Search.gg virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Search.gg kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search.gg kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

Search.gg güvenilmesi gerekir değil bir sitedir. Ekran üzerindeki görünümünü kötü tarayıcı korsanının bir yerde aygıtınızda pusuda bir şey-anlamına gelir. Hava korsanı istila bilgisayarda varolan her tarayıcı üzerinde tam denetime alma yeteneğine olduğu bilinmektedir. Onlar yeni sekme sayfalarının yanı sıra ana özel bir modemle değiştirin. Onlar bile başka bir tercih edilen arama motorunuzu değiştirme. Bu özel durumda, Search.gg her yerde parazit tarafından görüntülenen özel site var. Dahası, kaçırmak istiyorlar, tarayıcı ayarları ile ilgili her türlü değişiklik yapmak için güç var.

Onları diğer gölgeli apps, uzantıları ve araç çubuklarının, önce senden izin isteyen olmadan yüklemek olanağı da sağlar. Ama bu tür kötü amaçlı yazılım hakkında en sinir bozucu şey, çok sayıda müdahaleci reklam oluşturur. Bu içeriğin özellikle kullanıcıya daha çekici görünmesini hedef olacak. Tarama geçmişi ve arama sorguları gibi kullanıcıdan ihtiyacı ne olursa olsun web verileri elde etmek için tüm korsanının’ın yeteneği sayesinde böyle. Ana hedefi gelir kurban yapar her tıklama için sponsorlu İçerik oluşturmaktır.

Tarayıcı korsanları kitle-dağıtım yöntemleri, mümkün olduğunca çok sayıda bilgisayar istila için kullanın. Onlar spam e-postalar ve ekleri, yazılım demetleri ve torrent dosyaları gizlenen görülmektedir. Ayrıca sahte güncelleştirme iletileri gibi virüslü bağlantıları ve reklamlar yayılabilir. Neler olduğunu, kullanıcıların ihmalkar ve aceleci, kötü amaçlı yazılım kasıtsız yükleme de kaynaklanan davranıyorsun.

Çoğu zaman, İnsanlar kolaya kaçılıyor seçebilirler. Hızlı bir kurulum seçerek, tek sorun kendine getireceğim. Geliştiriciler diğer programlar ve uygulamalar ile birlikte tehlikeli yazılım paket olduğu bilinmektedir. Kullanıcı bir özel veya Gelişmiş yükleme türünü işaretlenmediği sürece orada görmek mümkün olur, böylece, parazit varlığı düzgün, ifşa edilmeyecektir. Tarayıcı korsanları, bilgisayarınızın kendi başlarına cant kesmek olduğunu anlamamız gerekir. İstila için yardımına ihtiyacım var. Basit, gerçekten. Cihazınızda onları yüklemezseniz, herhangi bir zarar neden olmaz.

Kötü amaçlı yazılım tarayıcı korsanının gibi hafife alınmaması etmektir. Ekranınızda görüntülenen reklamları zararsız olduğunu sakın düşünme. Parazit sadece ise miktarı hakkında umurunda değil. Onları doğrulamak için programlanmış değil. Dikkatli değilsin ve belgelerden birini tıklatın, bu yüzden eğer bir olasılık nerede PC bulaştırmak ve kişisel bilgilerinizi çalmak istiyor şüpheli ve hatta tehlikeli üçüncü taraf Web sitesine yönlendirildi.

Artık daha reklamların sayısı artacak, bilgisayarınızda kalmak korsanının olanak sağlar. Bu kaçınılmaz olarak web tarayıcınız ağır, ağır reklam saldırıları nedeniyle zarar görmesini sağlayacaktır. İlk başta, o-ecek başlamak-ahşap kaplama, yavaş internet hızı, app çökmesine ve günlük olarak dondurma başlayana kadar ile. Er ya da geç, senin örümcek ağı kaş iş vasıl tüm mümkün olmayacaktır. Eğer tehlikeli bu tehdide karşı hareket değil, mali ve özel verilerinizi açıklamanızı riski. Bu sahtekarlardan değil özleyeceğim bir fırsattır. En kısa zamanda varlığını algılamak Search.gg tarayıcı korsanının kaldırmak için online durum güvenli ve kişisel bilgilerinizi gizli tutmak için tek yolu bu.

Search.gg kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan kalıcı olarak kaldırmak için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search.gg–dan senin kaş kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *