SearchAwesome virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware
Remove SearchAwesome Virus

SearchAwesome virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu SearchAwesome virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

SearchAwesome yardımcı programı bir şey ama harika bir şey. Bir adware enfeksiyon ve muhtemelen bu tür zararlıları bir sistem için iyi olduğunu biliyorum. Neyse ki, bu adware çıkarılabilir. Aslında, acil önlemler, tabii ALIRSAN mücadele nispeten kolay kabul edilir. Hiçbir şey yapmak ve serbestçe faaliyet parazit izin verirseniz durumunuza hiçbir zaman kötüleşeceğini. Bu hataya düşmeyin.

En kısa zamanda SearchAwesome tehdit spot, spot bulmak onun tam gözlemliyor ve çıkarın. Tartışmalar zaman kaybetmeyin. Bu adware asla sizin için yararlı olacaktır. Onlara hizmet tek amacı için hırsızlar tarafından oluşturuldu. Git yaparken tarama deneyimi mahvetmesine izin verme. Kendi eline almak ve davetsiz misafir ilk fırsatta kurtulmak. Ne kadar çabuk–dan senin sistem, o kadar iyi gitti.

Bu adware daha önce normal online faaliyetleri bir kabus içine döner. Bir kez içinde o tüm tarayıcılar için sinir bozucu uzantısını ekler ve onları reklamlarla enjekte eder. Çok sayıda reklam günlük olarak görmeye başlar. Online gitmek her zaman, ekranınızın tamamını tamamen reklamlar tüm şekil ve formları ile kaplıdır. Hatta reklam-özgür olmak için kullanılan sayfaları artık afiş, Kuponlar, teklifler, fırsatlar, köprüler, vb ağır ve neden Sence vb

Remove SearchAwesome Virus
The SearchAwesome Virus

reklam ile alı? Online alışveriş ile yardım etmek belgili tanımlık adware istiyor değil çünkü. Tabii ki, değil. Zararlı zengin hackerlar için pay-per-click mekanizması kullanır. Tıklattığınız her reklam için para. Onlar daha iyi gölgeli her sayfa için yönlendirildi için para alıyorsun. Onların sponsor hale gelmektedir. Hatta daha da kötüsü, olsa da, sürekli olarak kötü amaçlı yazılım için maruz kalır olmasıdır.

Hiçbir adware görüntüler güvenilir olabilir. Gördüğünüz reklamlar çoğunu sponsorluğunda ve enfeksiyonlar getiriyorlar. Veya onlar enfeksiyonlar teslim sayfalara yönlendirebilirsiniz. Temel olarak, tek bir yanlış tıklama ve sen daha fazla zararlıları zaten virüslü bilgisayarınıza indirin. PC zaten mücadele ve bu tek adware nedeniyle acı aklınızda bulundurun. Hızı yavaştır. Her zaman çöker. O sebepsiz yeniden doğmuş gibi. Tarayıcılar onlar doğru herhangi bir içeriği görüntülenemiyor reklamlarla boğulmuş. Bu bir kabus olmalı. Malware riski sen sürekli maruz kalır ve kötü adware en kısa sürede kurtulmak değil için bir sebep yok ekleyin. Bunu. Bu makalenin sonunda bizim kaldırma kılavuzu izleyin ve PC’nizi tamamen temiz. Bize gelecek kendini-ecek var olmak çok minettar güven.

Nasıl SearchAwesome mi senin makine fark sensiz girmek için? Bu adware tam teşekküllü bir virüs değil. Bu kötü amaçlı bir program ve onayınız olmadan içeri giremeyiz. İzni yok, hiçbir giriş. Program senin onayını aramaya bağlı ama bunu çok mümkün olan en şekilde yapar. İnfiltrasyon spam e-posta iletileri, freeware demetleri, bozuk bağlantıları, kötü amaçlı üçüncü taraf reklamları, sahte program ya da sistem güncelleştirmeleri, doğrulanmamış sel gibi eski ama altın araçlarının ortaya bu yöntemlerden-ecek iş eğer dikkatsiz iseniz vb

ve için “Evet” ne diyorsun için dikkate almayın. Enfeksiyon ücretsiz PC tutmak istiyorsanız, daha uyanık olmak. Her zaman dikkatli bir şekilde okumak ince baskı ve olağan dışı bir şey görürsen, “Kabul ediyorum” düğmesine basmayın. Tetikte olun. Bilgisayarınızı kendine iyi bak değil, hiç kimse de olacaktır.

SearchAwesome virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, İleri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala SearchAwesome–dan senin kaş-ebilmek çıkarmak virüs değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *