Regardensy virüs kaldırma (Chrome/Edge/Firefox) | Güncelleme

Browser hijackers

Regardensy virüs kaldırmak yardımcı olmak için bu makale yazdı. Chrome, Firefox ve Internet Explorer için bu Regardensy virüs kaldırma kılavuzu çalışıyor.

Tarayıcı korsanları muhtemelen virüs var en sinir bozucu türüdür. Neden? Çünkü onlar ekran rahatsız edici açılır pencereleri ve reklamlar ile sel, özel teklifler, özel fırsatlar ve kupon, iletileri, yanıp sönen sahte güncelleştirme isteklerini, vb. Dahası, kaçırmak, tarayıcı ayarlarınızı değiştirmek ve ana ve tercih edilen arama motoru özel olanlarla değiştirmek için yeteneği var.

Kötü amaçlı yazılım tarama etkinliğini izlemek, de tüm verilerinizi web geçmiş ve alışkanlıkları, parola, oturum açma kimlik bilgileri gibi toplamak gibi kredi kartı numaraları ve çok daha fazlası. Regardensy yönlendirme korsanının enfeksiyon bir örnektir. Sürekli bu Web sitesine yönlendirildi eğer tarayıcınız kaçırıldı yapılmış bir işaretidir.

Tarayıcı korsanının kategori malware yaymak çok kolaydır. En yaygın dağıtım araçlarının çoğu istenmeyen posta e-postalar ve ekleri, bohça bilgisayar yazılımı, sahte güncelleştirmelerini, virüslü bağlantıları ve reklamlar, vb. Nasıl bilgisayarınıza bu virüs–dan güvenli tutabilir misin? Bazı şeyler biz salık vermek Kullanıcı-gelecekteki korsanının enfeksiyonu önlemek için yapmak. Özellikle ekler veya yürütülebilir dosyalar içeriyorsa kullanıcılar–dan bilinmeyen gönderen, e-postalarınızı açık değil tavsiye edilir.

Böyle e-posta spam için bir neden denir. Çok çeşit bir virüs içeriyor olabilir mümkündür. Ayrıca yazılımı Internet’ten yüklerken özel veya Kur Sihirbazı’ndaki Gelişmiş mod için tercih en iyisi. Bu şekilde ne aslında, bilgisayarınızda yüklü üzerinde tam denetime sahip olabilir ve kolayca için şüpheli veya bile ilk etapta indirmek istemedim herhangi bir program seçimini kaldırabilirsiniz.

Tarayıcı korsanları yaygın olarak çok tehlikeli olarak kabul edilir değil. Ancak, onlar göz ardı edilmemelidir değil. Bir reklam saldırı çok gibi görünmüyor olabilir iken, tehlike var. Bu tür reklamlar için yönlendirme sayfaları arkasında gizlenmiş olur. Bu yüzden herhangi bir şüpheli açılır pencereleri veya gerçek olamayacak kadar iyi gibi görünen reklamları tıklayın için iyi bir fikir değil.

Bir gaspçı tuzağa düşersen, en iyi senaryo sadece pay-per-click gelir hackerlar ve sahipleri Web sayfaları için Is it oluşturmak ki. En kötü durum senaryosu, şey, virüs Truva atları, solucanlar veya bilgisayarınızdaki bile ransomware gibi diğer türleri-ebilmek denize indirmek kesmek için arka kapı açın. Böyle zararları kaçınmak istiyorsanız, hızlı hareket ve bizim talimatları takip ederek bu kötü parazit bilgisayar sisteminizden kaldırmanız gerekir.

Regardensy virüs kaldırma

STEP-1Gerçek kaldırma işlemini başlatmadan önce güvenli modda yeniden başlatmagerekir. Bu görevi hakkında bilginiz varsa, aşağıdaki yönergeleri atla ve Adım 2‘ ye geçin. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız işte güvenli modda yeniden başlatmak:

Windows 98, XP, Millenium ve 7 için:
Bilgisayarınızı yeniden başlatın. İlk bilgi ekranını görüntülendiğinde, F8 tuşuna art arda basarak başlatın. Sonra güvenli mod ağ ile seçenekler arasından seçin.
Safe Mode with Networking
için Windows 8/ 8.1
tıkırtı başlamak düğme, ileri’yi tıklatın Denetim Masası-> sistem ve güvenlik — > Yönetimsel Araçlar — > sistem yapılandırması.
Windows 8 Safe Mode with Network
güvenli önyükleme seçeneğini işaretleyin ve Tamam’ı tıklatın. Ne zaman yanlamasına Başlat’ı tıklatın.
Windows için 10
Başlat menüsünü açın ve’ı tıklatın veya güç düğmesine dokunun.
win10 safemode 1
ÜSTKRKT tuşunu basılı tutarak tıklatın veya dokunun üzerinde yeniden.
win10 safemode 2

STEP-2Tarayıcıdan korsanının kaldırmak için gerçekleştirmeniz gereken adımlar şunlardır:

Kaldırmak Mozilla Firefox:

Açın Firefox, sağ üst köşede , Eklentiler’itıklatın, vurmak en yakın uzantıları .
firefox extensions
görünüm için şüpheli ya da bilinmeyen uzantıları, tüm bunları kaldırın.

Kaldırmak krom:

Açık Krom, krom menüsü simgesini sağ üst köşedeki tıklatın — >Diğer araçlar — > uzantıları. Orada, kötü amaçlı yazılım tespit ve krom çöp-simgesi (kaldırmak) seçin.
chrome extensions

–dan kaldırmak Internet Explorer:
açık IE, o zaman tıkırtı IE dişli simgesini sağ üst köşedeki — > Eklentileri Yönet.
ie gear
bulmak kötü amaçlı eklenti. Sakatlar basarak kaldırın.

STEP-3

Doğru tıkırtı üstünde belgili tanımlık browsers kısa, sonra Özellikler‘ i tıklatın. Her şey sonra .exe hedef kutusunda Kaldır”.

ff shortcut

STEP-4

Denetim Masası Kazanmak anahtar ve R birlikte tutarak açın. Appwiz.cpl alanına yazın, sonra Tamam’ı tıklatın.

appwiz

burada, bul herhangi bir program yüklemek ve kaldırmak için bir niyeti vardı.

STEP-5

koşmak vazife müdür üstünde belgili tanımlık görev çubuğunu sağ tıklatıp seçerek Görev Yöneticisi’ni başlatın.

task manager

dosya adlarını ve açıklamalarını koşma oluşum dikkatle bak. Şüpheli birini bulursanız, adını için Google’da arama veya doğrudan tanımlamak için bana ulaşın. Bir malware oluşum bulursanız, tıkırtı üstünde o ve son göreviniseçin.

STEP-6

Kazanmak anahtar ve R bir arada tutan tarafından açık MS Config. Msconfig yazın ve Enter tuşuna basın.

msconfig

gitgidmek başlamak etiket ve Uncheck “Bilinmeyen” olarak üretici olan girişleri.

Regardensy virüs–dan senin kaş hala kaldıramazsınız? Gerçekleştirdiğiniz aşağıda, hangi adımları açıklayan bir yorum lütfen. Hemen cevap verecektir.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *