anlamına gelmez. Adware, çevrimiçi gizlilik ve güvenliğinizi tehlikeye sokabilir. Sizin kişisel ve finansal veri sadece siber suçluların elinde, ama diğer şüpheli üçüncü taraflarla de düşebilir saymıyorum bile. Bunu istemezsin, değil mi? Şey, uzun süre oyunculuk kötü amaçlı bu parazit karşı gecikme, daha yüksek olabileceğini şans olur.

En kısa zamanda bu kötü reklam yazılımı olup olmadığını belirlemek, bilgisayarınızdan tamamen kaldırmanız gerekir. Er ya da geç ücretsiz roam izin veriyorsa, yavaş internet hızı ve sabit tarayıcı çöküyor yaşamaya başlayacağız. Biz Secassingly.club adware kaldırılmasına yardımcı olabilir. Bizim talimatları izleyin yeter.

Secassingly.club kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Nasıl yapacağınızı biliyorsanız, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Lütfen, tam tarayıcıdan Secassingly.club kaldırmak için adımları izleyin:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Secassingly.club–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *