Search Bay Extension kaldırma | Güncelleme

PUP

Search Bay Extension kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu Search Bay Extension kaldırma kılavuzu tüm Windows sürümleri için çalışır.

Search Bay Extension yararlı değildir. Bu eklenti potansiyel unwanted bilgisayar programı PUPs şemsiyesi altında düşüyor. Ancak, kelime “potansiyel” tamamen gereksizdir. Search Bay Extension kesinlikle kötü niyetli ve yer tarayıcılar için eklenmiş. Bu acil eylem gerçekleştirmeniz gerekir. Bir yavru gemide sahip isterdim bir şey değil. Hiçbir şey ama sorunları ve baş ağrısı neden olur. Her şey alt üst olur ve artık web sörf güvenli bir şekilde ve barış içinde edebiliyoruz. Kendine bir iyilik yap ve en kısa zamanda sinir bozucu uzantısını kaldırın. Bunu asla sana yolu herhangi bir tür için yararlı olması gerekiyordu. Aksine. Yalnızca kötü amaçlı gündemler sahtekarlarla tarafından oluşturuldu. Onların planın bir parçası olmak değil. Bir kez daha önce güvenilir tarayıcılar için Search Bay Extension abended spot, bir çıkış yolu aramaya başla. Daha ertelemek, senin durum kötü olur. Kendi eline almak ve makinenizi bu vebadan korumak.

Bu makalenin sonunda yardımcı olacak ayrıntılı kaldırma Kılavuzu Search Bay Extension kurtulmak için iyi bulacaksınız. Otomatik çözümler tercih ediyorsanız, sizin için işi yapmak iyi anti-malware programı da indirebilirsiniz. Seçenekleri var ama çok fazla zaman yok. Yani hangi seçeneği seçerseniz seçin, sadece hızlı seçin. Gecikmeler pişmanlık için yol.
Search Bay Extension tarayıcılar bağlı, her şey değişir. Zararlı tarama deneyimi tam bir karmaşa yapar. Aniden, önceki ana sayfa ve arama motoru ile başka bir şüpheli etki yerini. Şu andan itibaren size sağlanan arama sonuçları güven olmaz. Yavru fok onları bozmak. Çok tehlikeli siteleri bir çok üst kısmında görüntülenecek onların bağlantılar için para ödemek. Eğer sen tıkırtı, durumunuza arttırılır.

Ayrıca, sahte girişleri sonuçları arasında bir yeri vardır. Bu girdileri Aslında üçüncü taraf reklamlar ama onlar gibi işaretlenir değil. Daha sık sık–dan değil, kötü niyetli olduklarını. Sen hangi sonuçları güvenlidir ve hangi bozuk bilemezsin. Sürece sen tıkırtı ve tıkırtı riski çok fazla. Kendini o kadar ama düşünmek için aptal değil. Tabii ki, değil. Arama sonuçlarınızı ayartıcı bir yana, yavru fok da diğer reklam ton ile ziyaret ettiğiniz sayfaları enjekte eder. Gördüğünüz afiş, Kuponlar, fırsatlar, indirimler, vb ve vb. Bu reklam güvenmiyorum. Search Bay Extension arkasında hackerlar paranın peşinde olduğunu. Onlar sizi var olmayan ürünler, kötü amaçlı yazılım satın içine çekmeye çalışıyorsunuz, overprices ürünler, vb. Üzerinde hiçbir şey tıklatın, zaten kötü çıkmaz daha da kötüye istemiyorsan. En kısa sürede uzantısını kaldırın. Bir kez sen yapmak, her şey normale döneceğim. Haydi!

Nasıl sen [[83 ile]] kaldı? Chrome Web deposunun ama bu resmi bir download var için kullanılan bu yardımcı programı artık durum. Şu anda, yavru fok gizli yöntemleri dağıtılmış. Diğer programlarda birlikte veya onaylanmamış sel içinde saklanan web yayılıyor. Ayrıca malvertising yayın yapmaktadır. Eğer “eklemek […] söyleyerek bir pop-up görüntüleyen bir sayfa için yönlendirildi uzatma bırakmak”veya”Bu pencereyi kapatırsanız bazı değişiklikler kaydedilmeyecek”, hemen bırakın. Siteden ve yeni bir oturum başlatmak için Görev Yöneticisi’ni kullanın. Bu tür web sitelerinde gördüğünüz herhangi bir şey üzerinde tıklatmayın. “Hayır”‘ı tıklatın veya “yakın”, uzantının hala karşıdan yükleneceği bile. Görev Yöneticisi’ni kullanmak için güvenli bir şekilde çıkmak için tek yolu bu. Bunu. Seni aptal hacker izin verme. Enfeksiyon ücretsiz PC tutmak için elinizden geleni yapın.

Search Bay Extension Kaldır

STEP-1Görev çubuğunda sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatınGörev Yöneticisi’ni çalıştırın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-6

MS Config Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

başlangıç sekmesine gidin ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Hala Search Bay Extension bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz değil mi? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *