RevealingQuestions virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Adware

RevealingQuestions kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Bu RevealingQuestions kaldırma kılavuzu Chrome, Firefox ve Internet Explorer için çalışır.

RevealingQuestions adware kategoriye ait olan kötü amaçlı yazılımdır. Bu adware nedir bu kez özel fırsatlar ve teklifler, özel satış ve deals, kuponlar teşvik açılır pencereleri şeklinde çeşitli müdahaleci reklam oluşturur, güncelleştirme isteklerinin de kadar yanıp sönen mesaj ve sahte. Bu tür şüpheli reklamlar altlarında bir mesaj “Powered by RevealingQuestions”, “Reklamlar RevealingQuestions tarafından”, “RevealingQuestions tarafından getirilen size”, gibi olabilir vb

teşvik veya eklentileri, araç çubukları, gibi şüpheli yazılım yüklemek için teşvik bu tür reklamlar için nadir değildir uzantıları ve diğer yardımcı programları, tarayıcınızın yardımcı olarak ilan edilir. Açılan bir form olabilir reklam saldırıları ile birlikte veya ziyaret ettiğiniz her Web sayfası enjekte reklam olarak, bazı istenmeyen programlar sizin bilginiz dışında yüklenebilir fark edebilirsiniz.

Adware genellikle Internet üzerinde teklif etmek için özgür yazılımlara birlikte birlikte bulunur. Bilmeden böyle kötü niyetli tehditler PC’lerini izin vermek kullanıcılar için çok yaygındır. Kötü amaçlı yazılım düzgün dedi demetleri içeriğinde başkalarına açık değildir çünkü. Ve bir neden ile. Kim kötü amaçlı bir haşere indirmek ister ki? Hiç kimse.

Tam denetim yükleme işlemi sırasında var edebilmek için özel veya Gelişmiş modu Kurulum Sihirbazı’ndaki yürüttüğünü öneririz. Dahil yazılım tam listesini görebilirsiniz ve kolayca mümkün olacak bu şekilde şüpheli veya hiçbir zaman ilk etapta indirmek için aranan gördükleri herhangi bir istenmeyen yazılım seçimini kaldırın.

Biz de kendi yazılım güncelleştirdiğinizde yakın dikkat etmeniz bizim okuyucu tavsiye. Her zaman senin güncelleştirmek resmi ve lisanslı kaynaklardan gelen olsun. Ekranda görüntülenen ilk pop-up tıklayın için acele etme. Sık sık bu mesajlar are taklidini yapmak ve sadece sizi her şeyi ama arzu güncelleme vermek gölgeli bir bağlantı aşağıdaki içine çekmeye çalışıyoruz.

Adware bilgisayarınızın performansı daha halsiz ve donduruyor eğilimli olmak yapmak bilinmektedir veya çöker. Bu, tabii ki, onların kaş kullanmaya çalışır cehennemi bir deneyim herkes için olacak. Her geçen gün, bu kötü amaçlı parazit çok iyi tarayıcınızın son kaza ya da kötü-bilgisayar sisteminizde zararların nedeni neden olabilir daha fazla ve daha fazla reklam saldırı başlatacak. Tüm sistem çok sayıda reklam sonucunda aşırı yükleme için teşekkür ederiz.

Biz hızlı hareket ve en kısa zamanda bilgisayarınızda varlığını algılamak bu adware kaldırmak öneririz. Çünkü, şey siber suçlular tuzağa düşen uzak tek bir tıklama olabilir. Nerede bu açılır pencereler ve bağlantı için yeniden asla bilemezsiniz. Parolalar, banka hesapları, kredi kartı numaraları, IP adresleri, kar için diğer üçüncü taraflarla paylaşmak için seçebilirsiniz hackerlar tarafından çalınıyor vb gibi özel bilgi riski yok. Ciddi zararlar yapabiliyor önce başarılı bir şekilde bu kötü amaçlı yazılımlar ile başa çıkmak için bizim talimatları izleyin.

RevealingQuestions kaldır

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

RevealingQuestions–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *